Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

Cevap: Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

Türker Arslan teşhisi koydu,UEFA bunları açık açık tehdit etmiş.Bu arada Ntvspor senin gibi medya kuruluşu yerle bir olur umarım.

MAA yarın kulüplerle bir toplantı yapacakmış,orada bazı şeyler belli olur diyor Türker Reis.

ÜStad burayı okumadan önce moralim cok bozuktu kendime geldim Eline saglık İnsallah dediklerinde yanılmazsın.

Aldılar derken resmi siteden duyurusunu mu yaptılar, bizim de borsaya bildirip almadığımız çok adam oldu. Alsalar da UEFA ne dicek.. ''Yav sizin paralar boşa gitmesin, ben cezadan vazgeçtim, canız sağolsun'' mu diyecek.. :)

Tek taraflı olarak aldık demiyor heralde adamlar, Fransada da hem takımın yöneticileri hem basın aldığını söylüyor. Hem sizin paralar boşa gitmesin diyecekleri için demedim onu heralde ? Ama böyle bir transferi yapıyorsan bişeylerin garantisini almış olman lazım

Diğer 4 takım cezasız kalırsa ortalık karışır. Özellikle Fener,BJK ve TS ceza almazlarsa görevi kötüye kullanmaktan ben de dava açarım federasyona. BJK ve TS'de ceza alacak başka yolu yok.

UEFA'NIN BEKLENTİLERİ VAR"

Bir gazetecinin, "Toplantıdan sonra yaptığınız açıklamaların dışında da yazılanlar oldu" sorusu üzerine Aydınlar, "Evet ben de internet sitelerinde okudum. Sizin içişlerinize karışmayız gibi söylemler çıkmış. Ben böyle bir kelime kullanmadım. Kesinlikle onların bu süreç ile ilgili beklentileri var. Bu beklentileri alacağımız kararlarla karşılayamazsak, uygulayacakları bir takım yaptırımları olduğu kesin" dedi.

Basın mensuplarının, "Yaptırımlar nelerdir" sorusunu TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar yanıtsız bıraktı.

Mehmet Ali Aydınlar havalanında bizim söylediklerimizi teyid etmiş. UEFA bugune kadar TFF'nin aldığı her karara karışır bundan sonrakilere de karışacak.

[video=dailymotion;xntyaz]https://www.dailymotion.com/video/xntyaz_maa-nyn-acyklamalary_sport?start=0#from=embed[/video][/QUOTE]

Mehmet Ali Aydınlar havalanında bizim söylediklerimizi teyid etmiş. UEFA bugune kadar TFF'nin aldığı her karara karışır bundan sonrakilere de karışacak.

[video=dailymotion;xntyaz]https://www.dailymotion.com/video/xntyaz_maa-nyn-acyklamalary_sport?start=0#from=embed[/video]
[/QUOTE]

Muhammet abi fenerin artik düsmesi yüzde kac oldu?:)

Üst Alt