Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Cevap: Arda: "Galatasaray'dan küfür yüzünden ayrıldım"

Bazı yanlışları olsada iyi çocuktur Arda,çoğu konuda %80 haklıdır,aklı başındadır, en önemlisi iyi Galatasaraylıdır Arda,fazla yüklenmeyelim.

Baktı İspanya'da bunu takan yok.Hiç kimse bunu umursamıyor,gene başladı Türk medyasına konuşmaya.Bir sus lan artık.

Arda küfür konusunda rahatsız olmakta haklıdır fakat bir havalimanında 15-20 kişinin ettiği küfür bütün GS camiasının da aynı düşüncede olduğunu göstermez bundan dolayı Arda bu konuyu çok büyüttü ki seneler önce bu taraftardan hem de Ali Sami Yen'de binlerce kişiden Ergün Penbe gibi bir adam bile küfür yemiştir :) Ama 5-6 sene sonra kopenhagda ilk penaltıyı atan ve kupayı kazanan Galatasaray'ın önemli bir oyuncusu olarak tarihe geçmiştir. O görüntüleri benim gibi defalarca izlemiş olduğuna emin olduğum siz renkdaşlarımda çok iyi hatırlarsınız ki Ergün penaltıyı atarken bir taraftarın sesi "oğlum aslan oğlum" diye televizyonda bile yankılanmıştır. Yani diyeceğim o ki bir Galatasaray kaptanına yakışmayacak şekilde çok çabuk vazgeçti bu takımdan ve herşeye rağmen vermesi gereken mücadeleden...

Arda büyük ihtimal sezon sonunda satilir gibi geliyor bana. Atletico bir daha Türkiye'den oyuncu falan transfer etmez.

Haklı olması önüne gelen her mikrofona "Bana sövdüler ama :(" diye zırlamasını gerektirmiyor. Tamam, bir kaç hırbo sövmüş küfretmiş, sen de bundan etkilenip İspanya yoluna düşmüşsün. Her seferinde deklare ettiğin gibi mutlusun, huzurlusun falan filan...

Eee madem kaçtın, kurtuldun bu ortamdan, niye her seferinde o kötü anılarını yad ediyorsun. Dünya'da küfür yiyen tek sporcu Arda'mı yahu, Aynı pilavı ısıtıp ısıtıp zamanında çok yakındığın Türk medyası aracılığı ile önümüze koyuyorsun!

Küfür yüzünden gittiyse yazıklar olsun Arda'ya.Ne olursa olsun bizde kalıp mücadele etmeliydi zorluklarla.

Artık konuşmayacam diyip hala konuşmaya devam eden zatt,SUS ARTIK,SUSSSSS!

Ayrıca Arda edilen küfürler yüzünden ayrıldıysa o küfür edenlerin ağzına sağlık. Arda gitti takım şampiyonluğa oynuyor.

Küfür eden 100 kişi varsa stadda olmasalar da büyük kaptan diyen en az 1 milyon taraftar vardı. Galatasaray formasına küfür ederken bile taraftarlar sahiplenmişti. Ayrıldıktan sonraki sözleri ile o milyonlarca taraftarın sevgisini kaybetti. Bir daha da geri dönmez umarım. Sanki Galatasaray aşkı için futbol oynuyordu, varını yoğunu ortaya koyuyordu ve büyük başarılar kazandırmıştı gibi kendini çok kıymetli bir oyuncu sanmasını anlamıyorum. Milyon dolarlar alan ve aldığı paranın hakkını vermeye çalışan bir topçuydu. Galatasaray'ın sunduğu imkanlar ile kendini kanıtladı, giderken de kulübe para kazandırıp gitti. Daha Galatasaray ile alıp veremediği nedir de sürekli laf atıp duruyor anlamıyorum.

Galatasaray`dan küfür yüzünden ayrilmadin, Emre , Semih, Menager Bulut gibi serefsizlerle kanka oldugun icin ayrildin. Aziz yildirim teklif ettiginde benim kanim SARI KIRMIZI AKAR Fenerle asla isim olmaz ölsemde giymem o formayi demedigin icin ayrildin.

ben kendi adima birsey söylemek istiyorum, olurda Arda bize geri dönerse Arda neden geldin demem. affederim hatalarini.

Üst Alt