Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

Dünkü açıklaması konuya kilit vurmak için yeterlidir sanırım.Arda Galatasaray'lıdır ve birgün Türkiye'ye dönecekse bu takımda Galatasaray olacaktır.

artık bu saatten sonra kendisi hakkında söylenecek birşey kalmamıştır. ister gitsin ister gitmesin. bundan sonra benim icin artık bir önemi yoktur.

Mehmet Demirkol izlediğimizi bize yorumluyor.Çok ilginç gerçekten de.Demirkol Galatasaray Liseli olmasının etkisiyle kafası çalışan Fenerbahçelilerdendir.Kendisine ve fikirlerine, açık görüşlülüğüne saygı duyar, değer veririm. Ama Sedat İncesu'nun Arda'ya gösterdiği tepkiyi sadece "Bu kulüp" demesiyle sınırlıyor.Şaka gibi...İnsanları izlemeden , dinlemeden yorum yapmakla suçluyor ama kendisi daha Arda'nın neden eleştirildiğini bile anlayamamış! Arda Turan bir cümle içinde Galatasaray'ın futbolcusunu aç bıraktığını ve vefasız olduğunu söylemeye cüret etmiştir, hem de hiç yeri yokken...Eleştirimiz bu haddini bilmezliğe, bu nankörlüğe sayın Demirkol!Sizin dediğiniz gibi "bu kulüp" demesine değil.Bu olay da bile fırsatçılık yapıyorsunuz.

Mehmet Demirkol izlediğimizi bize yorumluyor.Çok ilginç gerçekten de.Demirkol Galatasaray Liseli olmasının etkisiyle kafası çalışan Fenerbahçelilerdendir.Kendisine ve fikirlerine, açık görüşlülüğüne saygı duyar, değer veririm. Ama Sedat İncesu'nun Arda'ya gösterdiği tepkiyi sadece "Bu kulüp" demesiyle sınırlıyor.Şaka gibi...İnsanları izlemeden , dinlemeden yorum yapmakla suçluyor ama kendisi daha Arda'nın neden eleştirildiğini bile anlayamamış! Arda Turan bir cümle içinde Galatasaray'ın futbolcusunu aç bıraktığını ve vefasız olduğunu söylemeye cüret etmiştir, hem de hiç yeri yokken...Eleştirimiz bu haddini bilmezliğe, bu nankörlüğe sayın Demirkol!Sizin dediğiniz gibi "bu kulüp" demesine değil.Bu olay da bile fırsatçılık yapıyorsunuz.

Demirkol falan tribünlere oynayan gereksiz bir ezik. Rıdvan'ın 1 boy büyüğü işte.

Arda Turan´in Galatasaray´liligina laf yok...

Bence Arda Turan cok Medyatik... Alismis ve hosuna gidiyor Gündemde olmak..

Arda Turan Medya´dan kacti, Özel Hayatini rahatca yasayabilmek icin Ispanya´ya gitti...

Bence Güzel bir düsünce´di.. Ama görüyorumki orada kendini unutturup, keyfine bakacagina taa oralardan TV´lere baglaniyor ve Gündem yaratiyor...

Yanlis yolda hizla ilerliyor....

Bir atasözü vardir..

"Bana Arkadasini söyle sana kim oldugunu söylim"

Arda´nin takildigi insanlar Emre Belöz, Acun ilicali gibi adamlar.. Gerisini siz düsünün...

benim anlamadıgım türkiyede basından sikayetci rahat edemiyorum diyodu simdi kendisi basına malzeme veriyor

nefret ettirdi sonunda kendisinden

ne severdim ben bu hıyarı bir de .yazıklar olsun sana.bu kulüp dedigin yer seni adam yaptı lan denyo.

Üst Alt