Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan A.Madrid'e Transfer Oluyor

fatih terimin sozunu cigneyip gidiyorsa helal olsun ve yolu acik olsun diyorum

Arda gerizekalı mı..Murat kardeşimin yazdıklarını akıl edemeyecek bi adam var mı bu dünyada..Bunları bile bile gidiyosa öyle hasta Galatasaraylı lafları askıda kalır kusura bakmayın..Çok kötü laflar edicem ardaya ama resmiyeti bekliyorum :mad: o kadar doluyum :mad:

hikaye Galatasaray lılığı,şu forumun %95 i ondan daha fazla Galatasaray lıdır.geri kalan %5 zaten diğer takımın taraftarı

arshavinde anzhi'ye gidiyormus dogrumu ardanin yerini doldurabilecek tek isimken :(

Arda giderse en azinda Hazard veya Marvin Martin gibi oyuncu gelmesi gerek, aksi taktirde bu sezon, geçen sezon gibi olur, sol kanat felç Balta ve bilmem kim gelecekse

ekremacikel Ekrem Açıkel

Arda Turan Atlatico Madrid'e transfer olmuş, gayet iyi olmuş...

Bu bile yazmış:D

Bundan 3-4 ay önce ardaya yapılan eleştirilere karşı çıkıyodum, ama böyle bi zamanda herşey değişmişken yeni bir hava yakalanmışken ben gidecem diye tutturuyosa 1 dakika bile kulüpte tutulmamalı hemen gitsin gerçekten tam bir hayal kırıklığı oldu madem gidecen kafaya taktın ozaman adam gibi çıkarsın ben hiçbir şekilde kalmayacam dersin takımda ona göre plan yapar oyuncu alır vs vs ayrıca şunuda belirtiyim hiç öyle ben şöyle galatasaraylıyım falan demesin artık, çünkü bugünden sonra galatasarayın onun için öncelik olmadığı ortaya çıktı, ayrıca kaptanlığı zerre kadar hak etmediğide tescillenmiş oldu, bizim için galatasaray kaptanlığı öyle alelade birşey değildir, bizim standartımız metin oktay olduğu için öyle diğer takımlardaki kaptanlığa benzemez, ne diyelim yazıklar olsun, galatasarayın ona verdiğinn 10 da 1 ini galatasaraya vermeden gidiyor, yolun açık olsun

Hadi Arda hadi git de bakalım adını anacak mıyız... Hadi bakalım git.. Büyük kaptan...

Belki de en önemli sezonumuzda, yeniden ayağa kalkmamız gereken sezonda, F.Terim kalması için çırpınırken takımın kaptanı "Ben gitmek istiyorum." diye diretiyorsa söylenecek pek birşey yok.Yolu açık olsun.

Para herşeden önce gelıyor dıyor Arda efen 5 yıllık sozlesme yıllık 4 mılyon euro ıstemıs anlasıldı beyfendımız Selçuk ve Melonun aldıgı ucrete bozulmus galıba gule gule arda boyle kaptanlık olmaz inş haber dogru değıldir

hazar_buyuka Hazar Büyüka

Arda Turan'in Galatasaray'dan istedigi rakam yillik 4 milyon euro ve 5 senelik sozlesme

Twitter

bence 4 milyon euro fiyatı hak ediyor arda çünki türkiyenin en iyi oyuncusu ve belli bir değeri olması gerekir.

Klüp büyük adımlar atmak istiyorsa ardayı satmasın,anlaşsın ve noktayı koysun,artık sıkıldık her sene gidecekmi kalacakmı haberlerinden..

neden dolmuyor onu anlamadım?2 senedir arda mı vardı..

birader bizde onu dıoz işte gecen sene arda yoktu 8. oldun.bu senın ıcın yerı dolmus demek mi ? ayrıca yalan yanlıs bılgılerle sallama 2 senedır arda mı vardı dıyo. arda gecen sene sakattı ondan oncekı sene aslanlar gıbı oynadı.arda bu takımdan sızın gıbı her düşene vuranlar yuzunden gıdıyor.kalıp napcak 6-7 sene sonra hasan şaş gıbı kfasına yumurtamı yıcek.yada fizik olarak dusen 34 üne gelmıs ayhan gıbı taraftar tarafından mı ıslıklanacak.zaten ıslıklamadınızmı bilader siz bu adamı daha bu yasında. al bak bakalım o cok sevdıgınız kewell ların keitaların lincolnlerın hangisi yapmıs şu katkıyı;

arda turan;

