AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın”

Cevap: AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın”

Atletico'nun resmi facebook sayfası yazmış.

"Atlético de Madrid 3-0 Rayo . Importante victoria y otra polémica con Reyes... ¿Qué opinais de caso Reyes, su sustitución hoy, su supuesto fichaje por el Galatasaray...?"

Çevirisi(googletranslate): "Atletico Madrid 3-0 Yıldırım. Önemli zafer ve Reyes ile başka bir tartışma ... Bu durumda Reyes, onun yerine bugün, onun ders Galatasaray için imza ne düşünüyorsunuz ...?"

Hayırlı olsun

[video=youtube;_XU1c7HP5Iw]https://www.youtube.com/watch?v=_XU1c7HP5Iw[/video]

Bende Reyese burun kıvırdım ama biraz nankörlük yapıyoruz galiba beyler.3 ay önce gelmesi için dualar ettiğimiz adamı istemiyoruz şu an

6 milyon avro diyorlar fransiz basininda ,reyesin yerine ise Shaqiri gelecekmis basel den :)

Bende Reyese burun kıvırdım ama biraz nankörlük yapıyoruz galiba beyler.3 ay önce gelmesi için dualar ettiğimiz adamı istemiyoruz şu an

Sezon başında 3'lü paket halinde gelmesini çok isteyenlerden biri de bendim ama Riera başta olmak üzere Türkiye'ye vakt-i zamanında gelmiş diğer tüm İspanyol futbolcuların göstermiş olduğu performansa bakınca bu işe sıcak bakamıyorum.Hevesim kaçtı yani.Yine de gelirse hayırlı olur ve kendisine benim gibi şüphe ile bakan bi-çok kişiyi yanıltır inşAllah.

ardanın 3de1 ri bir fiyat dedi yaklaşık 4 milyon . hayırlı olsun diyelim yavaştan :D

Reyes gelir 15-20 gün sonra kadro dışı bırakılır. Fatih Terim'i biraz tanıyorsam istemeyecektir. Yönetim başka seçenek yok derse kabullenebilir. Reyes aşırı disiplinsiz, Q7 ikinci versiyondur. Saha içinde takım oyununa adapte olamaz, pas atmaz 60. dakikadan sonra enerjisi biter maç seçer vs... Kısaca bize çok zararı olacak bir oyuncu. Umarım almayız.

Ne bizim başımıza gelen yönetimler nede bu taraftar akıllanmıyacak..

Bize kanatlara daha hızlı,çabuk adamlar lazım..

Reyes gelirse elanodan,misimoviçden farklı olmaz..İnşallah yanılırım..

Ama ortada dolanan isimler falan gerçekten artık bir taraftar olarak sıkıldım bu iş bilmezliklerden...

Git kardeşim bas parayı Krasici al..Ne bileyim başka adam mı yok..Tabiki Reyes ucuz yaa 4 milyon yaa gidip alacaklar..

Ne bizim başımıza gelen yönetimler nede bu taraftar akıllanmıyacak..

Bize kanatlara daha hızlı,çabuk adamlar lazım..

Reyes gelirse elanodan,misimoviçden farklı olmaz..İnşallah yanılırım..

Ama ortada dolanan isimler falan gerçekten artık bir taraftar olarak sıkıldım bu iş bilmezliklerden...

Git kardeşim bas parayı Krasici al..Ne bileyim başka adam mı yok..Tabiki Reyes ucuz yaa 4 milyon yaa gidip alacaklar..

aynen reyes kötü topcu degil ama bize kanattan yardıran adam lazım.

Reyes gayet cabuk ve hizli bir adam, oyun görüsü de cok yüksek ama bizde bekleneni veremez gibi. Yine de Arena'da bu adami izlemek cok büyük keyif verirdi.

Üst Alt