Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

O kadar ağır saçmalıyorsunuz ki şaşıyorum. Şimdi Melo'ya tapıyorsunuz ya adeta. Allah korusun Fener parayı bastırdı aldı diyelim sezon sonu. Ne yapıcaksınız? Şimdi taptığınız adam şerefsizin önde gideni mi olacak? Hatta Melo çıkıp "Ben yanılmışım. Fener daha büyük bir camia imiş." dese ne diyeceksiniz? Bırakın çocukluğu artık.

Para'nın olduğu yerde kimse "Takımım", "Paranın ne önemi var? Takımım için canımı veririm ben.", "Kessen sarı kırmızı ya da bilmem ne renk akar abi" martavallarını okumasın bana. Çok net söylüyorum şu forumdaki en kral Galatasarylı'nın bile bir fiyatı vardır. Para bu para... Boru değil.

Arda'nın yaptığı açıklamalar hoş değil. Hatta Lefter'in anmak için siyah bant takmak O'na da kalmamış. Ama ne yani. Bunun için Arda'yı silelim mi?

Şu "vefa" konusunun ciddi şekilde irdelenmesi gerek.Kulübünden kimlerin "vefa" beklediğinin irdelenmesi gerektiği gibi... Uefa ve Süper Kupa'nın kulübümüze kazandırılmasında katkı sağlayan futbolcularımızın Galatasaray'a gelmeden önce ve Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra nerelere gidip , ne gibi başarılar elde ettiklerinin irdelenmesi gerektiği gibi...Bu futbolcu kardeşlerimizin mi Galatasaray'a, Galatasaray'ın mı bu kardeşlerimize daha çok katkı sağladığının irdelenmesi gerektiği gibi...

Abarttınız be.Arda hata yapabilir tamam ama kol kırılık yen içinde kalır.Hemen fenere bağlamayın.

su konuyu kilitleyin bence.. hic geregi yok.. naparsa yapsin..

suna katiliyorum Uefayi kaldiran kadroya bi vefasizlik son konusu olabilir..

ama bunu dile getirmek Arda bucurune dusmez.. kendi ne vefa bekliyor? ne yapmiski bi anlatsin?

Genelleme yapma hoca, sen bazı şeyleri hazmedebilirsin ama biz etmiyoruz. Profesyonelliğin arkasına saklanıp işi gücü ve tek derdi para olan çakallarla da bizim işimiz olmaz, olmamalı...

Taurasi'yi sindirebiliyor musun? Sezon başında centilmenlik etmeyip Nevriye ve Birsel'i de alsaydık sindirebilecek miydin? Sen gerçekten oyuncuların kulüplere bir bağı var sanıyorsun herhalde. Gerçi kesinlikle bağ var ama Para ile kolayca kopabilecek bir bağdır bu. Romantik bir adamsın vesselam :D

ama bunu dile getirmek Arda bucurune dusmez.. kendi ne vefa bekliyor? ne yapmiski bi anlatsin?

Galatasaray Uefa Kupası'nı kaldıran kadroya karşı hangi görevini yerine getirmemiş?

Buna da katılmıyorumi. Ne görevi? Sanki o oyuncular babalarının hayrına oynayıp kazandılar kupayı. Futbolda vefa ancak bu oyunun para için değilde bağlı olduğu renkler için oynandığı zamanlardaki oyunculara ve teknik ekibe gösterilir. Taçsız Kral Metin Oktay'a, Ordinaryus Lefter'e, Baba Hakkı Yeten'e, vefa göstermek gerekir. Oynadığı dönemde milyon euroları götürmüş olanlara değil. Onlar zaten almış alacaklarını.

Bakın Arda bu kulüp derken kendini hala Galatasaray'a ait hissettiği için bu kulüp şeklinde konuşuyor. Ben böyle anladım

Fakat sana ne be birader Bülent Korkmaz'a onu yapmışlar bunu yapmışlar. SANA NE. Sen misin bütün futbolcuların avukatı. Yaşın kaç başın kaç lan sen kimsin daha dünkü BEBE. Korkmaz bunu söylemezken senin ne haddine. Hayret arkadaş ya. Amma çok konuşuyorsun. Bi sus

benim için arda geçen sene takım kötüyken maçlara çıkmadığı zamanlarda bitmiştir. Sene sonu transfere bakarak bu takımdan bişey olmaz dedi ve gideceğim diye diretti.

Bu açıklama ilede bu süreçte söylemlerinin ne kadar göstermelik olduğu ortaya çıktı ben bunları arda konuşurken hissttim.

