Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Cevap: Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

bos bos konusuyor.Hagi,Hakan Sükür,Hasan Sas bile küfür yediler.onlarin kramponlarinin camuru bile olamazsin.Hocayi,takimi arkadan vurub kacmakla Gs camiasina en büyük küfürü sen yapmissin Arda efendi.Gs yi rahat birak.gitdin,yolun acik olsun.

Hiç bir şekilde küfürü savunmamalıyız arkadaşlar.

Arda'nın edilen küfürden alınmasını, bizim taraftarımızı önemsemesine ve sevmesine bağlıyorum. Aldığı paraya bakan oyuncuların umurunda olmaz.

Hiç bir şekilde küfürü savunmamalıyız arkadaşlar.

Arda'nın edilen küfürden alınmasını, bizim taraftarımızı önemsemesine ve sevmesine bağlıyorum. Aldığı paraya bakan oyuncuların umurunda olmaz.

gamlı olup gitmesini degil adam olup o küfürleri bu sene Galatasaray ın en önemli senelerinden birinde ortaya koyucagı performansla sahiplerine yedirmesini beklerdim.

plan program yapıldıktan sonra hazırlık kampının sonlarında transfer döneminin sonunda takımı yüz üstü bırakıp gitmeyi hiç bir Galatasaray lı oyuncuya yakıştıramam

küfür müfür bahane baktı adam Galatasaray dan 4 senedir birşey olmuyor busene de olmucak dedi burda kalıp kendimi gösteremem giderim avrupada gösteririm dedi ve takımını sattı ha sonradan takımın performansını görüp atleticoda piyon olucagıma keşke Galatasaray da kalıp takımı şampiyon yapıp kral olsaydım demiştir pişman bir şekilde

Yeter be Arda yeter. Hamburg macında Hasan Şaş bile ne kadar küfür yedi hiçbir sey demedi. Ne oluyor sana da bu kadar palazlaniyorsun??? Kimler ıslıklandı kimler küfür yedi, sen kimsin???

Böyle konuşmasının tek nedeni eşekler gibi pişman oldu ama söylemeyi kendine yediremiyor. Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye.

adamın yapısı budur oglum belki ? yok yere anasına bacısına küfrü kaldıramıyordur belki? gına gelmiştir belki? yaşadın mı sen ? yoo .. ayrıca gidipte baroşu savunup ardaya laf etme ayrı cinslik. baroş küfrün alasını hak ederken bazıları onu alkışlarsa bu işler yürümez tabi. kazımda gitmezdi belki ..

Kaldıramıyorsa futbolcu olmasın abi. Futbolcu adam önceden kabul etmiştir bu küfürleri ve kulaklarını tıkar bu küfürlere. Gitmesinin asıl sebebi de küfür falan değil bunu adım gibi biliyorum.

Baros'la ne alakası var ki? Adamın futbolculuk kalitesini savundum ben hiç bi zaman yaptığının doğru olduğunu ve taraftarların manasızca "Milan Baros oley" diye bağırması gerektiğini söylemedim. Elimizde böyle bir oyuncu varken değerlendirelim dedim. Zaten disiplin problemi çözülebilir. Engin, Melo için "Fatih Hoca adam eder" denildi, takır takır oynuyorlar. Baros hırçınlığını kontrol altına alamayacak oyuncu değil. Ve Baros'u da sonuna kadar seviyorum.

Küfür olabilir normaldir gibilerinden yorumların gördükçe tüylerim tiken tiken oluyor.Gönül verdiğin formanı taşıyor ve o formayı terletiyorsa sende kalkıp küfür ediyorsan kusura bakma bu taraftarlık felan değil bu düpedüz şerefsizliktir..

Sadece sahadaki bir oyun yüzünden kendi futbolcunun anasına küfür edeceksin sonra överken iyide küfür ederken kötümü diceksin.

Arda küfür konusunda haklı.Kimse ailesine küfür edilirken sevinç çığlıkları atmaz illaki kin kusar :coffee:

Kaldıramıyorsa futbolcu olmasın abi. Futbolcu adam önceden kabul etmiştir bu küfürleri ve kulaklarını tıkar bu küfürlere. Gitmesinin asıl sebebi de küfür falan değil bunu adım gibi biliyorum.

