Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Cevap: Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Gecmis olsun kaptana. 2 Hafta önce benim kuzende yakalanmisti bu gribe su an sapa saglam hic birsey yok. Arda da cabuk atlatir insAllah.

Arda kaptana büyük geçmiş olsun..Yakın zamanda sağlığının düzelmesi en büyük dileğimiz..

Büyük geçmiş olsun.

Antu denen sirkide kafaya takmayın fenerliler bile sallıyorlar o siteye bugün.

Geçmiş olsun büyük Kaptan! Dualarımız seninle!

Ayrıca ANTU.COM'da ki yazışmaları Fenerbahçei 2 arkadaşıma söyledim:

Onlar bile Arda'nın" İnşallah ölür" söylemlerine büyük tepki gösterdiler.

O siteye üye olmadıklarını/olmayacaklarını söylediler.

Çok Fanatizm ve at gözlükleri ile bakıyorlar olaya diye yorum getirdiler.

Pis İnsanlar..

Geçmiş olsun biran evel atlatır inşallah.

Antu.com a girdim inanamadım. Nasıl anne babalar yetiştirmiş bunları çok merak ediyorum. 3 Sayfa okudum sadece 1 kişi geçmiş olsun demiş. Geçmiş olsunu bırak gebersin diyor mahluklar.

Bir kac kişi kotu yazmis degil. Tam tersi bir kaci iyi yazmis. Oy cogunlugu belli. Bir kac kendini bilmez degil bu.

Arda iyilesir, iyi bakimla birsey olma ihtimali cok zayif.

Ama fenerbahce taraftarinin COGUNLUGUNUN hayata bakis acisi sagliksiz, ve bu hicbir tedavi ile iyilesmez.

Bu durumdan cok ders cikarmak lazim.

Çoğunluğunun hayata bakış açısı sağlıksızsa niye önemsiyoruz ozaman onları.Biz çok mu farksızız onlardan.Bu nefret için sahamızın 5 maç kapanıp rakibin kafasına madde indirecek kadar farksızız.Tahriğe gelip takımımıza zarar verecek kadar düşüncesiziz.Çoğu kişi 27.haftayı bekliyor intikam diye.Bumu sağlıklı düşünce ???Bu rekabeti bu duruma getirenlerde aynıdır.

Benim derdim Arda hastalanmış hurraaa hemen antuya orada insanların ne yorum yaptıkları merak ediliyor.Ben şu an deli gibi haber arıyorum.Son durumu nasıl ne kadar sürede iyileşir diye.Burda antudan alıntılar yapılıp boşu boşuna ortam geriliyor:mad:

geçmiş olsun kaptan korktum ilk duydugumda ALLAHA şükür saglık durumu iyimiş

Umarım çabuk farkedilmiştir, bir an evvel atlatır. Tatile denk gelmesi kötü oldu, sağlık kontrollerinin, idmanların sık olduğu bir dönemde yakalansaydı anında anlaşılırdı. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Üst Alt