Amazon Türkiye Ana Başlık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amazon Türkiye Ana Başlık

İyi yapmışlar bravo
Türkiye'de suistimal ediliyor iade sistemi.

Ürünü alıp 1 ay bitmeden iade edebilme hakkını diğer yerler vermiyor, bunu bilen de almak istediği ürünü deniyor beğenmezse iade ediyor ama işte beğenmeme konusundaki eşik çok düşük.

Zamanla iade politikalarını değiştirebilirler.
Bence iyi bile dayandılar.

Yukardakini bile değiştirebilirler zamanla.

Çalıştığım yere tr den stajerler geliyor
Sabah sabah abi amazonun açığını buldum diyor ,neymiş dedim ,aşağıda limana gelen gemiden depoya aktarılıyor mallar , sonra resepsiyon çalışanları günlük alıp gelip dağıtıyorlar malı ,neymiş efendim elime gelmedi diye tekrar isterbiliriz yada para iadesi talep ederiz ….

Ulam kafa bu işte

Şimdiye kadar aldığım hiçbir üründe pişman etmedi. Müşteri memnuniyeti hassaslığı umarım zarar vermez de çekilmezler.

Suistimal ettiğim tek bir alışveriş yoktu. İftira attığın için raporladım.
3407.jpg

Bu ne lan o zaman???
125 lira değerinde ki siparişim geç teslim edileceği için iptal etmiştim. İptal sonrası para iadesi yaptılar. Sonrasında siparişim kargo tarafından adresime teslim edildi. Bu konuyu Amazon'a aktardıktan sonra ürünler sizde kalabilir. Amazon'un size hediyesidir diyerek gözlerimin dolmasına neden olmuştur. Şu ülkede müşteriye bu kadar değer veren başka bir e-ticaret sitesi yoktur. Değer görmeye hasret kalmışız.

Üst Alt