Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

Abi diğer rocco videolarını da izledim de bu Türk kızları hem bu kadar itici ve bakımsız hem de bu kadar havalı olmayı nasıl başarabiliyor anlamıyorum.:asd: Cidden Türk erkekleri çok yüz veriyor bunlara:.

hay ellerine sağlık paşam ya.diyorum diyorum anlamıyorlar.Türk kızları kadar itici kaskıntı karşı cins ömrü hayatımda tanımadım ya..bakımı geçtim erkek gibi yürümeler konuşmalar felan az hanfendi olun ya.şimdi dıceksınız hıc mı yok tabıkı var.ben sadece genelleme yabtım şuan.önemli olan aradaki tek tük boncukları toplamak zaten :)

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

Senden hoşlanıyorum dersin. Kız da senden hoşlanıyorsa olay tamamdır. Bu kadar basit :ka21:

hay ellerine sağlık paşam ya.diyorum diyorum anlamıyorlar.Türk kızları kadar itici kaskıntı karşı cins ömrü hayatımda tanımadım ya..bakımı geçtim erkek gibi yürümeler konuşmalar felan az hanfendi olun ya.şimdi dıceksınız hıc mı yok tabıkı var.ben sadece genelleme yabtım şuan.önemli olan aradaki tek tük boncukları toplamak zaten :)

Reis ben bu olayı çok yaşadım yav Lise'de tesbihli kızlar falan dsadhasgdjsahg :D Köşe başı stayla :D:D

eger kiz seni gercekten seviyorsa bu is zaten eninde sonunda olur.. basarilar

Sert ve kibar erkek oldugunu ve cok iyi dans ettigini söyle.

kız arkadaşına nasıl çıkma teklif etcen oğlum insan arkadaşına o gözle bakar mı :(

cikma ne ola ki?hele bunu bir acarmisin?

Hafta sonu biseyler yapalim mi yada gezelim mi gibilerinden birseyler soyle. Geri cevirirse israr edip zavalli duruma dusme. Bayanlar yilan gibidir, bir sokar pir sokar.

:lol::lol::lol::lol: arkadaşa başarılar :b5::b5:

sarı de kırmızı demezse boşver o kızı :D:D

GALATASAYLI olmazsa asla evlenmem :b5: ayy hele bi f5 allah korusun :D

Valla bence teklif falan etme zaten seviyosanız birbirinizi olay tamamdır ama resmi olarak çıkarsanız birbirinize sevginiz azalır bir süre sonra da bıkarsınız birbirinizden

Ben ozellikle bir fenerliyle evlenirdim acikcasi. Mantikli nedenlerim var elbette.

Üst Alt