Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına

Siz maç mı yaptınız,yoksa kavga mı anlamakda zorlandım:eek:

Dediğim gibi rakipten bi kişi - benim getirdiğim arkadaş kefil oldu - tüm zevkimizin içine etti diyebilirim , yoksa biz gayet iyiydik.

Bu durumdan dolayı ben özür dilerim ancak benim bire bir getirdiğim arkadaşlarla bi sorun olmadı , hatta benim arkadaşlar 10-15 kere o kavga çıkarmaya çalışan adamı uyardılar , ancak adamın niyeti belli...

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına

Velhasılkelam maç 13-13 berabere bitti bende 8 tane gol attım Mustafa Abi :D

Üzüldüm başınızda bi büyük gerekiyor inşallah katılımım olan bi organizayonda beraber oluruz ve tadından yenmeyen ve unutulmaz bi organizasyon yaparız.Normalde planlarımda Ankara vardı organizasyon için.Ama senelik izinler ertelenince gelememe ddurumum oluştu.Yoksa Ankara - İzmir -Bursa projem vardı.Ama Ankara bende artık baya ciddi şekle büründü.Orda güzel bi organizasyon yapmak şart oldu...

Üzüldüm başınızda bi büyük gerekiyor inşallah katılımım olan bi organizayonda beraber oluruz ve tadından yenmeyen ve unutulmaz bi organizasyon yaparız.Normalde planlarımda Ankara vardı organizasyon için.Ama senelik izinler ertelenince gelememe ddurumum oluştu.Yoksa Ankara - İzmir -Bursa projem vardı.Ama Ankara bende artık baya ciddi şekle büründü.Orda güzel bi organizasyon yapmak şart oldu...

Aslında Emin Abi (Sarp Demirci) vardı ama onun da yapacak birşeyi yoktu sonuçta kazık kadar adamlar sanki büyüğünü dinliyorlar mı...

İşte normal maçla organizasyon arasında fark.Birisinin lafını dinletmesidir;)

Arkadaşlar futbol hepimizin aşık olduğu,seyredilmesiylede olsa,oynamasıylada olsa,bizim kültürümüzde sorunlu geçer:)

Organizasyon olduğunda onu sahiplenen ordaki kişilerin haricinde temsil ettiğin bi yer var ve bundan dolayı bir çok olaylar görmezden gelinir ve herşey tatlıya bağlanır.

Normal Halı Saha da ise bu biraz faklıdır ve yine ortama ağırlığını koyacak ordaki herkesi kenetleyecek birisi olması gerekir.Buna rağmen hala ortamı bozmaya yönelik kişi varda düzelmiyorsa o ortamdan uzaklaştırmak gerekir.

Neyse olan oldu inşallah bir dahaki organizasyonda hem sizler keyif alırsınız,hemde çektirdiğiniz fotolardan sizleri takip edenler keyif alır;)

Bugün ne yazıkki dostluk kazanmadı, yinede gelen arkadaşların ayaklarına sağlık diyorum ve maç için bir kaç cümlemi söylüyorum.

Maçın Yıldızı : Deniz Ortakçı, attığı 8 gol bir yana hücumda ve defansta sürekli gidip geldi sürekli hareket halindeydi paslar attı ortalar açtı iyi bir oyun çıkardı bugün kısa boyuna rağmen hava toplarında orta derecede etkiliydi.

Maçın Hayal Kırıklığı : Takım olarak iyi organize olamadık sürekli havadan uzun toplarla çıkmaya çalıştık ve bence bu bizim için bir eksiydi rakibimiz güçlü ve fizikli oyunculardan kuruluydu sürekli pas yapıp gol atmaya çalıştılar ve genelde başarılı oldular, sürekli boş alanda durdum ve bana pas gelmedi eğer pas alabilseydim daha etkili olurduk, bugün havadan oynamak yerine yerden pas yaparak gitseydik bu maçı alırdık.

Maçın Kader Anı : Kendim kurtardım diye demiyorum :D, Fenerli arkadaşın çektiği bir şut vardı bana göre yakın mesafeden iyi refleksle 90'dan kurtardım maçında son anları olduğu için skorda eşitlik varken bu golü yeseydik herşey kötü olurdu.

Alınacak Dersler : Bu ilk organizasyon olduğu için eksiklerimiz oldu tabiki ama ilerde daha iyi olmamız lazım. Tekrardan gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Bugün ne yazıkki dostluk kazanmadı, yinede gelen arkadaşların ayaklarına sağlık diyorum ve maç için bir kaç cümlemi söylüyorum.

Maçın Yıldızı : Deniz Ortakçı, attığı 8 gol bir yana hücumda ve defansta sürekli gidip geldi sürekli hareket halindeydi paslar attı ortalar açtı iyi bir oyun çıkardı bugün kısa boyuna rağmen hava toplarında orta derecede etkiliydi.

Maçın Hayal Kırıklığı : Takım olarak iyi organize olamadık sürekli havadan uzun toplarla çıkmaya çalıştık ve bence bu bizim için bir eksiydi rakibimiz güçlü ve fizikli oyunculardan kuruluydu sürekli pas yapıp gol atmaya çalıştılar ve genelde başarılı oldular, sürekli boş alanda durdum ve bana pas gelmedi eğer pas alabilseydim daha etkili olurduk, bugün havadan oynamak yerine yerden pas yaparak gitseydik bu maçı alırdık.

Maçın Kader Anı : Kendim kurtardım diye demiyorum :D, Fenerli arkadaşın çektiği bir şut vardı bana göre yakın mesafeden iyi refleksle 90'dan kurtardım maçında son anları olduğu için skorda eşitlik varken bu golü yeseydik herşey kötü olurdu.

Alınacak Dersler : Bu ilk organizasyon olduğu için eksiklerimiz oldu tabiki ama ilerde daha iyi olmamız lazım. Tekrardan gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Beni maçın yıldızı seçtiğin için teşekkürler Berdan ama sende olmasaydın bugün belki farklı bir skor da olabilirdi. Maçta alınteri döken herkese de ben yinede yeniden teşekkür etmek istiyorum....

Subjektif bir yorum , yoruma gerek yok. :p

Evet arkadaslar hepiniz ayagına saglık fiziksel olarak karsı takımın 1/3 kadar olsakda gayet iyi oynadınız hepiniz... saha çok buyuktu adam eksikligi vardı kondisyon yoktu vs vs bıraz daha alısırsak bırbırımıze daha ıyı oynarız neyse sonucta tanıdık bırbırımızı :D kotu olayları pas gecıyorum bundan sonrakı organızasyonlar daha ıyı olacaktır... admın ve mod lardan tarıh belırledıkten sonra bı rıcam olacak facebook da olan grupdan etkınlık olusturmaları oradan hem foruma hemde organızasyonlara katılım saglayabılırız. Diger organizasyon daha eglencelı olacagından suphenız olmasın ;)

Orda olmayı çok isterdim ama olmadı:(.Birdahakine artık ;):).

Zaten sorunlu geçti bide o olsaydı tamam artık haberde alamazdık herelde ne oldu diye:)

Foto bu sefer dandikte olsa çekeriz telefondan artk ne yapalım.

Üst Alt