Amrabat için Teklif - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

Cevap: Amrabat için Teklif

amrabat hoilett ile top diye oynar. TSL'de oynayan oyuncuları kücümsemekten vazgeçin artık

Vay be kendi ligimizden yabancı transferine odaklanacağımızı hiç düşünmezdim.Beşiktaş'la Fener'in işi diye düşünürdüm,sadece lig şampiyonluğunu önemsedikleri için.Meğer biz de aynı durumdaymışız.Hedef lig şampiyonluğuymuş Şampiyonlar Ligi yalan dolanmış.Hayırlı uğurlu olsun hepimize.

Bizim ligimizde baya iyi topcu var. Biz yillardir dile kolay 6-7 yildir sampiyonla rligine giremiyoruz. Brak sampiyonla rligini, son yillarda sampiyonluga bile oynayamiyorduk. Bizim bi 5 sene mutlaka fener gibi sürekli sampiyonluga oynayip, en kötüsü 2. olup sürekli sampiyonlar ligine katilmamiz lazim ardarda. Bunun icin ligde sürekli basarili olmak zorundayiz. Bunun icin hoca bana Dany, Amrabat vs. yetiyor diyorsa, bence süper iste?

Shackter döneztkin, Cska moskovanin, zenitin yillardir süper kadrodali var. Simdi transfermarkta girip topcularina bak, muthis potansiyeli olan inanilmaz gencleri var, yillardir var. Bunlar ne yapti son yillarda sampiyonlar liginde? cok mu basarili oldular o süper topculara sahip olmalarina ragmen? Hayir. Tam bilmiyorum ceyrek final bile oynadiklari olmamayabilir. Napoli nin kadrosu süperdi mesela, gruptan ciktilar ya ya baska? Önemli olan sürekli katilmak, basari er yada gec gelir. Bu sene Hoiletti, Bastosu alirsak Amrabatin yerine, Danynin yerine chivuyu alirsak seneye sampiyonlar liginde ceyrek final garanti diye birsey yok. Bi 3-4 transferle seneye cl ceyrek final oynariz diye düsünenler, saglam düsünmüyor. 6 tane süper transfer yapalim, yine en fazla gruptan cikariz seneye.

Bu ligden adamlara para verilmez mantigina karsiyim. Bu ligde Amrabat, Webo, Diego, Holmen, Dany, Bataja, Karcemaskas, Doka, Grosichkiy, Emenike, Colman vs. vs. gibi gayet ok diyebilecegimiz topcular var, bunlar alinir, bunlar bizde is yapar, alinsin demiyorum ama bunlar alinirsa "oha, para verilmez, cunku bizim ligimizden bunlar" mantigina katilmiyorum.. Bayern Münich herp kendi ligindeki, ezbere bildigi adamlari toplayip, basariya kosan bir külüp mesela. Son 4 yilda 2 kere sampiyonlar ligi finali var. Tabiki süper lig ve bundesliga arasinda cok fark var ama neyse.

abi onu 19-20 yaşında aldılar. amrabat gelmiş 25 yaşına psvdede yaptıkları belli. baskı altında zorlanan bir adam.

arkadaş kaç macını seyrettin sen,baskı altında zorlanan bir adammış,daha öncede yazdıklarına cevap verdim bu adamdaki potansiyeli anlatmaya calıştım sana ama nato kafa nato mermer aynı kafadasın,bu adamı alacağız ve bizde patlama yapacak,daha önce yazdıklarını unutmazsın umarım.

Hoilett'i hiç izlemedim nasıl bir oyuncu bilmiyorum ama Amrabat Q7'nin 2 alt versiyonudur.Biri ünlü diye kaprisli diğeri de ünlü olma peşinde koşuyor.

arkadaş kaç macını seyrettin sen,baskı altında zorlanan bir adammış,daha öncede yazdıklarına cevap verdim bu adamdaki potansiyeli anlatmaya calıştım sana ama nato kafa nato mermer aynı kafadasın,bu adamı alacağız ve bizde patlama yapacak,daha önce yazdıklarını unutmazsın umarım.

ben maclarını izledim yorumumu yapıyorum. adam gibi konuş. herif herkesi karşısındaki gibi düşünsün diye bekliyor. izledimki konuşuyorum. sen demekki hic izlememişsinki böyle sacma yorumlar yapıyorsun.

saolasında daniye zaten 3.300 cok para ben zaten okadar para verilmesine karşıyım. aslında ben parasındada degilim. hem hurmaya para kazandırılmasını istemiyorum hemde amrabata güvenmiyoum. psvde biraz baskı altında kaldıgında hicbirşey yapamamıştı. mental acıdanda iyi olan bir adam degil. evet iyi oyuncu ama yeterli degil bana göre.

sanki parası cebinizde cıkıyor,anlamıyorum şu paradan bahsedenlere,topuzun 9 ettiği yerde amrabat5.5 normal...kayserıdeki performansına bak,hadi gayserinin maçlarını seyrettmedin son fenerbahçe maçında ve bizim maçta yaptıklarına bak

Kayserispor'un olası "bize teklif gelmedi" savunma mekanizmasını ortadan kaldırmak için yapılmış bir teklif bence. Bu açıdan bakınca çok.

