Arslan Formayla Sahadayız!!! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arslan Formayla Sahadayız!!!

Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!

Çok merak ediyorum...

Yöentimin almış olduğu yanlış kararları destekleyerek ne geçiyor eilinize.

Ağam paşam çok yaşa. O zaman insanlarda beyin olmasının anlamı nerede kalıyor??

Doğruya Doğru....

Yanlışa Yanlış demek bizim görevimiz.

Sevgimiz GALATASARAY a şahıslara değildir.

Yönetimi Desteklemeyede devam...

Forma ayrımı yapmıyorum,parçalıda bizim,arslanda,mercanda.Bu kadar takıntılı olmamak lazım.

Kufretme ozgurlugune sahip değilsin.. Yanlış bilgi biliyorsun.. İnsanlar, hukuki sınırlar el verdiğince özgürdür..

Ben istediğim kişiye Allah Belanı Versin derim.

Tıpkı normal hayatınızda en azından bir kere hiç tanımadığınız birine yapmış olduğu bir hata nedeniyle ağzınızdan bu lafları çıkarmış olacağınız gibi.

Ha bu yaşına kadar ağzınzdan bir kişi için hiç küfür etmemiş zemzem suyu ile yıkanmış biriysen onu bilmem.

Kufretme ozgurlugune sahip değilsin.. Yanlış bilgi biliyorsun.. İnsanlar, hukuki sınırlar el verdiğince özgürdür..

Sahipsindir Orkun Kardeşim. o yanında varmış yada yokmuş istedigini cümleyi söylebilirsin. Küfür Ahlak meselesidir.

İnsanoglu her özgürlügü yapar ama karşısında cezasını ve ödülünü alır.

Ben istediğim kişiye Allah Belanı Versin derim.

Tıpkı normal hayatınızda en azından bir kere hiç tanımadığınız birine yapmış olduğu bir hata nedeniyle ağzınızdan bu lafları çıkarmış olacağınız gibi.

Ha bu yaşına kadar ağzınzdan bir kişi için hiç küfür etmemiş zemzem suyu ile yıkanmış biriysen onu bilmem.

Yok ben tam tersi.. Çok küfrederim.. Öyle böyle değil.. Artık paralel evrende bile yansımalarımın küfür olduğunu düşünüyorum..

Ama şöyle bi hukuki gerçek var.. Mesela ben, seni "bu adam bana hakaret etti" diye mahkemeye verebiliyorum.. Karşılığında da tazminat..

Sahipsindir Orkun Kardeşim. o yanında varmış yada yokmuş istedigini cümleyi söylebilirsin. Küfür Ahlak meselesidir.

İnsanoglu her özgürlügü yapar ama karşısında cezasını ve ödülünü alır.

Aynı şeyi söylemişiz işte.. Özgürlük kavramı "bunu yapmakta serbestsiniz" gibi bir şey.. Yani karşılığı suç değildir özgürlüğün.. Birisine küfretmek gibi bi özgürlüğün yoktur.. Bu yüzden hukuki bir suçtur.

Yok ben tam tersi.. Çok küfrederim.. Öyle böyle değil.. Artık paralel evrende bile yansımalarımın küfür olduğunu düşünüyorum..

Ama şöyle bi hukuki gerçek var.. Mesela ben, seni "bu adam bana hakaret etti" diye mahkemeye verebiliyorum.. Karşılığında da tazminat..

Sonuç olarak ben bu karara son derece sinirlendim ve mantık çerçevesinde bulmuyorum.

Bu nedenlede bu tercihi yapan kişiye Allah BElasını Versin dedim.

Sinriim geçene kadar da bunu tekrarlayacağım...

Ha buraya gelip tercihi ben yaptım diyecek olan bir yönetici olursa mahkeme durumunu o zaman düşünürüz :)

GALATASARAY liselilerin değildir.

Lisede pilav yemen seni benden daha GALŞATASARAYLI yapmaz.

Pilav yemek yerine METİN OKTAYI ve PARÇALININ bugündekİ Önemini anlamalisin.

Ha dİğer taraftan siz liselilerin 100 kati daha fazla GALATASARAY sevgisiyle yanan İnsanlardan bİrİyİm.

Pilavla liseyle GALATASARAYLI olunmaz bunu hala anlayamamiŞsin...

E hani kimsenin Galatasaray'liligini sorgulamiyordun? Galatasaray terbiyesi diye birsey var, Galatasaray degerleri nedir bilmiyorsan. Ben Galatasarayli nedir diye düsününce gözümün önüne lümpenligi maharet sayan insanlar gelmiyor. Siz ayrica basindan takip ettiginiz "Liseli/Lisesiz" tartismasinda kafanizda canlandirdiginiz aristokrat, burnu havada "Liseli" tipi olusturdugunuz icin Lisesileri smokinsiz sokaga cikmayan, burnundan kil aldirmayan kisiler saniyorsunuz. Cok sükür artik google var. Mekteb-i Sultaniye yazip tarihini okuyabilir, görsellerini inceleyebilirsin. Maneviyat nedir, ona nasil sahip cikilir daha iyi anlatir. Galatasaray'in secilmis yöneticilerine küfredenler maneviyattan nasibini almamislardir.

