Amrabat’tan Büyük Fedakarlık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat’tan Büyük Fedakarlık

Cevap: Amrabat’tan Büyük Fedakarlık!

Sonra ki satıştan pay dalgası degil mi bu ? Benım bildiğim bonservis bedelinden kesilip o takıma gıder. Yanı Kayseri'nin 8 milyondan vermesi lazım. Bizimle alakalı bi durum degil..

bende öyle biliyorum. biz niye ödeyelimki bu parayı. zaten boşuna bukadar cok para istemiyordu bu hırbo hurma.

3-5 asist yapmış demek,sen hiç bu adamı izlememişşin bol keseden atıyorsun,izleseydin eğer böyle konuşmazdın,kimi alacaktık söylermisin , sanki avrupanın en buyuk takımıyızda genç yetenekler kapımızda bekliyor.

Formasını satan adam demişşin doğru haklısın duğru demişşin dünyada kulupler arasında transfer denen bir şey yok her takım kendı altyapısından cıkardığı oyuncuyla oynuyor,kimse kimseden futbolcu almıyor,aslında transfer transformers gibi birşey senın için galiba.

10 milyon euroyu sen vercen galba,arkadaş ne pintiymişşin ya 10 milyon nedirki ver gitsin ver gitsin namın yürüsün.

Bu takım sebastian perez, andres fleurquinle ,bülent akınla,birde rizeye giden yabancı sağ bek vardı onu unuttum,bu topçularla şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış takım,ne diyon sen galatasaray yürüğiyle oynayan topçular aldı,hamit fener daha fazla vermesine rağmen bizi seçti bakma sen basının yazdığına yok fazla bulmuşlarda istediği parayı takım dengesini bozar diye teklifi çekmişler geri sanki takım dengesini cok düşünen bir takım,amrabatta adam cebiinden 3 milyon verdi hangi futbolcu yapar bunu,ne 5 yemesi,aldığın futbolculara bak hamit burak amrabat,bunlardaki hırs ve arzu yeter cimbomuza,ayrıca dany de utandıracak coğu kişiyi,defansımız biraz hantaldı dany bu ekşikliği giderecek,tam bir süpürücü.

son olark sen git kumda oyna...

Üslubunu bozma öyle kumda oyna filan...yaşına göre davran yaşının gereklerini yerine getiremiyorsun söyle bilelim.

Herkes her düşünceye aynen katılacak diye bir şey yok burası forum tartışmak için var.Biat etmek için değil.

Ben Kayseryi sattı derken transfer meselesini kastetmedim tabiki her kulüpte transfer olacak her oyuncu istediği kulübe gider ama kimse bana gelipte Amrabat GALATASARAY için bileklerini keser vs. muhabbeti yapmasın.Bu adam devre arası tükürdüğünü yaladı Hurma ve yönetiminden özür diledi ve ilk maçı GALATASARAY maçıydı madem karakterliydi tepkisini koysaydı ben maça çıkmam deseydi.

Amrabat bir çok maçını izledim,öyle salladığım filanda yok.Benim izlenimlerim bu adamın bencil olduğu ve hiç bir zaman büyük takım oyuncusu olamayacağı yönünde.

O saydığın 2001 kadrosu mücadele açısından 2000'den sonra ki en iyi kadroydu benim için gözlerimle gördüğüm ve yaşadığım için söylüyorum.

Rize'ye giden futbolcuda victoria ;)

Üslubunu bozma öyle kumda oyna filan...yaşına göre davran yaşının gereklerini yerine getiremiyorsun söyle bilelim.

Herkes her düşünceye aynen katılacak diye bir şey yok burası forum tartışmak için var.Biat etmek için değil.

Ben Kayseryi sattı derken transfer meselesini kastetmedim tabiki her kulüpte transfer olacak her oyuncu istediği kulübe gider ama kimse bana gelipte Amrabat GALATASARAY için bileklerini keser vs. muhabbeti yapmasın.Bu adam devre arası tükürdüğünü yaladı Hurma ve yönetiminden özür diledi ve ilk maçı GALATSARAY maçıydı madem karakterliydi tepkisini koysaydı ben maça çıkmam deseydi.

Amrabat bir çok maçını izledim,öyle salladığım filanda yok.Benim izlenimlerim bu adamın bencil olduğu ve hiç bir zaman büyük takım oyuncusu olamayacağı yönünde.

O saydığın 2001 kadrosu mücadele açısından 2000'den sonra ki en iyi kadroydu benim için gözlerimle gördüğüm ve yaşadığım için söylüyorum.

İlk önce Galatasaray yazmayı öğrende sonra yorum yap.Bu kadroyu yapan yönetimede teşekkür et.Daha kimi alacaz sölede bilelim benfica 5 licekmıs bizi peh.Şu kadroya Melo katılsın bu takım gruptan çıkar o kadar iddalıyım.Boş konuşmak ne kadar marifet olmus hayret ya.

Renktaş bak ben her zaman söylediğimin arkasındayım devre arasında adı bizimle anıldığındada aynı şeyleri söylemiştim şimdi de aynı şeyleri söylüyorum.4 senedir forumda sayılırım Açıp mesajlarıma bakabilirsin sadece bu konuda değil hiç bir konuda tutarsızlık bulamazsın.

Terim şöyle böyle talimat vermiş filan demesin kimse bana son maç Fenere yenilseydik şimdi ne Terim kalmıştı ne de bugün transfer taraftarlığı (sazanlığı)yapanlar kalmıştı.

Görünen köy kılavuz istemez,bu adam Hollanda da birşey yapamamış,Kayseri gibi bir takımda 3-5 gol atıp asist yapmış diye göklere çıkarmayın.

GALATASARAY formasına takımını satan adam yakışmaz.Bugün Kayseriyi satan yarın bizide satar.

Toplamda 10 milyon euro bonservisi hak etmiyor.

CL'ye gideceksin kurduğun takıma bak Amrabat,burak,hamit,hakan,Umut,dany:mad::mad::mad:

Çık bakalım bu şekilde maçlara shaktar,ajax,Benfica bile seni 5'ler. Barca,Manu,real'i düşünemiyorum bile :(:(

seninle aynı takımı tutmaktan utanıyorum inan buna

aferinn laaa sırf kayserispora gıcıklıgımdan senin transferine karsıydım ama bu hareketinle gözum girdin şimdi

Renktaş bak ben her zaman söylediğimin arkasındayım devre arasında adı bizimle anıldığındada aynı şeyleri söylemiştim şimdi de aynı şeyleri söylüyorum.4 senedir forumda sayılırım Açıp mesajlarıma bakabilirsin sadece bu konuda değil hiç bir konuda tutarsızlık bulamazsın.

Terim şöyle böyle talimat vermiş filan demesin kimse bana son maç Fenere yenilseydik şimdi ne Terim kalmıştı ne de bugün transfer taraftarlığı (sazanlığı)yapanlar kalmıştı.

Görünen köy kılavuz istemez,bu adam Hollanda da birşey yapamamış,Kayseri gibi bir takımda 3-5 gol atıp asist yapmış diye göklere çıkarmayın.

GALATASARAY formasına takımını satan adam yakışmaz.Bugün Kayseriyi satan yarın bizide satar.

CL'ye gideceksin kurduğun takıma bak Amrabat,burak,hamit,hakan,Umut,dany:mad::mad::mad:

Çık bakalım bu şekilde maçlara shaktar,ajax,Benfica bile seni 5'ler. Barca,Manu,real'i düşünemiyorum bile :(
:(

Bu takımlardan herhangi biri bizi 5'lemeyi bırak 2 farklı yensin, ben de hiç bir şey bilmiyorum.

Eleştirilerinize saygım var ama olumsuz yazacağım diye işi komplo teorileri ve abartı ifadelere dökmüşsünüz. Baya zorlamışsınız yani ne uydurabilirim diye.