Bu adama para vereceğimize Patrick Hermann'ı alalım bence.Hem Alman disiplini var hem de daha genç bir oyuncu.

Bizim ligimizde baya iyi topcu var. Biz yillardir dile kolay 6-7 yildir sampiyonla rligine giremiyoruz. Brak sampiyonla rligini, son yillarda sampiyonluga bile oynayamiyorduk. Bizim bi 5 sene mutlaka fener gibi sürekli sampiyonluga oynayip, en kötüsü 2. olup sürekli sampiyonlar ligine katilmamiz lazim ardarda. Bunun icin ligde sürekli basarili olmak zorundayiz. Bunun icin hoca bana Dany, Amrabat vs. yetiyor diyorsa, bence süper iste?

Shackter döneztkin, Cska moskovanin, zenitin yillardir süper kadrodali var. Simdi transfermarkta girip topcularina bak, muthis potansiyeli olan inanilmaz gencleri var, yillardir var. Bunlar ne yapti son yillarda sampiyonlar liginde? cok mu basarili oldular o süper topculara sahip olmalarina ragmen? Hayir. Tam bilmiyorum ceyrek final bile oynadiklari olmamayabilir. Napoli nin kadrosu süperdi mesela, gruptan ciktilar ya ya baska? Önemli olan sürekli katilmak, basari er yada gec gelir. Bu sene Hoiletti, Bastosu alirsak Amrabatin yerine, Danynin yerine chivuyu alirsak seneye sampiyonlar liginde ceyrek final garanti diye birsey yok. Bi 3-4 transferle seneye cl ceyrek final oynariz diye düsünenler, saglam düsünmüyor. 6 tane süper transfer yapalim, yine en fazla gruptan cikariz seneye.

Bu ligden adamlara para verilmez mantigina karsiyim. Bu ligde Amrabat, Webo, Diego, Holmen, Dany, Bataja, Karcemaskas, Doka, Grosichkiy, Emenike, Colman vs. vs. gibi gayet ok diyebilecegimiz topcular var, bunlar alinir, bunlar bizde is yapar, alinsin demiyorum ama bunlar alinirsa "oha, para verilmez, cunku bizim ligimizden bunlar" mantigina katilmiyorum.. Bayern Münich herp kendi ligindeki, ezbere bildigi adamlari toplayip, basariya kosan bir külüp mesela. Son 4 yilda 2 kere sampiyonlar ligi finali var. Tabiki süper lig ve bundesliga arasinda cok fark var ama neyse.

Şimdi ben anlamıyorum bunu.Aldın Amrabat'ı hatta daha da uçtun Webo'yu da aldın.Senin bu adamlardan beklentin ne?Lig şampiyonluğu mu?Hadi o da oldu diyelim birkaç sene sonra ne olacak bu adamların içinden Ronaldo-Messi falan mı çıkacak?Avrupa'da batırmışsın bu süreç içerisinde,sade lig şampiyonu olup maddi durumunu düzelttin diye bir anda sana yıldızlar mı gelmeye başlayacak?Yine kısır döngü olacak ligden yetersiz adamlar toplamaya devam edip Şampiyonlar Ligi'nde grup üçüncülüğü için oynayacaksın,Uefa'da dandik takımlara elenip duracaksın.Ne geçecek peki eline?

Önümüzde Fenerbahçe örneği var işte.Adamlar ekonomilerini düzeltmek bir yana coşturdular,topladılar ligdeki iyi oyuncuları,üstüne 3-5 tane yıldızımsı ama iş yapmayacak adamlar koydular kadroya,sonuç ne oldu?10 yılda 1 tane ŞL'de çeyrek final,2-3 tane de lig şampiyonluğu ki rakamları bizimle aynı.Sen zaten ŞL'de iş yapabilecek adamlar alırsan o kadro ligi de götürür.Avrupa'da iş yapacağının garantisi tabi ki yok ama ligin de garantisi yok ona bakarsan.Gidip de 30'luk adamları takıma doldur demiyorum tabi ama burada,Türkiye'de 20'lik adamlarla takımı doldurup,Porto gibi işi ticarete dökerim zanneden varsa uyansın o rüyadan.Piyasada iş yapacak 25-30 yaşında yabancı oyuncular var.Tabi bu adamların bir değerleri de var.Sen o adamları takımın iskeletine kaynatırsan o takım uzun yıllar ligi de götürür Avrupa'da da iş yapar.Amrabat'la falan zor o işler.Gerçi ben Amrabat'a da çok karşı değilim,yetenekli adam da Avrupa'da iş yapacak bir adam da değil.Ben mentaliteye kızıyorum.

Rus kulüplerini örnek vermen de hata.O adamların başkanları abad ediyor kulübü bizimle ilgili bir durum değil yani.

Üst Alt