Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

Cevap: Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

16infantino.jpg

elindeki şikebahçemi acaba

MAAnin aciklamalari Sow transferine golge dusurdu Muhammet arkadasim agzina saglik senin yazdiklarin dogrultusunda 45 saniyede cok sey soylemis bence MAA

emegine saglik bu saatte icim rahatladi...

peki birşey diyeceğim renktaşlar bu tff küme düşürme yerine eksi puan verirse uefa bu olaya ok der mi?eksi 30 falan mesela?

peki birşey diyeceğim renktaşlar bu tff küme düşürme yerine eksi puan verirse uefa bu olaya ok der mi?eksi 30 falan mesela?

Kesinlikle karşı çıkmaz bence.fenerbahçeye eksi cezası verilir.Sadece Galatasaray tepki gösterir buna.1 ayda herşey unutulur.Uefada onay verir.Herşey normale döner türkiyede.Zerre inancım yok fenerin küme düşürüleceğine.Fenerbahçe sezon öncesi düşürülmeliydi.Artık iş işten geçti.Adam demez mi ? Sezon başı düşürseydin o zaman. Neden 2 sene mi harcadın ey tff..

Artık işin suyu çıktı.Göz göre göre işin üstü kapanıyor.Beşiktaş ve Trabzonsporda bu pisliğin içindeydi.Ama birşekilde uzaklaştırıldılar.. Ben şampiyonlugun trabzona verilmesinide istemiyorum.Sıkıyorsa trabzonla beşiktaşa eksi ceza versinler ama yemez.Çünkü avrupada oynuyor bu takımlar.Bu yüzden resmen devlet tarafından kollandıklarını düşünüyorum.Fenerbahçede öyle olacak.Ceza alacak,ama eksi puan.Yaptırım değil mi bu? Yaptırım. Uefada Türkiyeye karışamayacak böylelikle.

Bence birşey denmez .Onların derdi ceza .Puan silme cezası verilirse problem yok .Ama seneye kendi organizasyonlarına alırlar mı bilmiyorum.

ok diyemez juventus,sion,marsilya,volou ayaklanır hemen olduki ok dedi 3-5 yıl arası men yeriz hala bunu tartışıyosunuz maa ne dedi cezaları vermezsek uefa yaptırım yapar diye siz hala bunu tartışın

ya zaten bizim madde de herşeyin cezası belli küme düşmek.buna görede küme düşme olmalı zaten 58 madde değişmeyecekse.ozaman o maddenin ne önemi kalır?

kesinlikle hayır diyecekler, daha önce diğer ülkelerde ne yapıldıysa aynısını talep edecekler. Eğer UEFA ülkeler arası talimat farklılıklarına göz yumarsa bu işin sonunu getiremez. Nasıl heryerde ofsayt penaltı taç kuralları aynıysa şike kurallarıda aynı olacak .

Bence birşey denmez .Onların derdi ceza .Puan silme cezası verilirse problem yok .Ama seneye kendi organizasyonlarına alırlar mı bilmiyorum.

bal gibi denir. Türkiye'de şike olaylarına göz yumuldu kanısı bile UEFA için çok büyük prestij kaybıdır. Onların derdi para olsa zaten şikeye sıfır tolerans tanımak zorundalar tek başına şampiyonlar liginin sponsor gelir pastası yıllık 4 milyar dolar.

bütün gazeteler özellikle ntv tff uefa ile bir kerelik küme düsürmeme konusunda anlastı diyor.bu ne salaklıktır böyle.neye göre yapabiliyorsunuz bu haberleri

bütün gazeteler özellikle ntv tff uefa ile bir kerelik küme düsürmeme konusunda anlastı diyor.bu ne salaklıktır böyle.neye göre yapabiliyorsunuz bu haberleri

bu haberlerin bilinçli yapıldığına inanıyorum. amaç kamuoyunu rahatsız edip TFF'ye kurulan baskının artmasını sağlamak.

Hakkaten UEFA ile MAA anlaştı mı arkadaşlar.

Muhammet bunlar anlaştı diyor herkes. Fener küme düşmeyecek deniyor.

Net bir tespit var mı?

Ntvspor un haber sitesinde son paragraf şu

"UEFA'NIN BEKLENTİLERİ VAR"

Bir gazetecinin, "Toplantıdan sonra yaptığınız açıklamaların dışında da yazılanlar oldu" sorusu üzerine Aydınlar, "Evet ben de internet sitelerinde okudum. Sizin içişlerinize karışmayız gibi söylemler çıkmış. Ben böyle bir kelime kullanmadım. Kesinlikle onların bu süreç ile ilgili beklentileri var. Bu beklentileri alacağımız kararlarla karşılayamazsak, uygulayacakları bir takım yaptırımları olduğu kesin" dedi

Ntvspor anlaştı falan demiyor yaw

Hakkaten UEFA ile MAA anlaştı mı arkadaşlar.

Muhammet bunlar anlaştı diyor herkes. Fener küme düşmeyecek deniyor.

Net bir tespit var mı?

Olympiakos Volou, Marsilya ve Juventus'un suçu ne? Türkiye liginde oynamak ayrıcalık mı? Orada şike yapan düşüyorsa burada da düşecek UEFA bunun için var zaten.

Üst Alt