Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Cevap: Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Zamanlama süper. Sezonun belki de en önemli maçı öncesi aylardır ortalarda olmayan eski başkanımız ve eski kaptanımız en fazla izlenen 2 spor programına çıkıyorlar. Kendi kendisini bizim kadar baltalayan bir camia daha yoktur herhalde dünya üzerinde. Arda'ya küfür edilmesini o zaman da doğru bulmamıştım şimdi de aynı düşünüyorum ama sürekli Galatasaray düşmanlarıyla poz vererek taraftara kendisini antipatik gösterdi. Hala da bu huyundan vazgeçmiş değil, tvde ne zaman görsem bir yanında rıdvan bir yanında acun, dilinde de emre abi, volkan abi...

Boşverin gitmesi iyi oldu yoksa yine ortalıgı karıstırırdı ahengini bozardı takımın.

Tamam küfür yanlış birşey ama başka ayrılma nedeni mi bulamamış Arda. Sanki ilk defa ona küfür edildi de trip yapıyor.

Küfür yemeyen topçu mu var allasen.

Lan bi sus oğlum bi sus lan napıyosun nefret ediyosun anlamıyorum bi öyle bi böyle bi susta topunu oyna.Çok üzerime geliniyor diye ülkeden gitti hala bütün programlarda Arda ropörtajı cidden nefret etme noktasına getiriyor insanları.

Bir daha bu herifi burda kimse korumasın, küfrederim gitmek zorunda kalır Ardanın mentalitesiyle :D

hayret tuzaga dusmemis gibi. bu reportajin tek niyeti Galatasarayimizi bask altina almaktir. Bu medya varya ba hafta beni bir hayli cekimser ve tedirginli ediyor (mac anlaminda cok rahatim orasi ayri :D)

Ardacım tamam küfür eden taraftar olmuşta niye bütün taraftarları aynı kefeye koyuyorsun kurunun yanında yaşıda yakıyorsun burada sana küfrettikleri maçtan sonra ultraslan hakkında bir ton kötü yazı vardı niye adama küfrettiniz diye

Böyle sebepten ayrılmak istemek.. Gören de dünya üzerinde ilk küfür edilen oyuncu Arda sanar.

Her zaman iyi yaklaştım Arda'ya ama bu haber ona olan tüm inancımı kaybettirdi.

volkanı kendi taraftarları madara etmişti etmedikleri küfür kalmamıştı , ne oldu ? adam azim etti oynadı kendini geliştirdi bugün f5 te en çok sevilen oyunculardan ... boş işler peşinde koşmaya devam ediyorsun , nihatın avrupadaki kariyeri kadar kariyer yap hele bi ondan sonra gene konuş arkadaş ya .

ya yeter be çocuk yeter anladık tamam sus artık ne galatasaraymış ne acıtmış cimbomdan gitmek başarılarını çekememek ? bi adnan başkan bi arda kaptan suyu bulandırmayın!

Arda hazretlerini mercan formaya küfür edip de gazetelerde pembe pantolonlu fotoğraflarını gördükten sonra desteklemeyi bırakmıştım. Yanıltmıyor beni saolsun. Geri de dönsün hiç istemiyorum. Eğer kendisinin dünyadaki en büyük, en önemli ne bileyim ben en ama en Galatasaraylı olduğunu düşünmekten vazgeçerse, belki affederim. Yanıldığımı düşünürüm. Yoksa Arda hazretleri uçmuş yani. Mutlu kal Arda İspanya'da.

Küfredenlere ne kadar teşekkür etsek azdır.Sayelerinde ne m.l olduğunu anladık

Arda'nın ilkokul hocasını bulduk ve sorduk;

Arda'nın ilk öğrendiği 3 cümle neydi?

Atletico'da çok mutluyum.

Burada daha az kazanıyorum.

Kendi taraftarımdan küfür yediğim için gittim.

Teşekkürler.

Yapılan doğrudur demiyorum. Hak ettiklerini de söylemiyorum. Ama futbolcuysan bunu önceden kabul etmişsindir zaten. Hele ki sen bu takımın kaptanıysan, takım kötü gittiğinde bu küfürleri ilk yiyecek kişi olduğunun bilincinde olman lazım. Bunlar tabi ki olmamalı ama olması muhtemel şeyler hepsi. İlla ki olacak ne kadar yanlış da olsa.

adamın yapısı budur oglum belki ? yok yere anasına bacısına küfrü kaldıramıyordur belki? gına gelmiştir belki? yaşadın mı sen ? yoo .. ayrıca gidipte baroşu savunup ardaya laf etme ayrı cinslik. baroş küfrün alasını hak ederken bazıları onu alkışlarsa bu işler yürümez tabi. kazımda gitmezdi belki ..

Ulan Ayhanin,Sabrinin ve Baltanin yillardir yemedigi küfür kalmadi,bir kere taraftara yanlis yapmadilar,hala üclü cektiriyorlar,armayi öpüyorlar,karaktersiz herif.

Florya semtinden geçemez bir daha

hele hele A.S.Y ne taraftar olarak daki giremez

girerse o zaman görür küfür neymiş

Bu röpartajda bu kadar abartılacak konuşacak ne var anlamadım. Daha öncedende demişti küfür yüzünden ayrıldım diye. Gayet normal bir şey. İster ayrılır iste kalır kimseyide ilgilendirmez. Bedavaya da gitmedi bu adam. Konuştuklarında GS en kötü bir sözde yok. Millet Arda ya öyle takmışki iyi de konşussa kötüde konuşsa eleştiriyo. Ayrıca isterse her gün röportaj yapar GS hakaret felan etmediği sürece bu kimseyi ilgilendirmez.

Üst Alt