Arslan Formayla Sahadayız!!! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arslan Formayla Sahadayız!!!

Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!

Tepkide haklısın da abicim bu kelimeleri hala ısrarla demen beni rahatsız ediyor açıkçası.

Bence hata Gaziantepsorun. Arkadaş deplasmana geliyorusn ev sahibi takım formaların ile olacak iş değil.

Saçmalık... Daha da birşey demem.

Parçalı olmasa bile gayet güzel bir formayla oynanabilirdi ama bu sene güzel forma yok ki. Mesela beyaz bir formayla çıkılarak da Metin Oktay anılabilirdi. Ama forma olayının bu sene cılkı çıktığından parçalı hariç her maçta sanki başka takımı izliyormuş gibi olacağız...

Bu açıklamayı bile zamanında yapmayı akıl edemeyen

Gerizekalılar, Çapsızlar yüzünden bu durumdayız...

Oldu mu?

Bugünkü maça PARÇALI dışında bir forma ile çıkıldığında TARAFTARLARIN nasıl tepki gösteremeyeceğini düşünemeyen insanlar bizi yönetiyor.

Neymiş yapılan hata nedeniyle tepkimizi koyduk ve yönetimde yapılan yanlışın farkına varıp geçte olsa açıklama yapmak zorunda kaldı.

Sonuç: Tepkimizde sonuna kadar haklıyız...

Ayni seyleri ben söyleseydim coktan ceza aldiydim ve rütbem alindiydi. :)

Yokluklara gögüse gerdim

Hep sabrettim kader dedim

Acilarla cilelerle

Bugünüme böyle geldim

diyorsun...

Halk cocugu edebiyati demek, seyyar arabadan pilav :) ilahi halit :)

Maksat beraber yemek yiyelim.

Biz seninle liseye gidip pilav yiyeymeyiz ama seninle Ali Sami Yen önünde karnımızı doyurabiliriz.

Bu bir davettir. Geleceğin bir maçtan önce buluşup seninle tanışmak isterim :)

Çok istiyorsan belirleyeceğin süreliğine ceza verilmesini ve Rütbemin alınması talebinde bulunabilirim. Yada bunun için senin talepte bulunmanı rica ediyorum Necati...

Ben sadece forumda adalet istiyorum. Sana karsi bir sey degil bu. Ama ayni seyleri ben söyleseydim en az 2 hafta ceza alirdim ve rütbemde alinirdi.

Gelmiş adamlar abi. Gece gelmişlerdir. Biz niye rica ediyoruz ki biz evsahibiyiz onlar deplesman takımı. Deplesmana giderken ev sahibi formaların ile niye geliyorlar saçmalığa bak.

Yahu getirmemiş vs.Yani bi uçakla getirtemiyor musun yada sormuyor musun ne getirdiniz felan diye.Bugün sıradan bi gün değil sonuçta.Eski açığa kocaman forma asmışsın

Ben sadece forumda adalet istiyorum. Sana karsi bir sey degil bu. Ama ayni seyleri ben söyleseydim en az 2 hafta ceza alirdim ve rütbemde alinirdi.

Banada sana ne ceza verilecek ise aynı ceza verilecektir buna inanıyorum.

Belkide şuana kadar Mesajlarımı moderatörlere ileten olmamaıştır.

Senden ricam moderatöre ilete tıklar mısın?

Böylece benim bu başlık altında yazdıklarım için gereken ceza tarafıma uygulanacaktır.

Sen şikayet etmezsin diye ben kendimi şikayet ettim Necaticim.

Şİmdi bekleyelim bakalım cezam açıklansın. Takip etmeni rica ederim.

Banada sana ne ceza verilecek ise aynı ceza verilecektir buna inanıyorum.

Belkide şuana kadar Mesajlarımı moderatörlere ileten olmamaıştır.

Senden ricam moderatöre ilete tıklar mısın?

Böylece benim bu başlık altında yazdıklarım için gereken ceza tarafıma uygulanacaktır.

Yaptim ama bence sana ceza gelmez. Forumda malesef bir standart yok. Duruma yada isime göre ceza veriliyor. Ben mesela kücük bir ezik kelimesi yüzünden 1 ay ceza aldim ama yönetime yada baska bir üyeye hakaret yada küfür edenler 1-2 hafta ceza aldilar.

Abartmayın yahu ne oluyor? Parçalı veya Arslan Forma,ne var bunda? Parçalı Forma giymedik diye Metin Oktay'a ihanet mi etmiş olacağız?

Üst Alt