Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor

Güle güle..

Biri gider biri gelir..

Kasıyodum ediyodum, yok stratejiktir yok yabancı sınırlamasıdır yok kaptandır yok yaratıcıdır zarttır zurttur GİTMESİN..Ama beyfendi gidiyo..Menajerinede başlarım parasınada..Yaşı 3 - 5 değil,aldığı kararırın sorumluluğunu taşıyacak..

Senden benden ondan bundan şundan daha Galatasaraylı laflarının hepsi salata, avrupa avrupa diye yırtındığı klüp a.madrid..gücünü kaybetmiş ortaüst bitirirse busene ligi ne ala..

Öfff dahada yazarsam sövmeye başlayacam :mad:

Allah yolunu açık etsin..

...alın size buyuk kaptan.tam buyuk kaptan olarak takımı bırakacak...Galatasaray ın ona verdiklerinin 10 da 1 ni vermedi arda.bu halde giderse yazıklar olsun.önce bize olan borcunu ödesin...

--Benim gibi Galatasaray lı olsaydı yüzde bir ihtimal bile yoktu gitmesine

Ben çok fazla üzülmedim son 2 senedir çok fazla bir katkısı olmadı,gitti kalıcak derken hem kulüp yıprandı hem de biz.Yolu açık olsun.

Galatasaray'ın milli yıldızı Arda Turan önümüzdeki sezon Atletico Madrid forması giyecek.

Galatasaray'da kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Arda Turan transferi çözüme kavuştu. Galatasaray, Arda'nın transferi için Atletico Madrid'le görüştüğünü 11 Nisan'da borsaya bildirmişti.

KARAR TOPLANTI SONRASI AÇIKLANACAK

Sarı-kırmızılı yönetim, bugün gerçekleştireceği toplantı öncesinde milli futbolcu Arda Turan'ı İspanya'nın Atletico Madrid takımına satmayı kararlaştırdı. Toplantı sonrası düzenlenecek basın toplantısında alınan bu karar spor kamuoyuyla paylaşılacak.

ALBAYRAK YALANLAMADI

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak, bu transferle ilgili olarak Kralspor.com'a yaptığı açıklamada; "Bize İspanya takımından gelmiş bir teklif var. Bu konuyu masaya yatırdıktan sonra gerekli açıklamayı yapacağız" ifadelerine yer verdi.

ERTEM ŞENER DE DOĞRULADI

CNN Türk spor spikeri Ertem Şener de, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yaptığı açıklamayla bu iddiayı doğruladı

Yahu neden iyi olmasın? Bırakın gitsin. Arda yok diye takıma desteğimizimi esirgeyecez? değerini bulmuş işte. taş patlasın 15 olur. daha fazlası olmaz. mesut özil gibi bir futbolcuya 15 milyon euro veriliyor. Kim bana arda'nın mesuttan daha iyi olduğunu söyleyebilir ki. Başkanın yerinde olsam 1 dakika düşünmem. Hiçbir futbolcu satılmayacak kadar değerli değildir. değerini bulursa satılır. Ve hiçbir futbolcu Galatasaraydan büyük değildir.

Haklısın.Bunun aksini söyleyen yok tabiki.Takımımıza desteğimizi elbette esirgemeyeceyiz ama ben bir Galatasaray'lı olarak takım kaptanımızın takımımızda kalmasını istemem en doğal hakkım diye düşünüyorum.

----ben acayip sinirliyim...ona sahip cıkan arkadaşlar ne verdide zamanında okadar sahip cıktınız?gidicem diye bir taraflarını yırtmaktan bişeyler oldu..3 senedir sürünen takımın kaptanlığını yaptığın için ve hiçbirşer vermediğin için buyuk kaptan olarak kalırsın hafızalarda

Bu kadar da adama acımasız olmayın,Arda her zaman Galatasaray'ı sevmiştir,benim buna inancım tam eğer biraz Taraftarsanız Arda'nın gitmesini isteseniz bile ona kötü sözler sarf etmezsiniz..!

yabancı acısından bızım ıcın cok kotu olur. ama aklı hala avrupadaysa bu yılda faydalanamayacagız demektır bu...gıtmek ıstıyorsa gıtsın..

Ardanın gitmesi takımın butun planını bozar.Turk olarak yerine koyabilecigimiz.Yanına dahi yaklaşacak oyuncu yok.Yabancı koysan sıkıntı.Napıcaz bilmiorm bence cozum yok.Takımı kotu etkilicek.

Bu kadar karamsar olmaya gerek yok,muhakkak transfer gelecektir.

Anlatamıyorum galiba.Transfer tabiki gelicek belki gercekten cok iyi bir oyuncu alınacak yerine.Ama olay turk olmasında.Zaten 11de serveti baltayı kazımı bile yazarken acaba diye dusunuyoruz.Şimdi napıcaz bilmiyorum.Bu karamsarlık degil gercek malesef.

Eğer gerçekten gitmek istiyorsa, yolu açık olsun. Kalması için elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum. Bundan sonrası onun kararıdır.

Arda giderse, Arshavin alınacak sanırım..

Bu kadar da adama acımasız olmayın,Arda her zaman Galatasaray'ı sevmiştir,benim buna inancım tam eğer biraz Taraftarsanız Arda'nın gitmesini isteseniz bile ona kötü sözler sarf etmezsiniz..!

Ardanın gitmesi takımın butun planını bozar.Turk olarak yerine koyabilecigimiz.Yanına dahi yaklaşacak oyuncu yok.Yabancı koysan sıkıntı.Napıcaz bilmiorm bence cozum yok.Takımı kotu etkilicek.

Arda gerizekalı mı..Murat kardeşimin yazdıklarını akıl edemeyecek bi adam var mı bu dünyada..Bunları bile bile gidiyosa öyle hasta Galatasaraylı lafları askıda kalır kusura bakmayın..Çok kötü laflar edicem ardaya ama resmiyeti bekliyorum :mad: o kadar doluyum :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt