Ankara'da Patlama! - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara'da Patlama!

O değil de Bernie Sanders kaybetti lan seçimleri :( Florida'dan fark yemiş aday olma şansı kalmadı diyorlar ulan gılışdaroğlu gibi üzüldüm adama :(

alakası yok.. ne kadar takip ediyorsun bilmiyorum ama florida'da oy verebilmek için çok önceden kaydını yaptırmak lazım.. yani açık oy verme yok.. florida'yı kaybedeceği kesindi zaten..

son miting ve tartışmalardaki coşku yansıyamacaktı sandığa malesef.. asıl mevzu şimdi başlıyor.. hillary'nin oy deposu eyaletler bitti.. şimdi fark üstüne fark yiyecek..

ana akım amerikan medyası bunu bildiği için bernie'nin çekilmesi için takla üstüne takla atıyorlar.. kesinlikle çekilmeyecek ve hepsini öttürecek.. göreceksin..

istanbul'da milyonların sokağa döküldüğüne inanmıyor musun :D

ben 29 mayıs mıydı tam gününden emin değilim.. özellikle bir gün milyonların döküldüğüne kalıbımı basarım.. beşiktaş'tan taksime ve oradan harbiye'ye insanlara değmeden yürüyemedim.. sadece kıçı kırık inönü stadı gibi bir alan 50 bin kişi alabilecek kapasitede iken 10'larca stadın sığabileceği bir alanda milyonlar olmadığını iddia etmek kendini kandırmaktır..

Aynı anda milyona inanmam tabi. Ayrı ayrı günlerde milyon filan diyorsan onu bilemem. Ayrıca sokağa çıkamadılar vs. gibi şeylere istemsiz güldüm. Yani mahallede çocukların kavgalarını birbirlerine övmeleri gibi olmuş. Niye çıkmadıkları soru değil zaten. Niye çıksınlar ki? Bu ülkenin askeri, polisi var asayişi bozanlara karşı asayişi sağlayacak. No problem.

istanbul'da milyonların sokağa döküldüğüne inanmıyor musun :D

ben 29 mayıs mıydı tam gününden emin değilim.. özellikle bir gün milyonların döküldüğüne kalıbımı basarım.. beşiktaş'tan taksime ve oradan harbiye'ye insanlara değmeden yürüyemedim.. sadece kıçı kırık inönü stadı gibi bir alan 50 bin kişi alabilecek kapasitede iken 10'larca stadın sığabileceği bir alanda milyonlar olmadığını iddia etmek kendini kandırmaktır..

Tunalı caddesinden kızılaya kadar müthiş bir kalabalıkta ankarada vardı oradada milyonlara yakın bir sayıya ulaşıldı bende gözlerimle gördüm muazzam bir kalabalıktı.

Aynı anda milyona inanmam tabi. Ayrı ayrı günlerde milyon filan diyorsan onu bilemem. Ayrıca sokağa çıkamadılar vs. gibi şeylere istemsiz güldüm. Yani mahallede çocukların kavgalarını birbirlerine övmeleri gibi olmuş. Niye çıkmadıkları soru değil zaten. Niye çıksınlar ki? Bu ülkenin askeri, polisi var asayişi bozanlara karşı asayişi sağlayacak. No problem.
Polisin asayiş ini kim sağlıyor ?

hostia puta!!!

alakası yok.. ne kadar takip ediyorsun bilmiyorum ama florida'da oy verebilmek için çok önceden kaydını yaptırmak lazım.. yani açık oy verme yok.. florida'yı kaybedeceği kesindi zaten..

son miting ve tartışmalardaki coşku yansıyamacaktı sandığa malesef.. asıl mevzu şimdi başlıyor.. hillary'nin oy deposu eyaletler bitti.. şimdi fark üstüne fark yiyecek..

ana akım amerikan medyası bunu bildiği için bernie'nin çekilmesi için takla üstüne takla atıyorlar.. kesinlikle çekilmeyecek ve hepsini öttürecek.. göreceksin..

Florida'da yenileceğini biliyordum da baya fark yedi. Ben %10 farka fittim. Adam %30'a yakın fark yedi. Bugün Hillary 5/5 yaptı. Sonraki seçimler daha çok eğitimli ve marjinal kişilerin olduğu Kuzey eyaletlere taşınacak. Ama aradaki farkı kapatması çok zor. Bugün o momentumu kırmalıydı.

