Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor

Zırt pırt gidicem diyip duruyodu zaten, isabet olur. Böyle şeylerden hiç haz etmem gidiyosan git kardeşim silah zoruyla mı tutuyoruz seni?

Yonetim A. Madrid'e satarsz Arda'yi, yuhlarim ,niye ? adamlar bize 3'lu paket yollicakti ? hani bir Ujfalusi geldi. Kaç aydir Forlan, Reyes geldi gelecek, bizi salak yerine aliyorlar.

Arda'ninda avrupa aski alevlendi simdi, adam once deseydin ya , niye son haftalari bekliyon ? git Athletico Madride top kostur, bakalim nereye kadar

Reyes ile Forlan kednileri gelmek istememis. Ben de buna inaniyorum.

Yıllık 4 milyon euro'yu bencede hak ediyor.

Türkiyenin en iyi oyuncusu. Ve zaten max 1 sene veya 2 sene kalacak bu adam illaki gidecek.

Eğer bu Madrid denilen serefsiz klübe giderse yazıklar olsun Ardaya.Adamlar reyes,forlan olayında adeta dalga gectı bizim yönetimle.Her takıma gitmeli ama Madrite gitmemeli.Birde fiyat 13 deniyor.17 18 den aşağıya olmamalı 13 nedir yahu.
Kulüb değil, Oyuncular yamuk yapmış. Şeref söyledi.

Şayet kı bu o---------------madrıde gıderse bızım yonetıme yazıklar olsun!!! adamlar bızımle dalga gectı , ana sayfalarına bızı yalanladılar.bız sımdı bu adamlara topcumu satıcaz!! neymıs taraftarı reyesın satılmasını ıstemıyormus???? bızım taraftar uykuda sanırım, var mı yerlı topcu kımı alıcaksın yada yabancı futblcu var mı????? uefa yok sampıyonlar lıgı yok? kımseyı ıkna edemıyorsan anca 2 katı para verıyorsun kı gelsınler...seneye en azından avrupa kupalarına katıldıktan sonra gıtseydı en azından saglam oyuncular alırdık..

arda gitmek istiyorsa saygı duyarım 13 milyon ve üstü iyi bi para bizim için

Kulüb değil, Oyuncular yamuk yapmış. Şeref söyledi.

Külübün baskanı acıklama yaptı onlara önümüzdeki sene ihtiyacımız var kimseye satmıcaz diye.Madridin orada oyun oynadıgını herkes biliyor.Kulüp gönüllü olsa gelirdi o adamlar.Onun için çok tavım bu Madride gidecekse baska külübe gitsin Arda.Gitmek isteyene dur demeyiz.Keita yı alalım Arda gitsin her şekilde biz karlı çıkarız.

Arda gitmek istiyorsa bu adama illa kal demek yanlış! Elbet bir gün geri döneceği kesin zaten! Arda giderse elimize inşallah sıcak para geçer.Ve bizde o parayla Arshavin'i falan alırız.

Benim anlamadığım Arda yöneticilerinin yüzüne "ben gitmek istiyorum " diyemiyor mu da,bir buçuk yıldır Galatasaray'da devam ediyor ama sürekli basına gitmek istediğini söylüyor?

Laflarına dikkat et , 15 değil 12 M eurodan bahsediyor sağlam kaynaklar.(seref aydın) Ben değilim bu takımı yüzüstü bırakıp giden. 12 M Ardadan kazanacaksak bedava bırakalım zaten adamın kaprisleri yüzünden kaybetmişizdir şimdiye kadar hem maddi hem de manevi olarak. Ardayı savunacam diye insanlara saçma sapan yaftalar yapıştırma. Arda salakmı fenere gitsin? diye soru bile sorma bence. Kankaları Azize, Adnan, Acun, Emre vs daha saymayayım istersen. Emin ol Ardanın gitme ihtimali ,Emrenin gitme ihtimalinden fazladır.

hadi yaa ardanın ne kaprisi gördümn bilader bugune kadar.fenerlı medyanın peşine takılıp futbolcu ıslıycak taraftar lazım degıl bize.ardanın benım savunmama ıhtıyacı yok arda zaten bugune kadar bu takıma vedıklerıyle kapagı hepınıze takıyo

2006-07 sezonunda 36 maçta 8 gol 12 asist (ilk sezonu)

2007-08 sezonunda 44 maçta 8 gol 21 asist

2008-09 sezonunda 46 maçta 12 gol 13 asist (GS’nin başarısız performansına rağmen)

2009-10 sezonunda 47 maçta 11 gol 26 asist. (GS’nin başarısız performansına rağmen)