Baros'la ne alakası var ki? Adamın futbolculuk kalitesini savundum ben hiç bi zaman yaptığının doğru olduğunu ve taraftarların manasızca "Milan Baros oley" diye bağırması gerektiğini söylemedim. Elimizde böyle bir oyuncu varken değerlendirelim dedim. Zaten disiplin problemi çözülebilir. Engin, Melo için "Fatih Hoca adam eder" denildi, takır takır oynuyorlar. Baros hırçınlığını kontrol altına alamayacak oyuncu değil. Ve Baros'u da sonuna kadar seviyorum.

her oyuncu küfürü kaldırcak kadar olgun olmayabilir. ve ayrıca sakat zamanında zaten pskolojık olarak yıpranmışken birde göznün önünde ana avrat sövülmesine kimse razı olmaz. bu bir yabancıya yapılsa kesin o da sogurdu . yıpranması ve üstüne gidilmesi sonucunda avrupa hayaline daha erken yelken açtı . iyide oldu .gittikten sonra yorumlara vs baktıgımızda ne kadar haklı oldugunu görürüz..

var alakası. baroşta sakatlandır kaç maç kaçırdı , yabancılarla sorunlar yaşadı , maç içinde sürüce dısıplinsizlekler yaptı ama gene taraftar ona baroşşş baroşşş diye bagırmaya devam etti. ben senle degil genel baroşçu taraftar profiline laf ettim. naasıl çözülcek ? engin vs ayrı örnekler. adamlar sorumlulugunun bilincinde ve onlarada ona göre kontratlar yapıldı. baroş kontrol altına alınsaydı şu zamana kadar alınırdı zaten. ben geldiginden bu yana herifin hakemlerle oynamadıgı maç yok..

Dün Bilgin Gökberk'i izlediniz mi?

Acayip bi adam o ya

''Arda burada beğenilen bir adamdı. 15 yaşında Hagi'nin topunu toplarken, 19 yaşında bakanları, başbakanı, millet vekillerini cepten arayan bi adam oldu. Emniyet müdürünü ziyaret etmeler, vali ile yemekler falan filan. İyi protokolü vardı. İstanbul'daki protokolde ilk 5 e girerdi. Madrid'de böyle değildir tabi, Madrid'in protokolünü say deseler Arda ilk 50 de olmaz'' :asd:

kufur bahane arda sahane [degil]

o kilolari niye aldi, kufur YEDIGI icin mi yihohohoa

Küfürü normal bir durummus gibi karsiliyan taraftaramiza ben yakistiramiyorum,kimse küfürü hakedemez,küfür bir hakrettir ve yolda size bu küfürü etse mahkemeye verseniz cezasi olur,fakat futbol sahalarinda bu cok normal karsilaniyorki arda'ya edilen küfürler yoldan gecerkende oldu,bu konuda arda veya x kisi sonuna kadar hakli,biray duygusal bir cocuk arda herkes rüstü gibi dayak yiyip külübünde kalmiyabilir,o olgunlukta bunu yapan 3-5 capulcu deyip isine devam etmiyebilir,bunu normal karsilamak gerekir,fakat ayrilmasi iyi oldu,futbol anlaminda söylüyorum iyi oynamiyordu ve bizi yavaslatiyordu,ben cok yetenekli ama devamliligi olmiyan bir oyuncu oldugunu düsünüyorum.''vucut yapisi itibariyle''iyide para kazandik,artik biraz sesini kisip orda mutlu olmaya calissa iyi eder,cünkü bu aciklamalar gördügüm izlemledigim kadariyla onu daha antipatik yapiyor,gitmisin iste ispanyaya git topunu oyna sen atleticonun malisin,orda isine bak keyfine bak hala bir demec sevdasi nedir bu?

Türk taraftarinin genel yapisinda yabanci hayranligi var,gelen yabancilara gösterilen itimat yerli oyuncuya gösterilmiyor bu bir gercek,Lincolnlere,Elano,Jo,Gio,Baros,Kewell adini sayamadigim onlarca yabanci futbolcumuzu göklere cikardik,onlar sakatta olsa kartta alsa,sevgilisiyle barlarda dolassada alemlerde yapsa genede trübünlerin sevgilisi,Ardanin pasaportu türk degil,yabanci bir ülke olsa muhtelemen su muameliyi görmezdi,taraftarin sadece bizim degil,tüm Türkiyedeki taraftarin bu dengesizligi anlasilir gibi degil,aynisini suan Emre Colaktada yapiliyor,elin Stochu gol atinca süper bizimki ayni sutu cekip gol atinca hala begenilmiyor,Emre Slovak olsaydi eminim suan herkesin kahramani olurdu,malesef Türk!

Arda'yı çok seviyorum ondandır bilmiyorum ama yaptıkları veya söylediklerinde ters bir şey bulamıyorum. Rankdaşlar çok katı tutum sergiliyorlar bence.Evet bizi yarı yolda bıraktığı doğrudur, gençliğine verin

umarim Fener'e gidersin ,senin kac paralik adam oldugun verdigin sozu tutmamandan belli

madem kufur vardi ,neden basta kaliyorum deyip sonra Fatih Hocayi satip gittin son dakika?

umarim Fener'e gidersin ,senin kac paralik adam oldugun verdigin sozu tutmamandan belli

madem kufur vardi ,neden basta kaliyorum deyip sonra Fatih Hocayi satip gittin son dakika?

