Amrabat için Teklif - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

Cevap: Amrabat için Teklif

Ya zaten futbolcu vermeyle kabul etmeyecekler.İlla ki para vereceksin hakkı kadar.Ama 5.5 milyon normaldir Tabata'ların Mehmet Topuz'ların ne kadara gittiğini düşünürsek haklı bir sebep ve bekleneni vereceği düşünüldüğünden alınması uygundur.Ben çok izledim diyemem maksimum 4 maçı geçmez ama eğer hakikaten bir teklif varsa ben FT'nin her yaptığına eyvallah derim geçen seneyi gördükten sonra.

Uçuk bir para yazmışlar. Maliyet hesabına girmek istemem ancak o maliyete Assaidi'yi de alırsın Hoilet'i de. Kaldı ki yönetim o kadar para vermez. Daha makul şekilde çözülecek bu iş..

amrabat 5 veririm ben..cok müthiş topçu,oynadıgı kanadı uçurur..canlı,dayanaklı,yetenekli,zeki..

Bizim türklerde bi huy vardir.

Oyuncunun yetenegine,yapabildiklerine bakmazlar.

Nerden geldi,kac gol ve kac assist yapti.

Amrabat PSV´de kötü de degildi.Ama beklentileri´de karsilayamadi.Venlo´daki yaptiklarini dogru dürüst tekrarlayamadi.PSV´de zaaten zengin bi takim degildi Kayseri´nin önerdigi 1 Milyon islerine geldi sattilar.

Kayseri´de ilk macindan son macina kadar müthis oynadi.Ve yetenegini ortaya koydu.Ve bence bundan dahada iyi oynayabilir.Kayseri´de dogru dürüst forvet yok geldiginden beri ve orta sahadan fazla destek gelmiyor.Shota hoca´yi severim ama bi Fatih Terim degildir bunuda unutmayalim.

Bana kalırsa o paraya değecek bi adam çok yetenekli feneri türkiye kupasında tek başına mundar etmişti. Sezonun genelindede çok iyidi. Amrabatı görmek isterim ben takımımda..

Ya ne Amrabat'mış kardeşim parasını biz mi veriyoruz kimse de salak değil gidip abuk subuk adama hakkı olmayanı verecek halimiz yok.Birbirimizi kırmaya değmez.Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez alırsakta görürüz nasıl oynuyor ona göre ya sallarsınız ya da göklere çıkartırsınız bu kadar didişmeye hacet yok :)

ŞL de şl yemin ediyorum şlden soğuttunuz beni.

Yiğite 3 milyon verilmedi mi ? Bu adam 2 yiğit etmez mi ? sürekli bedavaya mı transfer yapacağız ? yada 15 milyon verip bir adam mı alacağız ? sonra bjkliler gibi zırlarsınız forumlarda.ligden ihraç edilirmiyiz,kümede kalırmıyız gibi konular açarsınız.

Bu adam fbye karşı nasıl oynadı ? tek başına mücadele etti,savunmayı yerle bir etti.Karşısında kim vardı ? sizin ağzınızdan düşürmediğiniz "şl" seviyesinde oyuncu gökhan gönül vardı.ee?

Size kalsa selçuk'a da şl için yetersiz deyip yabancı oyuncu alırsınız.

Transferler yavaş yavaş yapılıyor bir sakin olun geçen seneki gibi yönetime ve Fatih Terim'e güvenin ve bir şey görmeden sallamayın tükürdüğümüzü yalamayalım beraberce sonra :)

Ulan çocuk bize gelmek için bukadar yırtınmasa bu Hurmanın takımından değil futbolcu Slm bile alınmazya neyse :sopa:

Şimdi açıkcası şöyle bir durum var...

Şimdi Kayserispor'un yerinde olsanız oyuncularınızı Mehmet Topuz'a 9 milyon euro veren para vermekten kaçmayan klube mi verirsiniz yoksa 5'lik oyuncuya 3 teklif edip bunu 48 takside bölen klube mi ?

Ekonomik durumumuz iyi değil ama Amrabat'da Allahı var 5-6 eder.

Hatta Topuz'un 9 ettiği yerde 19 eder Amrabat..

Aman aman biri mi değil ama artıları çok fazla... ( TR Ligini tanıması , bizi çok istemesi )

İnşallah kayseri satmaz bunu bize,çünkü amrabat bizim topcumuz değil..dünya'da binlerce yabancı topcu varken,anadolu takımlarının yabancılarını bu kadar istemek futboldan anlamamak gibi birşeydir..Yani bizim taraftar demekki anadolu takımlarının yabancı oyuncularından başka yabancı bilmiyor,

Üst Alt