Son düzenleme:

senin adına üzüldüm çünkü aynı anda milyon değil.. milyonlar vardı.. 2-3 milyon diye tahmin ediyorum.. 29 mayıs zirve günüydü.. meydanı açmak zorunda kaldılar..

sen tabi ki havuz medyasından takip ettiğin için inandırıcı gelmiyor.. inandırmaya çalışacak değilim.. nerede yaşıyorsun bilmem ama istanbul'da isen bak sana semtleri söylüyorum..

beşiktaş, beyoğlu, taksim, tarlabaşı ve harbiye'ye kadar iğne atsan yere düşmeyecek durumdaydı.. oralari biliyorsan git bir yüz ölçümü hesabı yap.. ve o alanlarda her metrekareye birkaç insan koy..

meydan değil.. meydanlar dolduracak bir kalabalık vardı..

Florida'da yenileceğini biliyordum da baya fark yedi. Ben %10 farka fittim. Adam %30'a yakın fark yedi. Bugün Hillary 5/5 yaptı. Sonraki seçimler daha çok eğitimli ve marjinal kişilerin olduğu Kuzey eyaletlere taşınacak. Ama aradaki farkı kapatması çok zor. Bugün o momentumu kırmalıydı.

o da doğru da bakalım.. henüz erken bence.. yakında kokusu çıkar..

hillary kazanırsa trump'ın başkanlığı hayırlı olsun..

Kalabalık photoshop la yapilsa inanirdi!

hostia puta!!!

benim gördüğüm beşiktaş - harbiye - tarlabaşı üçgeni.. bir de köprü yoğunluğundan kadıköy'den öteye geçemeyenleri falan düşünüyorum da :) kadıköy'ün nasıl muhalif olduğunu da hesaba katarsak.. "milyonlar değil" demek için yüzölçümü hesabında çok sıkıntılı olmak lazım..

neticede onu bunu bilmem de hasbelkader bir daha yaşanırsa bu sefer önünün alınabilme ihtimali yok.. çünkü bu sefer "beyler nasılsa 15 ay sonra seçim var" diye teselli edilebilecek durumda değil insanlar.. o zaman herkes "seçim var sakin olalım" deyip duruyordu..

o kalabalık niyeti gerçekten bozmuş olsaydı değil polis ordu girse kurtaramazdı..

insanlar polisin biber gazı ile saldırmasına rağmen efendi gibi protestosunu yapıp dağıldı..

...

Son düzenleme:
benim gördüğüm beşiktaş - harbiye - tarlabaşı üçgeni.. bir de köprü yoğunluğundan kadıköy'den öteye geçemeyenleri falan düşünüyorum da :) kadıköy'ün nasıl muhalif olduğunu da hesaba katarsak.. "milyonlar değil" demek için yüzölçümü hesabında çok sıkıntılı olmak lazım..

Onlar işlerine gelmeyen neyi gördüler şimdiye kadar?Onların görmezden gelemeyeceği tek şey para para para.

Arkadas gun boyu eminonun yada taksim nufusu hakkında bir bilgi alması gerekiyor, gecen kisi sayisi olarak..
Farkli bir durum olsada kucuk bir ornek verebilir kendisine

hostia puta!!!

sanders'ın florida ve carolina'da kaybedeceği belliydi.michagan'dan sonra ohio'yu kazanır diyordum orada da bayağı fark yedi.missouri ve illinois'de clinton önde 10 puan farkla önde.artık aday olması çok zor.

ortada clinton ve trump kalırsa yarış ortada geçer.

Türkiye'deki 81 ilin 80 inde gezi protestosu oldu.gezide milyonlarca kişi yoktu demek için ağır akp li olmak lazım.

Yabancı kaynaklar sadece istanbulda gezi boyunca 7,5 milyon kişi tahmini yapıyor.. en yoğun günde ben oradaydım.. milyonları gözlerimle gördüm.. bir daha öyle bir kalabalık görür müyüm bilmem..

akp anca mastürbasyon yapsın sayıyı küçülterek :D

ülke genelinde 15 milyondan 1 kişi aşağı değildir.. daha da fazla olabilir.. benimki minimum rakam..

Üst Alt