Ardayi sevmiyebilirsin antipatik bulabilirsin anlarimda fenere rüyamda görsem gittigine inanmam,en az bizler kadar Galatasarayli arda,en son adnan polat kanaltürkte söyledi iste sikeci azizin ne teklif ettigini.

Fatih Terimi satti kelimesi biraz agir olur,sonucta profsoyonellik mi bekliyoruz amatörlükmü,hem amatörsün diye kiziyoruz sonrada niye profisin diye kendi icimizde tutarli degiliz,adam yaten niye gittigini aciklamis,küfür yüzünde,belki kendini zorladi kalmak icin ama ben duygusal bir yapisi oldugunu düsünüyorum,Hakan Sükür'de bu türseyleri cok kez yasamadikmi,sonucta insan ardada psikolojisi ruh halini bilmiyoruz,fazla üzerine gitmeye gerek yok,iyi bir Galatasarayli öylede kalacak kuskum yok,ben ardanin artik aciklama yapmamasi gerektigini düsünüyorum,bence arayi uzun süre sogutmali 2 sezon felan sadece topuna odaklanmali ama biraz cenesi düsük birisi onunda yapisi bu sanirim...Kamera mikrofon görmesin hep aciklama hep aciklama az sussa halbuki gittiginden beri konusmasa isini yapsa...Mehmet topaldan feyz alsa...

her oyuncu küfürü kaldırcak kadar olgun olmayabilir. ve ayrıca sakat zamanında zaten pskolojık olarak yıpranmışken birde göznün önünde ana avrat sövülmesine kimse razı olmaz. bu bir yabancıya yapılsa kesin o da sogurdu . yıpranması ve üstüne gidilmesi sonucunda avrupa hayaline daha erken yelken açtı . iyide oldu .gittikten sonra yorumlara vs baktıgımızda ne kadar haklı oldugunu görürüz..

var alakası. baroşta sakatlandır kaç maç kaçırdı , yabancılarla sorunlar yaşadı , maç içinde sürüce dısıplinsizlekler yaptı ama gene taraftar ona baroşşş baroşşş diye bagırmaya devam etti. ben senle degil genel baroşçu taraftar profiline laf ettim. naasıl çözülcek ? engin vs ayrı örnekler. adamlar sorumlulugunun bilincinde ve onlarada ona göre kontratlar yapıldı. baroş kontrol altına alınsaydı şu zamana kadar alınırdı zaten. ben geldiginden bu yana herifin hakemlerle oynamadıgı maç yok..

Tabi ki küfrü kaldıramayanlar olur ama kimseye küfür yemeyeceğinin garantisi verilemez. Arda bey çok iyi biliyor "Gaaaaağğğaaaassssaray futbolcusu şöyle şöyle yapar/yapmaz" demeyi. Ama Galatasaray futbolcusunun, hele ki kaptanının küfürlere veya seviyesiz eleştirilere kulağını kapatması gerektiğini ne yazık ki bilemiyor.

Baros'un kaçırdığı maçlar var doğrudur. Ama en azından biliyoruz ki Baros sakatken Avrupa maçlarında da sakattı, Milli Takım'ında da sakattı. Kartları buna dahil etmiyorum, kart görüp bizi yarı yolda bıraktığı zamanlar var ama o da kişilik meselesi tıpkı "küfürü kaldıramayan oyuncular" gibi. Ama Arda bey Galatasaray'da yattığı dönemde Milli Takım'da ve Avrupa maçlarında kıçını yırtmayı iyi biliyordu. Konumuz zaten Baros değil, benim Baros'u çok sevmem Galatasaray'a gelmesinden önceydi, doğal olarak Galatasaray'da yaptığı olumsuz davranışlar belli bi sınırı aşmadıkça beni çok sinirlendirmez. Ama ne zaman ki sahaya çıktığında, veya antrenmanda vs. Galatasaray'a yakışmayacak, insanlığa sığmayacak şeyler yaparsa o zaman en az Arda'yı eleştirdiğim kadar da eleştirmesini bilirim.

Ayrıca ben Arda'nın canla başla mücadele edip gerçekten kazanmak istediği bir maç hatırlamıyorum. (yok demiyorum, hatırlamıyorum diyorum) Ama Baros'un 4-2'lik Ankaragücü maçında tüm gücüyle maçı çevirme gayreti olduğunu ve başka maçlarda da takımımızı öne geçirmek için yapmadığı şeyin kalmadığını falan hatırlayabiliyorum.

Üst Alt