Amazon Türkiye Ana Başlık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amazon Türkiye Ana Başlık

benim kadar alışveriş yapan var mı bilmiyorum bu siteden :)
İlginç şekilde bazı gıda ürünleri toptancılardan dahi ucuz oluyor fakat Türklerin (1000-1500 kişi hariç) bu cevheri verimli kullanabildiğini düşünmüyorum.
Keza getir/hb/istegelsin/migros tarzı 4-5 platformu aktif takip ediyorum yorucu oluyor ama kendime ek gelir oluşturuyorum renkdaşlarımdan bu tarz faydalanabileceğini düşünen ufak miktar olsada ek gelire ihtiyacı olan sık sık kupon takip etsin (abartılı indirim kuponları ideal fiyatlı ürünleri hedef alarak)

Kendi işimden vakit kalsa herhangi bir platformda kargo ağını kurup satıcılık yapsam ciddi para kazanacağım ama vaktim olmadığı için alıyorum 1-2 alıcım var toptancı fiyatından onlara veriyorum.

125 lira değerinde ki siparişim geç teslim edileceği için iptal etmiştim. İptal sonrası para iadesi yaptılar. Sonrasında siparişim kargo tarafından adresime teslim edildi. Bu konuyu Amazon'a aktardıktan sonra ürünler sizde kalabilir. Amazon'un size hediyesidir diyerek gözlerimin dolmasına neden olmuştur. Şu ülkede müşteriye bu kadar değer veren başka bir e-ticaret sitesi yoktur. Değer görmeye hasret kalmışız.

125 lira değerinde ki siparişim geç teslim edileceği için iptal etmiştim. İptal sonrası para iadesi yaptılar. Sonrasında siparişim kargo tarafından adresime teslim edildi. Bu konuyu Amazon'a aktardıktan sonra ürünler sizde kalabilir. Amazon'un size hediyesidir diyerek gözlerimin dolmasına neden olmuştur. Şu ülkede müşteriye bu kadar değer veren başka bir e-ticaret sitesi yoktur. Değer görmeye hasret kalmışız.
benimde teslim edilmeyen siparislerime ait 77 dirhem bedeli iade edeyim derken o gun siparis ettigim tum urunlerin parasini da ayrica yollamislar sagolsunlar 992 dirhem. Ben de tekrar siparis gectim tabii dostlar alisveriste gorsunler.

ne getirtmistin renkdas?

Benim de ekran kartım pazartesi gelecek diye belirtmişler ama henüz kargoya verilmedi, geç gelirse bir kıyak yaparlar mı diye düşünmedim değil :uiyy:;D:asd:

Zamanında Trendyol'dan filtre kahve makinesi almıştım. Kahve/filtre koyma haznesi kırık geldi. İade kaydı oluşturdum. Ertesi gün ilgili kargoya teslim ettim. Ama iade kodum kapalı çıktı. Ben teslim etmeden 1-2 saat önce Trendyol ücretimi geri iade etmiş, iade kodunu da kapatmış.

Sonra aradım konuştum, seninki gibi hediye ettiler bana da. Sonra işyerinde bakım bölümündeki cankuşlarıma yaptırdım hazne kısmını.

Hala da kullanırım ;D

Üst Alt