Amrabat için Teklif - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

Cevap: Amrabat için Teklif

Seciminizi yapin.

Secenek 1: Türkiyeye alismis, kendini kanitlamis , basarili olmus, ligin en iyi kanat oyunculari arasinda, bize gelmek icin can atan bir adam.. 5.5 Milyon Euro.

Basari ihtimal potansiyeli. Evet ben uydurdum. Kisacasi BIP.

BIP 8/10.

Secenek 2: Türkiyeyi sadece haritadan biliyor, TR sartlarina ve takima alisma ihtimali düsük. Türkiye ve futbolu hakkinda bilgi sahibi degil. Para icin gelme ihtimali yüksek. 5.5 Milyon Euro

BIP 3/10.

Evet Dünyanin heryerinde bu böyledir. Kücük takimlar alir, tutarsa daha yüksek fiyata büyük takimlara satar. Burada sakinca ne anlamadim?

Kayseri yönetiminin zeka derecesini bu tekliften sonra göreceğiz.

Kayseri'de oynamak istemeyen adamı 5,5+oyuncuya rağmen vermezlerse mallıklarını kanıtlamış olurlar..

kayserinin inadı para değil, adamların amacı amrabatı bize vermemek, sonuçta şikecilerin yandaşı değil mi bunlar..

Kayseriye 1 milyon dolara alındı bizde 5 misline alıyoruz gibisinden yorumlara katılmıyorum.Takıma fayda sağlayacak bir oyuncu bulduysan 5 mislide verirsin daha fazlasınıda..

Ayrıca amrabat müslüman bir ailenin çocuğu ve 2000 yıllarında bir Müslüman Türk takımın uefa kupasını alması sonucu oluşmuş Galatasaray hayranlığı..

Amrabat Galatasaray için herşeyi göze aldıysa,fatih terimde amrabatı takımda görmek istiyorum diyorsa bu transfer mutlaka yapılmalıdır..

Adamı ortada bırakacak halimiz yok..

Kayserinin satmaya ikna olsa bile 7 8den aşağı vereceğini sanmıyorum o parayada değermi bilemiyorum.Daha iyi isimler alınır

demekki dünyada başka adam kalmamış. 1 milyon dolara gelen adam 5.5 milyon euroya alınıp bu hurmaya para kazandırılırsa valla yuh arkadaş.

Kardeşim saçma sapan konuşma Amrabat öyle böyle oyuncu değil 5.5 milyonu kuruşuna kadar hakediyor hatta daha fazlası 9-10 milyonluk oyuncu bence , bu işin Hurması yok adam Amrabat gibi oyuncuyu ancak böyle bırakır.

SIRF hareketli calım atabiliyor diye adam begeniyor millet. oyun disiplini felan umurlarında degil.

ne için beğeneceksin bir futbolcuyu calım atamayana yıldız derlermiydi,messi hiç çalım atmasa sadece paslassa messi olabilirmiydi,yada ronaldo,bir futbolcuda yetenek varsa iyi bir hoca ve ekipde yıldız olur,sana göre demekki bam üçlüsü gayet idealdi çalım ve yetenek yok tazı gibi koşu var komiksin...

Baris, sen birsey kafana koydugun zaman, aynen öyle düz düsünüp, asla vazgecmeyenlerdensin.

Hep ayni seyleri diyip duruyorsun, psv de basarili olamamis, avrupada basarisiz olur, mehmet topuz örnegi vs vs.

Böyle birseyi kafaya koydugun zaman, otomotikmen hep ayni seyler aklina geliyor ve "ama diger yandan" diyp düsünemiyorsun. Yada "olumlu yönleri var mi acep" diyemiyorsun kendi kendine. Hep düz gidiyorsun. Böyle olmaz valla.

Ben mesela o kadar istiyorum cocugu ama benim korkularim var. Bu kadar olayli geldigi icin cok baski yicek, acaba bu baski altinda ezilir mi? Diye düsünürüm ben mesela. Ama sen düz gitmekten vazgecmiyorsun asla. Bu yüzden seninle artik böyle bir tartisma olursa bosuna tartismamaya karar aldim. :coffee:

doğru karar vermişşin psv diyip duruyor,bende kendisine daha önce rıbery ve keita örneklerini ve hatta hagi örneklerini verdiğim bunlarda bize gelmeden gözden düşmüstü çoşkulu taraftarımızla şahlandılar dememe rağmen hala düz mantık gidiyor,bir oyuncu bir takımda bir çok sebebden dolayı başarılı olamayabilir ama altın çamura düşşede değerini kaybetmez ama anlamıyor hala psv diyor...komık adam

Üst Alt