1 sezonu sakat gecırdı yaa hemen buldunuz fırsatı sallayın bakalım.sen adam sakatken takım kotü gıdınce o adamın sevgılısı hakkında beste yaparsan o adam senı yüz üstüde burakır oturma organının üstündede bırakır.siz önce taraftar olmayı ogrenın sonra ardaya sallarsınız.kaptanını yuhalayan ıslıklayan adamlar bugun gelmıs ardaya galatasarylılık taslıyo.

az zeka küpüne bak kankası emreymiş acunmuşta ondan fenere gidermiş.he canım öle hangi dunyada yasıon bilader sen.senın fenerbahcelı arkadsın yokmu hiç.napacaz arkadas edinirken bilader hangi takımlısın fenerlıysen senle arkadas olmammı dıcez.fenerlı arkadasların var dıe sen ilerde gaatasarayı tutmayı bırakıp fenerlımı olacan

YamanAkinci Yaman Akinci

RT @tribundergi: SON DAKIKA - Galatasaray ile Atletico Madrid anlasti. Arda Turan, Estonya macindan sonra A.Madrid'e imza atacak.

hadi yaa ardanın ne kaprisi gördümn bilader bugune kadar.fenerlı medyanın peşine takılıp futbolcu ıslıycak taraftar lazım degıl bize.ardanın benım savunmama ıhtıyacı yok arda zaten bugune kadar bu takıma vedıklerıyle kapagı hepınıze takıyo

2008-09 sezonunda 46 maçta 12 gol 13 asist (GS’nin başarısız performansına rağmen)

2009-10 sezonunda 47 maçta 11 gol 26 asist. (GS’nin başarısız performansına rağmen)

1 sezonu sakat gecırdı yaa hemen buldunuz fırsatı sallayın bakalım.sen adam sakatken takım kotü gıdınce o adamın sevgılısı hakkında beste yaparsan o adam senı yüz üstüde burakır oturma organının üstündede bırakır.siz önce taraftar olmayı ogrenın sonra ardaya sallarsınız.kaptanını yuhalayan ıslıklayan adamlar bugun gelmıs ardaya galatasarylılık taslıyo.

bu istatistik olayını abartmayın.26 asist nerde yaptı arda.yaptığı kornerleri ortalarıda asist den mi sayıyorsunuz.bende sana sunu söyliyorum,hakan şükür,hasan şaş gitti Galatasaray bitti.arda 3 seneden beri ner verdi?iyi giden takıma comak sokanların başında geliyor.

Arda, A.madird'e giderse trasfermarkt'a göre takımın en değerli oyuncusu olacak. :)

az zeka küpüne bak kankası emreymiş acunmuşta ondan fenere gidermiş.he canım öle hangi dunyada yasıon bilader sen.senın fenerbahcelı arkadsın yokmu hiç.napacaz arkadas edinirken bilader hangi takımlısın fenerlıysen senle arkadas olmammı dıcez.fenerlı arkadasların var dıe sen ilerde gaatasarayı tutmayı bırakıp fenerlımı olacan

Ya Arda kapris yapmadı mı kardeşim çıkarın şu at gözlüklerinizi, saçma saçma konuşmayın. Evet kapris yaptı, kaptanlığı kaldıramadı, beceremedi evet evet evet. Bunları kabullenmek zor değil.

He canım heee :D Adam zaten Atletico Madrid gibi şerefsiz bir külübe gitmek isteyerek ilerisine dair fikir verdi. Bak Ardanın kötü olduğunu söyleyen oldumu sanada bana istatistik gösteriyorsun? Arda 12 edecekse bedavaya gitsin diyorum, Arda kötü demiyorum ama kişilik olarak sıkıntılı bu çocuk. Fenerli gibi davranmasın mümkünse ki bizde yaftalamayalım. Ulan bre çocuk sezon sonunda "fog off" olup gidiyorum desen sana laf diyen yok ama herşey planlanıyor, Fatih Terim gibi bir hoca onun yanına takım kuruyor. Sonra yolun ortasında ben başka yola gidecem diyip dönmesi beni kızdırırıyor kardeşim, yemişim Ardayı!

bu istatistik olayını abartmayın.26 asist nerde yaptı arda.yaptığı kornerleri ortalarıda asist den mi sayıyorsunuz.bende sana sunu söyliyorum,hakan şükür,hasan şaş gitti Galatasaray bitti.arda 3 seneden beri ner verdi?iyi giden takıma comak sokanların başında geliyor.

Ya sezon başında sırf 5.sınıf avrupa takımlarına 6-7 çaka çaka giderken her asisti Ardaya yazdılar çocuğun istatistiğide şişti haliyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt