Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Görüşleriniz

Beyler saat 7-8 ben gelemem.Çok fazla yer ve saat değişikliği yaptık.Ben yarın işlerimi ona göre ayarlamıştım.Bu durumda gelmem imkansız.

Doruk k.bakma önceki mesajları okuduysan vaziyeti anlamışsındır , mecbur kaldık , pazar günü gelebilir misin ? Herhangi bi org.da?

Arkadaşlar sanırsam şu an 12 kişiyiz

1-Deniz Ortakçı

2-Burak Ortakçı

3-Onur Tunç

4-Berdan Akbulut

5-Berdanın yiğeni

6- Samed Özcan

7-8-9-10 Aydın Ertaş ve Arkadaşları

11- Sarp Demirci

12- Harun Korkmaz (?)

Arkadaşlar sanırsam şu an 12 kişiyiz

1-Deniz Ortakçı

2-Burak Ortakçı

3-Onur Tunç

4-Berdan Akbulut

5-Berdanın yiğeni

6- Samed Özcan

7-8-9-10 Aydın Ertaş ve Arkadaşları

11- Sarp Demirci

12- Harun Korkmaz (?)

Belli ve kesin olan birşey yok ;).Organizasyon karıştı ve neyin ne olacağı belli değil.Gelmeye çalışacağım ama söz vermiyorum.;)Gelemeyebilirimde.

Tamam arkadaşlar biz herşeyi ayarladık ama forum maçından çok mahalle maçı şeklinde olacak. Hem planların uyumsuzluğu, hem kişilerin ilgisizliği nedeniyle bu şekilde bir maç yapacağız.

Benim takımım: Ben-Berdan-?-?-Cengiz-Samed ( Bahsettiğim Onur Tunç adlı arkadaşta bugün maçta sakatlanmış o da gelemiyor. Bir adam kaldı...)(Kuzenim Burak'ta Samsun'a gidiyormuş o da gelemiyor.)

Aydının takımı: Mert-M.çeçen-Umut-Hüseyin-Fırat-Aydın

Acilen 2 adam lazım..

Mahalle maçı gibi birşey oldu ama önemli olan organizasyon :)

Doruk k.bakma önceki mesajları okuduysan vaziyeti anlamışsındır , mecbur kaldık , pazar günü gelebilir misin ? Herhangi bi org.da?

Tabiki yine ayarlar gelirim büyük bi aksilik olmazsa ama maç yapıcaksak halı sahanın Kızılay'da olması en iyisi olur.

bizi hemen silmişsiniz hadi benı gectim arkadaslara haber verdim siz neler yapmışsnız arkaslar okadar kişide telofonum var msn var mail atın msj atın en azından caldırın arayım sızı organizasyon ustune organizasyon yaptınız siz şimdi

bizi hemen silmişsiniz hadi benı gectim arkadaslara haber verdim siz neler yapmışsnız arkaslar okadar kişide telofonum var msn var mail atın msj atın en azından caldırın arayım sızı organizasyon ustune organizasyon yaptınız siz şimdi

Seni sildiğimiz yok abi senden ses soluk çıkmayınca bizde böyle birşey yapabildik (?). Yani bizde isterdik sadece forumdan olanlarla yapalım diye ama ilgisizlikten dolayı kimse gelmedi kiminin planları uyuşmadı. Ne yapalım biz yani hala eksiğiz bir türlü yapamadık hep son dakikada bir şeyler oldu. Bizim elimizde olan bir şey değil.Ayrıca bende ne telefonun var. Ne e-mailin yani.

Seni sildiğimiz yok abi senden ses soluk çıkmayınca bizde böyle birşey yapabildik (?). Yani bizde isterdik sadece forumdan olanlarla yapalım diye ama ilgisizlikten dolayı kimse gelmedi kiminin planları uyuşmadı. Ne yapalım biz yani hala eksiğiz bir türlü yapamadık hep son dakikada bir şeyler oldu. Bizim elimizde olan bir şey değil.Ayrıca bende ne telefonun var. Ne e-mailin yani.

bundan oncekı organızasyon duzenlemesınde herseye evet dedım hatta okuldan gelecektım ve orada ısmımız yazıyordu sonra degısıklık yapıldıgında bıze haber vermenız gerekırdı sende yoksa samed te vardı telım insanların organızasyon saatıne kadar foruma gırıp cıkıp degısıklık varmı dıye bakmları gerekmez eger degısıklık olursa haber verılır demek ıstedıgım o neyse sonuc olarak yarın yapıyoruz bundan sonrakıler daha duzenlı sekılde olacaktır yarın bulusunca konusurz

Beyler bu org.içine ettim kabul ediyorum.:D

Ancak bundan sonrakine elimi sürmüyorum.:)

Hiç değilse buradan çıkaracağımız dersler var.Bir dahakine sadece forum olur.

Ankara bu olayı bi aydınlığa kavuşturun.Organizasyon var mı?

Varsa ne zaman kaçta nerde?

Aydınlatın forumu;)

Evet arkadaslar bu aksam saat 19:00-20:00 arasında Ankara/Tandogan Ankaragücü tesislerinde maç ayarlanmıs ve kesindir bundan sonraki organizasyonlar haftalık olacak buyuk ihtimalle ve daha sorunsuz olacaktır inşallah (Forum+Facebook üzerinden düzenlemeyi düşünüyoruz)

Evet arkadaslar bu aksam saat 19:00-20:00 arasında Ankara/Tandogan Ankaragücü tesislerinde maç ayarlanmıs ve kesindir bundan sonraki organizasyonlar haftalık olacak buyuk ihtimalle ve daha sorunsuz olacaktır inşallah (Forum+Facebook üzerinden düzenlemeyi düşünüyoruz)

Hocam sen maça yanında kaç kişiyle geliyorsun.

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı |30 Haziran |19:00-20:00|Ankara/T

Başlık değiştirildi,haydi bakalım Ankara foto ve video isteriz;)

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı |30 Haziran |19:00-20:00|Ankara/T

Maç kesin var ancak , forumdan çok mahalle maçı gibi olacak bu seferki.Artık ders aldık bazı şeylerden...

Sarp bu arada Deniz'in kuzeni yamuk yaptı , gelemiyor . :)

1 Kişi ya sen ayarlayacan ya da ben getirecem.

Üst Alt