Amrabat için Teklif - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

Cevap: Amrabat için Teklif

Millet "size ne, seizin cebinizden mi cikiyor o para" dediginde, "evet, cikiyor, taraftar para konusunda gayet karismali, hesap sormali, ilgilenmeli" derdim hep, savunurdum ama bu kadarida degil artik anasini satayim.

Sol ve sag aciga 2 adam alinacakti, ve bu iki adam icin en az 10 milyon euro gidecekti, bundan daha dogal ne var anasinis atayim.

salman niye sinirleniyon olum yazına yansıyor. küfürden ceza alacan şimdi:D

Kanatlar bu takım en büyük sıkıntı,hedef Avrupa´da iyi işler yapmak ve sonunda Amrabat.Bravo yani ne diyeyim.Bizim Pino´yu Kayseri´ye ver,bu adam kadar dikkat çeker.

salman niye sinirleniyon olum yazına yansıyor. küfürden ceza alacan şimdi:D

Nerde küfür var?

Ayrica sinirlenmemek elde mi. amrabati 2 milyon euroya mi alicaktiniz?

Sol ve sag aciga toplam 3 milyona 2 adam mi alicaktiniz?

Biz bonservisi elinde olanlari almak zorunda miyiz yoksa?

Ayrica bu adamda israr ediliyorsa, Holilet var diyecegimize hoca bu adami cok istiyor demek ki diyemez miyiz?

Biz 3 - 5 m € için cok adam kaybettik , futbol büyük bir pazar artık poşetle alışveriş yapılmıyor , eline alıcan su alışveriş merkezlerindeki arabalardan doldurucan birader başka türlü olmuyor

Vay be kendi ligimizden yabancı transferine odaklanacağımızı hiç düşünmezdim.Beşiktaş'la Fener'in işi diye düşünürdüm,sadece lig şampiyonluğunu önemsedikleri için.Meğer biz de aynı durumdaymışız.Hedef lig şampiyonluğuymuş Şampiyonlar Ligi yalan dolanmış.Hayırlı uğurlu olsun hepimize.

Nerde küfür var?

Ayrica sinirlenmemek elde mi. amrabati 2 milyon euroya mi alicaktiniz?

Sol ve sag aciga toplam 3 milyona 2 adam mi alicaktiniz?

Biz bonservisi elinde olanlari almak zorunda miyiz yoksa?

Ayrica bu adamda israr ediliyorsa, Holilet var diyecegimize hoca bu admai cok istiyor demek ki diyemez miyiz?

SEN hocanın her istedigine kafa sallıyonmu salman. bonservisi elinde olanı almak zorunda degiliz ama potansiyeli olan adamı isterim. hoilet en az bak en az diyorum amrabat kadar iyi. hemde bedava. biz bu hurmaya niye para kazandıralım. birde bu acıdan düşün.

Ya o gün defans oyunucusuna 3.3 milyon euro verilir mi dedik?

Millet küfür etti yok o daha genç falan süper adam diye...E hücümcü kanatı kaça alıcan defans 3.3 milyon euro ise...

Bence millet ne dediğini bilmiyor valla...

Bana ne Hurmadan?

Galatasaray Amrabatla ilgileniyor haberleri cikmadan daha ben "varya, tam Fatih terimin adami bu cocuk aslinda" demistim bir, iki kere

Sonra zaten ocakta almaya calistik, olmadi, git özür dile sezon sonu aliriz dedik.

Hoilet, Hoilet diyip duruyorsun, belliki var o d alistede, belli ki asaaidi de var ama hoca gelirse ne yapicagini ezbere bildigi, bu ligde basarili performans gösterdigi adami istiyor olamaz mi?

Eger öyle ise, normalde hadi diyelim gercekten ederi sadece 4 milyon euro, 1.5 fazla verip, 5.5 amrabata alirsak, burda nerd bir anormallik var?

O kadar tepki toplicak bir transfer mi bu simdi?

Gokhan töre, Sercan, Asaaidi vs. vs. bunlardan kimi istersen iste, onlarin degeri de 4-7 arasi..
SEN hocanın her istedigine kafa sallıyonmu salman. bonservisi elinde olanı almak zorunda degiliz ama potansiyeli olan adamı isterim. hoilet en az bak en az diyorum amrabat kadar iyi. hemde bedava. biz bu hurmaya niye para kazandıralım. birde bu acıdan düşün.

ambrabat ın töre'yle arasında öyle çok bir fark yok.benim annem kırşehirli bizim evde her kayseri maçı seyredilir bu adam defansa falan da çok yardımcı oluyor ya geçen sene kayseri'de ilk yarı 11 assisti vardı.takım oyuncusu yani aynı zamanda

Bana ne Hurmadan?

Galatasaray Amrabatla ilgileniyor haberleri cikmadan daha ben "varya, tam Fatih terimin adami bu cocuk aslinda" demistim bir, iki kere

Sonra zaten ocakta almaya calistik, olmadi, git özür dile sezon sonu aliriz dedik.

Hoilet, Hoilet diyip duruyorsun, belliki var o d alistede, belli ki asaaidi de var ama hoca gelirse ne yapicagini ezbere bildigi, bu ligde basarili performans gösterdigi adami istiyor olamaz mi?

Eger öyle ise, normalde hadi diyelim gercekten ederi sadece 4 milyon euro, 1.5 fazla verip, 5.5 amrabata alirsak, burda nerd bir anormallik var?

O kadar tepki toplicak bir transfer mi bu simdi?

Gokhan töre, Sercan, Asaaidi vs. vs. bunlardan kimi istersen iste, onlarin degeri de 4-7 arasi..

sorun parada degil. bu adama güvenip ben bir yola cıkmam. fatih hoca alırsa kabul edecez yapacak bişey yok. baskı altında psvdeki gibi cok yararlı olmayacagını düşünüyorum. herkes sana burda önlem alıcak. burası kayseri degil.

hahaha 5.5 milyon ustunune 1 2 koyarim Gökhan Töre'yi ve Sercan Sararer 'i söke söke alirim!

baska kapiya!!

Üst Alt