Amrabat için Teklif - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

Cevap: Amrabat için Teklif

Barış kardeşim belki bilmiyorsun ama cidden sevdiğim bir üyesin sen. :) Zamanında bana az '' like '' vermedin. :asd: Ama bu örneklemen bana göre hatalı.Elbette katılmayabilirsin ama benim fikrim bu yönde.Kaldı ki Dany'ye 3,3 milyon Euro verdiğimize göre Amrabat içinde bu rakamın teklif edilmesi olası görünüyor.

saolasında daniye zaten 3.300 cok para ben zaten okadar para verilmesine karşıyım. aslında ben parasındada degilim. hem hurmaya para kazandırılmasını istemiyorum hemde amrabata güvenmiyoum. psvde biraz baskı altında kaldıgında hicbirşey yapamamıştı. mental acıdanda iyi olan bir adam degil. evet iyi oyuncu ama yeterli degil bana göre.

Hoilett ve Amrabat...ikisi de gelsin.

Hoilett belese gelecek, Amrabat'a 5m bayilacagiz

--> 0 + 5 = 5 / 2 = 2,5

Yani kisi basina 2,5m ödemis oluyoruz; ki bu iki oyuncu icin cok iyi bonservis ücretleri :asd:

saolasında daniye zaten 3.300 cok para ben zaten okadar para verilmesine karşıyım. aslında ben parasındada degilim. hem hurmaya para kazandırılmasını istemiyorum hemde amrabata güvenmiyoum. psvde biraz baskı altında kaldıgında hicbirşey yapamamıştı. mental acıdanda iyi olan bir adam degil. evet iyi oyuncu ama yeterli degil bana göre.

Hurma'dan ötürü aynen katılıyorum kardeşim.Bu adama bırak para kazandırmayı,Azrail olsam canını alırım.O denli kin duyuyorum ama olaya Amrabat açısından biraz duygusal baktığım için bahsedilen miktar olası göründü bana.Neyse hayırlısı diyelim. :)

Siz saka misiniz?

Kanatlara 5 milyonun altinda bir rakama adam mi bekliyordunuz?

Yürü gidin bir zahmet.

Sirada bi 6 milyona sag kanat var, sonrada forvet, bi 10 milyon euroya, insAllah.

Millet "size ne, seizin cebinizden mi cikiyor o para" dediginde, "evet, cikiyor, taraftar para konusunda gayet karismali, hesap sormali, ilgilenmeli" derdim hep, savunurdum ama bu kadarida degil artik anasini satayim.

Sol ve sag aciga 2 adam alinacakti, ve bu iki adam icin en az 10 milyon euro gidecekti, bundan daha dogal ne var anasinis atayim.

Hurma'ya bu kadar para vermeyelim, oyuncu zaten baskı yapmaya devam ederse; Kayseri'ye geri dönmezse, mecburen yok pahasına elden çıkartırlar.

Üst Alt