Arda gitmeseydi biz şuan yine sefillere oynuyorduk takım olarak gidişi bize başarı getirdi.

O kadar ağır saçmalıyorsunuz ki şaşıyorum. Şimdi Melo'ya tapıyorsunuz ya adeta. Allah korusun Fener parayı bastırdı aldı diyelim sezon sonu. Ne yapıcaksınız? Şimdi taptığınız adam şerefsizin önde gideni mi olacak? Hatta Melo çıkıp "Ben yanılmışım. Fener daha büyük bir camia imiş." dese ne diyeceksiniz? Bırakın çocukluğu artık.

Para'nın olduğu yerde kimse "Takımım", "Paranın ne önemi var? Takımım için canımı veririm ben.", "Kessen sarı kırmızı ya da bilmem ne renk akar abi" martavallarını okumasın bana. Çok net söylüyorum şu forumdaki en kral Galatasarylı'nın bile bir fiyatı vardır. Para bu para... Boru değil.

Arda'nın yaptığı açıklamalar hoş değil. Hatta Lefter'in anmak için siyah bant takmak O'na da kalmamış. Ama ne yani. Bunun için Arda'yı silelim mi?

cok yanlış konuşmussun cok. fatih terime fb bjk acık çek vermedimi zamanında ? fb hakan şüküre zamanında büyük paralar teklif etmedimi. hakan şükür fatih hoca parayamı baktı niye gitmediler fbye bjkye.

Arda biraz fazlaca konuşuyor. Sen işini yap birader. Yok o buna şunu yapmış, yok o şu bunu yapmış vs vs.. Sanane. Ayda 1 medya önündesin. Mehmet Topal gibi işini yap işini. Profesyonel oyuncuyum diyorsun medya hep seni kullanıyor neden çok konuşuyorsun da ondan. Mehmet Topal'a oluyor mu böyle şeyler hiç... :tiphat:

cok yanlış konuşmussun cok. fatih terime fb bjk acık çek vermedimi zamanında ? fb hakan şüküre zamanında büyük paralar teklif etmedimi. hakan şükür fatih hoca parayamı baktı niye gitmediler fbye bjkye.

Ben hiç duymadım Hakan Şükür'e veya Fatih Terim'e Fenerden teklif geldiğini. Geldiyse de demekki istedikleri parayı alamamışlar. :D

İstediği yere gidebilir işimiz olmaz.Adnan polat döneminde takımda doğru dürüst koyun yoktu ki kendisine abdurrahman çelebi deniyordu ama şu günkü ortamda artık esamesi okunmaz.

Artık bizim oyuncumuz olmadığı için gereksiz buluyorum bunların hepsini. Bizde oynamadıktan sonra nerde oynarsa oynasın bizi ilgilendirmez sanırım.

Türk Futbolu'nu Acun, Rıdvan ve Emre yönetiyor.

Arda da onların çok sevgili kardeşi!

Yoruma gerek var mı sizce?

Hic umrumda degil nereye giderse gitsin. Kim ne derse desin ben takimda cogu problemin Arda'dan dolayi ciktigina inaniyordum o zamanlar ve halen de bu fikrim degismedi. Iki de bir vefa ve sunu bunu diline dolayan bir futbolcuyu kaptan yaparsan olacagi bu. Aciklamalarinin alt metninde hersey aslinda ortada idi. Kendine bictigi misyonla davranislari zitlik icerisinden idi. Arda cocuk halen. Fazla da takilmamak lazim ne dediklerine bu yuzden. Nereye giderse de gitsin. Giden gider kalan saglar bizimdir.

Senin bu sözlerin mesela kefen giyerim Galatasaray forması giymem diyen Fenerbahçeli bir futbolcu için geçerli olabilir.

şu forumdaki en kral Galatasaraylı'nın bile bir fiyatı vardır demişsin sen Galatasaraylıları başkaları ile karıştırmışsın, senin dediğin gibi olsa önce Terim giderdi Fenerbahçe'ye ardından Hakan Şükür. Her oyuncu profesyonel hepsi istediği takıma gider saygı duyarız ama Ben Galatasaraylıyım Metin Oktay'ı örnek alıyorum diyen biri senin dediğin gibi hareket edemez.

Bak aşağıdaki sözde bir Galatasaraylıya ait

"fenerbahçe 20 bin, adalet bir yıl için 10 bin lira verirken, ben galatasarayla 8 bine anlaştığım gün sevinçten havalara uçuyordum."

Üst Alt