Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

1) GALATASARAYli dogulmaz, GALATASARAYli olunur ilkesini o kisiyi GALATASARAYli yaparak yerine getirmek

2) fenerli kizlarin geneli her ne hikmetse baya guzel oluyor :b5:

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

disari cikacagim geliyormusun.

vallah bunun neresi zor bilmiyorum.

:D:D:D

ben paylaşmaktan yana olduğum için galibiyet veya yenilgide benim kadar üzülen sevinen bir eş tercihim bu benim düşüncem ;)

bir fenerlinin cilesini niye cekesinki. dogru tespit yapmışsın. sana degil durmadan aziz başkanına tapar o herif:D

birbirini seven insanlar zaten beraber mutlu olup beraber üzülürler diye biliyorum ben, illaha belli bi takımın taraftarı olması gerekmez bnm için ;)

:D:D:D

ben paylaşmaktan yana olduğum için galibiyet veya yenilgide benim kadar üzülen sevinen bir eş tercihim bu benim düşüncem ;)

E tamam iste bende fenerliyle evlenip onu GALATASARAYli yapip o dediklerini zaten yaparim. Ek olarak GALATASARAYli nufusuna bir kisi daha eklenir fena mi :asd:

disari cikacagim geliyormusun.

vallah bunun neresi zor bilmiyorum.

"Dur bekle, pazar sepetimi alip geliyorum" derse ne olucak? Cocugu yanlis yola yonlendirmeyelim.

birbirini seven insanlar zaten beraber mutlu olup beraber üzülürler diye biliyorum ben, illaha belli bi takımın taraftarı olması gerekmez bnm için ;)

yaşamamışsın yaşada gör allah sana bir fenerli nasip etsin fanatik olursa ne yapcan ayyy çok kötü oluyor gıcık bi durum

yaşamamışsın yaşada gör allah sana bir fenerli nasip etsin fanatik olursa ne yapcan ayyy çok kötü oluyor gıcık bi durum

ya aşırı taraftarlık kötü bence ben kızı seversem banane tuttuğu takımdan , ben hasta Galatasaraylıyım ama benm düşüncem bu yönde :)

tevfik sana lube ayar diyorum:ays:

o başka bi vaka.

Ben de seversem önemli değil takımı diyorum,lube gibi insanlardan nefret ederim :)

ayrıca bütün Galatasaraylı kızlar da süper insanlar değiller yani,iyi bir insan olsun yeter benm için

o başka bi vaka.

Ben de seversem önemli değil takımı diyorum,lube gibi insanlardan nefret ederim :)

ayrıca bütün Galatasaraylı kızlar da süper insanlar değiller yani,iyi bir insan olsun yeter benm için

2cdyayq.jpg

Forumda elbet Fener&Beşiktaş geyiği yapıyoruz ya bunu özel hayatta gerçek anlamda uygulayan olduğunu sanmıyorum söyleyenlerin de şakasına söylediklerini düşünüyorum :)

Benim çevremdeki Galatasaray'lılar genelde gıcık tipler. Fener'li ve Beşiktaş'lılar mükemmel insanlar.

Önyargı ayıp ve kötü bir şey :)

Forumda elbet Fener&Beşiktaş geyiği yapıyoruz ya bunu özel hayatta gerçek anlamda uygulayan olduğunu sanmıyorum söyleyenlerin de şakasına söylediklerini düşünüyorum :)

Benim çevremdeki Galatasaray'lılar genelde gıcık tipler. Fener'li ve Beşiktaş'lılar mükemmel insanlar.

helal be abi tek başıma kalmıştım valla konuda , aynı düşüncelerdeyiz :)

özgür şu anda avatarının şeklini aldım.

Üst Alt