Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı |30 Haziran |19:00-20:00|Ankara/T

iş iyice karıstı arkadaslara bıgun var bıgun yok dıyorum cok ayıp oldu tekrar konusayım ama vazgecmeyın tekrar gelıp gelemeyecegını soylerım sıze

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı |30 Haziran |19:00-20:00|Ankara/T

Bakiniz ben olsaydim suan problem filan olmazdi :D

1 Kişi eksik kaldı...Neyse artık ilk yarı biri benden birisi Aydın'dan olur...

Maçtan geldik , yorgunuz. :D

Malesef resim çekmeyi unuttuk , zaten makina da yoktu :p

Maç 6-5 oynandı , ben kaleci oldum maçın büyük çoğunluğunda.

Berdan-Emin Abi-Deniz-Ben-Benim Ark

Karşı takım : Benim Ark - Benim Ark - Benim Ark'ın Ark'ı :D - Benim Ark'ın Ark'ı :D - Benim Ark'ın Ark'ı :D - Benim Ark'ın Ark'ı :D

Galiba rakip takımdaki Benim Ark'ın Ark'larından biri bana bi pozisyon sonrası küfretmiş ben duymadım , maç sonunda arkadaşlar geldi , küfretti falan dalalım mı ? dediler , ben de bu bir organizasyon , kavga olmasın dedim.

Böyle bişey olacağından hep korktum , ancak ufak çaplı bişey yaşandı.

Forumdan olmayınca böyle şeyler olması zaten beklenirdi.Bana küfreden arkadaşdan sahada kimse memnun kalmadı.-Sanırım.-Gerçek bir maç edasıyla oynuyordu , kaleci olduğum pozisyonda topu elime almışım artık , elimdeki topa tekmeler falan...Rakip oyuncunun ayağına sert kaymalar , hatta Emin Abi'de bi pozisyonda yerde 1 dk kaldı onun yüzünden.

Maç berabere bitti 14-14 falan.

Bir daha ki organizasyona ben karışmıyorum , zaten olayın içine girdim her şey bozuldu. :(

Daha fazla katılım olursa iyi olur.

Maç berabere bitti 13-13. Ama benim ayağım şişti, ne dalak kaldı ne böbrek. Sağ kanatta git gel yoruldum. Ama 8 gol attım buna rağmen :D. Aydın'ın da dediği gibi dostluğun kazandığı söylenemez çünkü bolbol tekme yedik..:). Hem fizik olarak daha zayıf olmamıza rağmen onlar beraberliği zor kurtardı. Tabi bizim takımın iyi oynamasında Aydın'ın, Berdan'ın,Emin abinin,Benim ve diğer arkadaşların performansıda göz doldurdu. İyi oynadığımız maçta galip gelemedik 3-4 topumuz direkten döndü çok gol kaçırdık. Ama yinede iyi mücadele ettik. Dostluktan çok mücadele kazandı...

Bi topta adamlardan teki -Mert Çeçen- stil hareket ile kaleye şut attı , direk dibinden çıkardım , ama sağlam çıkardım. :D Yalansa yalan de Deniz. :)

Ancak şutun birinde de top beşiğimden geçti anlamadım orda noldu :D sonra tam içeri gidiyordu , kayacaktım , ayağım kaydı , top direğe çarptı , topun tamamı geçmeden savuşturdum , ancak Berdan gol deyince , tüm herşey gitti.:D:D

Berdan defans az geliştirse rahat yenerdik. :p Berdan adama şut attırma yeter , sadece önünde dur , hamle yapma , 70 milyon önünde sana mesaj. :D

NAsıl resim çektirmezsiniz yahu? Telefonda mı yoktu?

Bi topta adamlardan teki -Mert Çeçen- stil hareket ile kaleye şut attı , direk dibinden çıkardım , ama sağlam çıkardım. :D Yalansa yalan de Deniz. :)

Ancak şutun birinde de top beşiğimden geçti anlamadım orda noldu :D sonra tam içeri gidiyordu , kayacaktım , ayağım kaydı , top direğe çarptı , topun tamamı geçmeden savuşturdum , ancak Berdan gol deyince , tüm herşey gitti.:D:D

Berdan defans az geliştirse rahat yenerdik. :p Berdan adama şut attırma yeter , sadece önünde dur , hamle yapma , 70 milyon önünde sana mesaj. :D

Vallahi doğru :D Yalan söylersem çarpılırım ama Berdan'ın da doksandan çıkarttığı bir top vardı o da çok iyiydi maçın dönüm noktalarındandı :D

Öncelikle tebrik ederim:)

Ankara bi Organizasyona imza atmış oldu:)Devamını bekliyoruz.

Neden foto almadınız hiç?

Vallahi doğru :D Yalan söylersem çarpılırım ama Berdan'ın da doksandan çıkarttığı bir top vardı o da çok iyiydi maçın dönüm noktalarındandı :D

Evet , kollar uzun olduğundan iyi çıkardı. :) Zaten son dakkalardı , maç dönmezdi daha. :p

Bu arada maçta 5 dk daha olsaydı kavga yorumunda çok haklısın , fizik olarak zaten düşüktük , bir de arkadaşın burnu kanadı , çıktı , ben zaten onun için çektim çıktım , yoksa belliydi , en iyisi berabere bitirmekti , aut mu korner mi belli olmayan pozisyon falan filan...

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına

Siz maç mı yaptınız,yoksa kavga mı anlamakda zorlandım:eek:

Üst Alt