Metin Oktay'a bugün verilecek en güzel hediye Parçalı formamızla çıkmak değil, alınacak galibiyet(ler)dir.

E hani kimsenin Galatasaray'liligini sorgulamiyordun? Galatasaray terbiyesi diye birsey var, Galatasaray degerleri nedir bilmiyorsan. Ben Galatasarayli nedir diye düsününce gözümün önüne lümpenligi maharet sayan insanlar gelmiyor. Siz ayrica basindan takip ettiginiz "Liseli/Lisesiz" tartismasinda kafanizda canlandirdiginiz aristokrat, burnu havada "Liseli" tipi olusturdugunuz icin Lisesileri smokinsiz sokaga cikmayan, burnundan kil aldirmayan kisiler saniyorsunuz. Cok sükür artik google var. Mekteb-i Sultaniye yazip tarihini okuyabilir, görsellerini inceleyebilirsin. Maneviyat nedir, ona nasil sahip cikilir daha iyi anlatir. Galatasaray'in secilmis yöneticilerine küfredenler maneviyattan nasibini almamislardir.

Bak ne diyeceğim

Liselileri aklımda felan canladırdığım yok. Ne giydikleri beni hiç ilgilendirmez.

NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK

NİZE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK

burdan yola çıkarak dış görünüş önemli değildir.

Ben burada Liseliyim diye hava atmadım. Yok efendim neymiş lisesin kapısından girmiş. Eeeee sonuç Pİlav yemeye gidiyormuşsun.

Kendini beğenmiş ve GALATASARAYI liseden ibaret sanan sadece ben liselim diye ortada gezenlerden daha GALATASARAYLIYIM.

senin GALATASARAYLILIĞINI tartışmıyorum; ben GALATASARAYI hava atmak için değil ÖVÜNMEK için cümlemde kullanıyorum.

Bu arada müsait olduğun bir zaman buluşalım sana seyyar arabalardan pilav yedireyim...

Liseli pilavı değil TARAFTAR pilavı bunun adı.

Bilgilendirme

Sitemize gelen yoğun sorular nedeniyle bir bilgilendirme yapma gerekliliği doğmuştur.

Bilindiği gibi, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın bu akşam Ali Sami Yen Stadyumu’nda Gaziantepspor’la oynayacağı Spor Toto Süper Lig dördüncü hafta karşılaşması öncesinde, efsane futbolcumuz Metin Oktay'ın aramızdan ayrılışının 19. yıldönümü dolayısıyla bir anma töreni düzenlenecektir.

Bu anlamlı akşamda çıkacağımız mücadelede, takımımızın klasik sarı-kırmızı formasıyla sahaya çıkması için gerekli hazırlıklar yapılmıştır. Ancak bu sabah yapılan maç toplantısında, Gaziantepspor’un İstanbul’a getirdiği tüm oyuncu formaları ve kaleci kazaklarında sarı ya da kırmızı renklerin bulunduğu anlaşıldığından, takımımızın Arslan formasıyla sahaya çıkmasına hakem heyetince karar verilmiştir.

Futbol takımımız bu akşama özel olarak yaptırılan Metin Oktay tişörtleriyle sahaya çıkacaktır.

Camiamıza duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Bilgilendirme - 13.09.2010 14:54 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Bilgilendirme

Sitemize gelen yoğun sorular nedeniyle bir bilgilendirme yapma gerekliliği doğmuştur.

Bilindiği gibi, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın bu akşam Ali Sami Yen Stadyumu’nda Gaziantepspor’la oynayacağı Spor Toto Süper Lig dördüncü hafta karşılaşması öncesinde, efsane futbolcumuz Metin Oktay'ın aramızdan ayrılışının 19. yıldönümü dolayısıyla bir anma töreni düzenlenecektir.

Bu anlamlı akşamda çıkacağımız mücadelede, takımımızın klasik sarı-kırmızı formasıyla sahaya çıkması için gerekli hazırlıklar yapılmıştır. Ancak bu sabah yapılan maç toplantısında, Gaziantepspor’un İstanbul’a getirdiği tüm oyuncu formaları ve kaleci kazaklarında sarı ya da kırmızı renklerin bulunduğu anlaşıldığından, takımımızın Arslan formasıyla sahaya çıkmasına hakem heyetince karar verilmiştir.

Futbol takımımız bu akşama özel olarak yaptırılan Metin Oktay tişörtleriyle sahaya çıkacaktır.

Camiamıza duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Bilgilendirme - 13.09.2010 14:54 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

İşte bu açıklamayı Aslan Forma ile sahadayız açıklaması ile beraber yapmayı yönetim akıl etmiş olsaydı burada konuşmazdık.

Gaziantep yönetimine saydırırdık. Sonuç olarak bugün PARÇALI forma ile sahaya çıkamayışımızın sorumlusu kim olursa ona içimde güzel şeyler beslemiyorum.ABV

Ah şu Türk halkının sebep bilmeden eleştirileri yokmu. Eleştiriyorsakta edebiyle eleştirmeliyiz. Böyle bir olayda yapabileceğimiz bir şey varmı ? Nedenini bilmediğimiz bir olay yüzünden klubümuze çapsızda dendi, beddualarda okundu.

Umarım iyi bir ders olmuştur.

Üst Alt