Arif v 216 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arif v 216

Tipleme komedisi ama çok sayıda karakter var , çok ad eleştirmeyin bence oturup izleyip gülün keyfini çıkartın.

mılletı aptal yerıne koyuyor gibi film yapıyorlar tabi piyasada film yok mıllet sınemaya gıtmek ıcın fılme gıdıyor

2 ay sonra TV8 de yayinlanacak bir film icin sinemaya gidemem.

Hele birde devam filmiyse :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem Yılmaz komedisi diyebileceğimiz bir komedi türü var. Nedir bu? Gönderme yapan espriler.

Arif V 216 tamamen göndermelerden oluşan bir film. Bir G.O.R.A filmi. G.O.R.A'yı hiç izlemediyseniz, popüler kültüre uzaksanız sizin için tek kelimeyle "rezil" bir film. Ama G.O.R.A filmini izlemiş ve beğenmişseniz ve popüler kültüre hakimseniz çok eğleneceğinizi söyleyebilirim. G.O.R.A'yı beğenerek izleyen birinin bu filme kötü diyeceğini düşünmüyorum. Belki yetersiz bulabilir ama komik bulmadığını söyleyemez.

filmin yarısına kadar espiriler 60lı yıllar nostaljisi yeşilçam olayları falan baya hoşuma gitti. sonrası bayıktı sanki.

edit. birde zeki müren espirilerinde had sanki biraz aşılmış gibi geldi.

Son düzenleme:
10 trilyon para harcanmış, reklam yapacam diye girmediği delik kalmadı.Tüm TV programları,reklamlar vb. Gitmeyi düşünmüyorum.

Yapsın yine fundamentals yerinde izleyelim.

filmin yarısına kadar espiriler 60lı yıllar nostaljisi yeşilçam olayları falan baya hoşuma gitti. sonrası bayıktı sanki.

edit. birde zeki müren espirilerinde had sanki biraz aşılmış gibi geldi.

Uçak sahnelerinde ben de biraz baydım ama genel olarak ortalama üstünde.

Erşan Kuneri dansının efsane olduğunu söyleyebilirim.

İyiydi bence, güzel zaman geçirdim. Ama öyle Gora seviyesinde değildi tabii. Arog'dan biraz daha iyiydi. Yine de Recep İvedik, Cumali Cebber gibi tamamen küfüre dayalı mizahlardan oluşan komedi filmlerden kat kat üstün olduğu tartışılmaz bir gerçek.

Gora kadar şahane değildi belki ama nostalji içerdiğinden gayet naif ve hoştu. Salonda tek başıma güldüğüm sahne “kaç yaşındasın sen” kısmıydı Gayet iyi ince noktaları vardı, ben beğendim.

Üst Alt