Hayır sanki yabancı sınırı yoktu. 6 tane banko Türk almak zorunda değildik de Hamit'e Burak'a burun kıvırıyoruz.

6 tane Türk sayar mısınız takımda banko oynayacak? (kademeli düşecek sınır 5 demeyin)

Ben Kayseryi sattı derken transfer meselesini kastetmedim tabiki her kulüpte transfer olacak her oyuncu istediği kulübe gider ama kimse bana gelipte Amrabat GALATASARAY için bileklerini keser vs. muhabbeti yapmasın.Bu adam devre arası tükürdüğünü yaladı Hurma ve yönetiminden özür diledi ve ilk maçı GALATASARAY maçıydı madem karakterliydi tepkisini koysaydı ben maça çıkmam deseydi.

kumda oyna derken senin seviyene inmek istemiştim çünkü yazdıkların cok cocukça,forum tartışmak için tamam ama mantıklı tezlerlekendini savunmam lazım yok 5 yeriz,yok takımını sattı,yok galatasaray için bileğini kesmez,sanki bir takım için bileğini kesecek topcu varda biz bilmiyoruz,

2001 kadrosu mucadeleci diyorsun,bizim takımın 11 ine bak hangisi koşmayan ruhunu sahaya yantsıtmayan topçu söylermisin bana,birde 5 yeriz demişşin.

amrabat buyuk takım oyuncusu olamaz demişşin,geçen sene bizi feneri ve bjk yı tek başına darmadağan etti bu adam,bizim şu anki kadromuzdan kayseriye hangi topçuyu verırsen ver amrabat kadar etkili olamaz kayseride.

ronaldoda bencıl ,robbende bencil messi bazen bencil,ozaman bunlarda buyuk takım futbolcusu değil muthiş bir futbol bilgin var gerçekten.

R

(

Bu kısmın ciddiyetini şimdi fark ettim.

Bir söz vardır hırsızlar herkesi hırsız sanarmış.

Son maç Fener'e yenilsek Terim'e falan laf edecek varsa 2-3 kişidir, sizin aklınızda böyle bir şey vardı ki insanlar böyle düşünecek yakıştırması yapabiliyorsunuz. Benim hiç aklıma gelmemişti.

Hayali ve uçuk varsayımlarda bulunup bunları mutlak doğru kabul ettiğiniz için yazı baştan aşağı yanlış hale geliyor.

Çık bakalım bu şekilde maçlara shaktar,ajax,Benfica bile seni 5'ler. Barca,Manu,real'i düşünemiyorum bile :(:(

Demek ki "tutarlı" bir şekilde varsayımlara dayalı yaşamışsın. Şu olsaydı, bu olsaydı...Ne olabileği değil, ne olduğu önemli. Herkes senin gibi anlık düşüncelerle yaşamıyor, anlık tepki vermiyor. Hele söz konusu profesyonel bir spor kulübü olduğunda alınan kararların defalarca süzgeçten geçirildiğini anlaman lazım.

Madem transfer taraftarı değilsin, transferlerle ilgili başlıkta ne işin var? Amacın sözde mantığın sesi olmak, ama buda varsayımlara dayalı yaşayan birinin sahip olabileceği bir yeti değil.

Bence GS'ın mevcut kadrosu, CL için gruptan çıkmayı çok zorlar, Avrupa ligi için ise gayet iddaalı bir kadrodur. Bugün Avr. liginde yarı final oynadığın zaman 20 milyon €'ya yakın bir geliri ve ciddi bir başarı puanını cebine koyuyorsun.

He beyler he Benfica bize 5 atar. Benfica ayarındaki takım bize beş atabilirse o maçı 10-5 falan kazanırız biz.

Bu takım CL'de Arena'da zor kaybeder.Amrabat, Hamit, Burak ve Melo transferleri yeterlidir.

Ahmed Arif Kesen'e haftanın üyesi falan bir şey verilsin de rahatlasın yav zira baya dikkat çekmeyi başardı..

Üst Alt