2006-07 sezonunda 36 maçta 8 gol 12 asist (ilk sezonu)

2007-08 sezonunda 44 maçta 8 gol 21 asist

2008-09 sezonunda 46 maçta 12 gol 13 asist (GS’nin başarısız performansına rağmen)

2009-10 sezonunda 47 maçta 11 gol 26 asist. (GS’nin başarısız performansına rağmen)

Arda'nın dönüşü Bankasya'ya Emre ağasının yanına olur haberiniz olsun.

ne alakası var bilader görende arda sözleşmesi bitmişte galatasaraydan bedava kacıyo zanneder.arda bu takıma en az 15 mılyon euro kazandırıp gıdecek dönusude galatasaraya olcak.emre denen köpek dönuste once galatasaraya gelecektı biz o zaman maddi sıkıntıdaydık fenere gıttı.ardaya suan zaten 3.2 mılyon euro onerıyoz.arda salakmı fenere gıtsın.harbi harbi liseli ergenler yazıyo şu forumda

Yonetim A. Madrid'e satarsz Arda'yi, yuhlarim ,niye ? adamlar bize 3'lu paket yollicakti ? hani bir Ujfalusi geldi. Kaç aydir Forlan, Reyes geldi gelecek, bizi salak yerine aliyorlar.

Arda'ninda avrupa aski alevlendi simdi, adam once deseydin ya , niye son haftalari bekliyon ? git Athletico Madride top kostur, bakalim nereye kadar

Arda gider veya kalır problem benim icin bu değil bu saatten sonra. 106 yıllık Galatasaray'da herkesin yeri doldurulur.

Bana koyan şey 2 hafta önce kendi kanalında çıkıpta bu sezon buradayım diye söz veren kaptan, 2 hafta sonra bizleri bu şekilde bırakıp gitmemeliydi.

Giderse kırılırım kendisine ama kimler kaçmadı ki Arda'nın kaçışı bizleri yıksın.

ne alakası var bilader görende arda sözleşmesi bitmişte galatasaraydan bedava kacıyo zanneder.arda bu takıma en az 15 mılyon euro kazandırıp gıdecek dönusude galatasaraya olcak.emre denen köpek dönuste once galatasaraya gelecektı biz o zaman maddi sıkıntıdaydık fenere gıttı.ardaya suan zaten 3.2 mılyon euro onerıyoz.arda salakmı fenere gıtsın.harbi harbi liseli ergenler yazıyo şu forumda

Laflarına dikkat et , 15 değil 12 M eurodan bahsediyor sağlam kaynaklar.(seref aydın) Ben değilim bu takımı yüzüstü bırakıp giden. 12 M Ardadan kazanacaksak bedava bırakalım zaten adamın kaprisleri yüzünden kaybetmişizdir şimdiye kadar hem maddi hem de manevi olarak. Ardayı savunacam diye insanlara saçma sapan yaftalar yapıştırma. Arda salakmı fenere gitsin? diye soru bile sorma bence. Kankaları Azize, Adnan, Acun, Emre vs daha saymayayım istersen. Emin ol Ardanın gitme ihtimali ,Emrenin gitme ihtimalinden fazladır.

kimseyi zorla tutamasin gitmek istiyorsa gidebilir eger 12mio da bonservis alacaksak ozaman o parayla yerli bir futbolcu bulmamiz lazim ardanin yerine.

Eğer bu Madrid denilen serefsiz klübe giderse yazıklar olsun Ardaya.Adamlar reyes,forlan olayında adeta dalga gectı bizim yönetimle.Her takıma gitmeli ama Madrite gitmemeli.Birde fiyat 13 deniyor.17 18 den aşağıya olmamalı 13 nedir yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt