Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Cevap: Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Geçmiş olsun umarım çabuk atlatır.Sağlık herşeyden önemli.

Bu arada niye hemen antuya girip boşu boşuna geriliyorsunuz.4-5 tane şeref yoksunu yazmış ne gerek var ciddiye almaya :S

Şu antudaki yorumları görünce insanlığımızdan şüphe ettim.

Neyiz biz ? Kimiz ? Ne yapıyoruz ? Ne yapmaya çalışıyoruz ? İnsan ulan bu insan. Önümdeki laptopu kırıp atayım ne olmuş ? Çok mu önemli ? Yazık ki ne yazık.

Allah acil şifalar versin kaptan...

sitelerinde bir avuç hayvan sürüsü başlıklarını atanların bu konudaki yorumları kendilerince insanlığın tarifini yapar nitelikte.

bunlar şeref yoksunları insan oluyorsa biz hayvan kalmaya devam edelim bence hiç sakıncası yok.

Geçmiş olsun da abartmanın da gereği yok. Grip işte.

Teşhis koymayı geciktiren ve zaattüre olanlarda bu durum vahim sonuçlar doğurur, haricinde bildiğiniz gripten farkı da yoktur.

Antu hakkında yorum zaten yersiz. Bütününü zan altında bırakmak istemiyorum. O tip mesajı yazanların hepsi, "su katılmamış Fenerbahçe çocuğudur".

insan degil onlarr .....................

Ben saglik sorunu olmayan herkeze Antu ya gidip bakmalarini tavsiye ediyorum.

Ibret olur, kelimelerle anlatilmayacak bircok seyi cok guzel anlatiyor bu olay.

Hatta bence forumun basina sabitlenmeliki, bilmeyenlere aciklama yapmak zorunda kalmayalim.

Gecmis olsun buyuk kaptan.

Bırakın şimdi antuyu Arda'dan çok antu konuşulmaya başladı.Rekabet bu duruma geldi artık birkaç kişi yazmış oraya önemsiyorsunuz.Benim şu an aklıma kötü şeyler geliyor ya birşey olursa durumu ağırlaşırsa diye.3 mesaj dan 2 si antu :mad:

Geçmiş olsun Kaptan. Allah'ın izniyle bu hastalığı çabucak atlatıp aramıza dönecektir.

Bırakın şimdi antuyu Arda'dan çok antu konuşulmaya başladı.Rekabet bu duruma geldi artık birkaç kişi yazmış oraya önemsiyorsunuz.Benim şu an aklıma kötü şeyler geliyor ya birşey olursa durumu ağırlaşırsa diye.3 mesaj dan 2 si antu :mad:

doğru söyledin walla bir an o mesajları görünce insan galeyana geliyor :rolleyes:

bu konu içinde onu tartışmayalım bari

o bu değilde sporcuların aşı olması gerekiyordu aslında devamlı yurt dışına maça gidiliyor şu oluyor bu oluyor keşke yapılsaymış.

Bir kacı kotu yazmis degil. Tam tersi bir kaci iyi yazmis. Oy cogunlugu belli. Bir kac kendini bilmez degil bu.

Arda iyilesir, iyi bakimla birsey olma ihtimali cok zayif.

Ama fenerbahce taraftarinin COGUNLUGUNUN hayata bakis acisi sagliksiz, ve bu hicbir tedavi ile iyilesmez.

Bu durumdan cok ders cikarmak lazim.

Üst Alt