Arif v 216 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arif v 216

Gora kadar şahane değildi belki ama nostalji içerdiğinden gayet naif ve hoştu. Salonda tek başıma güldüğüm sahne “kaç yaşındasın sen” kısmıydı Gayet iyi ince noktaları vardı, ben beğendim.

Yalnız değilsin, orada arkadaşım ile haykıra haykıra güldük.

O espriyi önce anlamadığımı jetonun sonradan düştüğünü anlayınca alakasız yerde kahkaha attığımı itiraf edebilirim. :D Ozan Güven bu espriyi yaparak kendiyle barışık olduğunu göstermesi hoşuma gitti.

Son düzenleme:
Film idare eder ama sanki Cem Yılmaz artık ben yeni bir şey üretemiyorum en iyisi Gora ve Yeşilçamın nostaljisinden yürüyeyim demiş gibi bir havası var.

Gora filmini elli kere izlemiş biri olarak filmdeki çoğu sahneye güldüm sonu biraz hayal kırıklığına yol açsa da genel olarak özellikle filmin ilk yarısı çok çok başarılıydı. Gora filmini 10 kabul edersek bundaki yaratıcılık espri vs 6,5 - 7 arası bir puan alır benden. Ama benim cem Yılmaz'dan beklediğim uzayda geçen Gora kadar hem absürt hem kaliteli hem de görsel zevki güzel olan bir film çekmesi, Erşan kuneri, Bob marley, garavel ve 216 yı uzayda arifle görmek şahane olurdu. Yeni bir uzay macerası olacaktır bundan sonraki filmi diye düşünüyorum.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Allah belanızı versin.

Sinemaya nasıl da karışırsın! İnanamıyorum. Bu ülkede özgürlük olmadığı sürece üretim olmayacaktır.

Orhan Kural değişik bir kişilik zamanında bizim okula gelip ağlamaklı şekilde sigara içme,çevreye zarar verme misali konuşmalar yapmış,Cem Yılmaz,Teoman gibilerin kötü örnek olduğundan bahsetmiş,konferansın belirlenen süreyi aşması sonucu okul müdürüyle kavga etmişti :D
Soma faciasında da daha sonradan özür dilese de saçma bir açıklaması vardı.

gidin sinemada izleyin
buram buram emek kokuyor film ve cok düsünülmüs sahneler var
recep ivedik ve türevleri gibi sirf küfürle güldürmeye yogunlasmamis
bazi yerlerde öyle espiriler öyle göndermeler var ki sadece hardcore fanlar anlayabiliyor
hedef kitleyi düsünüp de cekmemis filmi
eskilerin yesilcamini bilmeyen insanlar ilk 1 saat baya afallayabilir
sacma salak bir ergen filmi degil yani
benim önüme yeni yetme 2-3 tane bebe oturmustu
neredeyse hic gülmeden ciktilar sinemadan bir bok anlamadiklari icin :asd:

216 ama cidden olmamis
günümüz türkiyesine göre yazmislar malesef karekteri
orjinalinde adam gay bir robottu
filmde sadece iyi niyetli saf naiv bir karekter
gaylikten bir sey kalmamis

Üst Alt