Amrabat için Teklif - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

Cevap: Amrabat için Teklif

Beklentim lig sampiyonlugu ve sampiyonlar liginde gruptan cikma mücadelesi vermek, en kötüsü 3. olmak.

Senin simdi Amrabatin yerine 11 milyon euroya Bastosu aldik diyelim, kendisine de yillik 3 milyona yakin para. Birde Dany nin yerine Chivuyu aldik diyelim, yillik 3 milyon euroya, bonservisi yok. Yani tam senin istedigin tarz topculardan bunlar, senin manteliten bu dogru anladiysam, simdi senin beklentin ne bu adamlarla seneye sampiyonlar liginde? Gruptan cikma mücadelesini vermek , gerisi gelecek rakibine, sansa, sartlara bakar demez misin?

Rus takimlari "süper transfer" yaptigin zaman direkt sampiyonlar liginde basari gelmiyor demek icin örnek verdim.

Forumda " Bastos, chivu gelirse seneye sampiyonlar liginde ceyrek final garanti" "Amrabat, Dany gelirse grupota 4. oluruz" mantigina katilmadigimi söylemek istiyorum.

Öyle yada böyle, seneye nromal sartlarda gruptan cikmak maksimum olur, basari sayilir. Sonrasi sansa, sartlara, rakiplere bagli.

Ben daha önceki yorumumda da belirttim. Bizim icin bi 5 yil sürekli gruplara kalmak önemli. Bunun icin sürekli ligde sampiyon olmak zorundayiz, en azindan sampiyonluga oynamak zorundayiz.

3-5 yil sonra, borclarimiz azalir, gelirlerimiz artar, sampiyonlar liginde süreklilik olur, rahat bir galatasaray olur, iste o zaman pahali tarsnferleri isteme hakkimiz olur. Iste o zaman sampiyonlar liginde "artik yari final zamani" deme hakkimiz olur.

Hayır ben Dany yerine illa Chivu gelsin demedim hiçbir zaman.Chivu'nun sakatlık sorunu zaten başımızı ağrıtabilirdi.O yüzden Dany mantıklı bir transfer olabilir.

Benim söylediğim basit aslında.Lig şampiyonluğu için zaten oynamak zorundayız Avrupa'da kalıcı olmak için.Ama maddi durumumuzu düzeltene kadar Avrupa'da kesinlikle iş yapamayız diye bir kaide de yok.Avrupa'da başarılı olmak için de illa inanılmaz rakamlar harcamak zorunda da değilsin.Şu anki halimizle bile epey sağlam bir kadro kurabiliriz bu tamamen yönetimin elinde.Sağlam oyunculardan kurulu bir kadro kurarsan bu sene olmasa bile seneye ŞL'de başarılı olabilirsin.Başarıdan kastım da hiçbir şey olmasa bile 2. tura çıkmak.Yani yarı final oynarız diye de uçmuyorum olabilecekleri söylüyorum.

Amrabat'ı da almayalım demiyorum Amrabat'ı alırsın da ilk 11'de Bastos'u oynatırsın.Hani şimdi para gani herhalde oraya buraya saçıyorsun diyenler çıkarsa da daha diyecek lafım yok çünkü onlar hangi kulübün taraftarı olduklarını bilmiyorlar.

Bizim yönetim bütün olum bak git lere aldırmadan zorluyor hayırlısı ...umarım oyuncu aydin yada Servet olur...ama Servet gittiği sanırım ....Sercan + 3 versek en iyisiydi ama neyse

Baris, sen birsey kafana koydugun zaman, aynen öyle düz düsünüp, asla vazgecmeyenlerensin.

Hep ayni seyleri diyip duruyorsun, psv de basarili olamamis, avrupada basarisiz olur, mehmet topuz örnegi vs vs.

Böyle birseyi kafaya koydugun zaman, otomotikmen hep ayni seyler aklina geliyor ve "ama diger yandan" diyp düsünemiyorsun. Yada "olumlu yönleri var mi acep" diyemiyorsun kendi kendine. Hep düz gidiyorsun. Böyle olmaz valla.

Ben mesela o kadar istiyorum cocugu ama benim korkularim var. Bu kadar olayli geldigi icin cok baski yicek, acaba bu baski altinda ezilir mi? Diye düsünürüm ben mesela. Ama sen düz gitmekten vazgecmiyorsun asla. Bu yüzden seninle artik böyle bir tartisma olursa bosuna tartismamaya karar aldim. :coffee:

o mantıktan gidersek sende hep olumlu düşünüyorsun salman. ben olumlu yanlarını zaten söyledim. ben istikrarsız ve mental acıdan zayıf diyorum. hic düz mantık yürütmedim. ben olaya bütünüyle ele alıyorum. oyun disiplini hic yok. tek artısı dedigim gibi güclü oluşu. tartışıp tartışmaman sana kalmış. istedigini yapabilirsin salman:ayatollah:

yetenekli bir genç ve çocukluğundan beri galatasaraylı bizim gibi daha ne olsun. sabriyle takas mı etsek?

o mantıktan gidersek sende hep olumlu düşünüyorsun salman. ben olumlu yanlarını zaten söyledim. ben istikrarsız ve mental acıdan zayıf diyorum. hic düz mantık yürütmedim. ben olaya bütünüyle ele alıyorum. oyun disiplini hic yok. tek artısı dedigim gibi güclü oluşu. tartışıp tartışmaman sana kalmış. istedigini yapabilirsin salman:ayatollah:

Evet, evet. Hicte düz mantik degil. Olumlu yanlarini nasil söylemissen artik eger dedigin gibi tek artisi güclü olmasi ise.

Senin olayi bütünüyle ele alman iste bu.

Amrabat ı hiç izledinmi ? Sanırım başka bi oyuncudan bahsediyosun sen. Amrabat ı izleyen adam böyle konuşmaz konuşmamalı

AMRABATA kötü demiyorumki ligde işede yarayabilir diyorum. ben daha iyisini istiyorum sorun o. amrabata kazma demedik. ben avrupayı ölcü alıyorum. her neyse bu konu benim icin kapandı. gelirsede sahip cıkmak zorundayız başka caremiz yok.

Kayseri yönetiminin zeka derecesini bu tekliften sonra göreceğiz.

Kayseri'de oynamak istemeyen adamı 5,5+oyuncuya rağmen vermezlerse mallıklarını kanıtlamış olurlar..

Üst Alt