AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın” - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın”

Cevap: AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın”

bence teknik açıdan fizik açıdan her türlü uygun . yaşıda 28 . al ister ofansif orta saha oynat fark etmez. fark yaratır kesinlikle

Beleş vereceklerse ve yıllık ücreti 3 milyondan fazla olmayacaksa anca razı olunur bu adama

hem reyesi hemde aradığımız adamı alırız.tatmin olursunuz .reyesi bu kadar dert etmeyin la.:eek:

antepteki olcan reyesten daha faydalı olmazsa bende bişey demiyorum.

Bu dönek herif gelmesin. Daha 3 4 ay olmadı da ne değiştirmiş fikrini?

dışardan buraya bakılan gözler farklı .. imaj kötü . arda anlatmış olabilir .. iran , ırak gibi görüyor herifler

Amrabat'ı istedik vermediler demiş, nereye hayırlı olsun. Kayseri günahını vermez bize.

Reyes aradığımız adam değil. Bize yardıran, boş alanlara koşacak, adam eksiltecek oyuncular lazım. Reyes'in oyun tarzını aslında riera ya benzetiyorum. İkiside ayağına top isteyen oyuncular.

Türkiye şartları için kanatlarda fiziği sağlam, ikili mücadelerde ayakta durabilecek, at gibi ciğeri olan ve adam eksiltebilecek, ceza sahasının içine de kat eden, az çok hava hakimiyeti olan oyuncular lazım. Kisaca keita tipinde adamlar lazım. Amrabat fena değil ama asıl hedefi avrupa olan bir takımda eksik kalır. En dogru karar keita'yı getirmek olur, hem kisa hem orta vadeli.

Mertan'a da mutlaka şans vermeli hoca çünkü üst tarafta saydığım kriterlere çok uygun.

Reyes gelir 15-20 gün sonra kadro dışı bırakılır. Fatih Terim'i biraz tanıyorsam istemeyecektir. Yönetim başka seçenek yok derse kabullenebilir. Reyes aşırı disiplinsiz, Q7 ikinci versiyondur. Saha içinde takım oyununa adapte olamaz, pas atmaz 60. dakikadan sonra enerjisi biter maç seçer vs... Kısaca bize çok zararı olacak bir oyuncu. Umarım almayız.

Hocam nasıl 60.dk dan sonra bitiyor ?

Bu adam gecen sezon 34 macın 22 sinde 90 dakika oynadı. 34 macın sekizinde de 85 dk dan az oynadı.

Ayrıca attığı gollerden sadece Villareal macı 5.dk da geldi onun haricinde tüm gollerini 70.dk dan sonra attı :)

Takım oyununa da Kazım'dan en az 2 kat daha fazla katkısı olur gelirse.

Klubün önünde yatalım stadın önünde yatalım ne bileyim mail yağmuruna tutalım yeter ki gelmesin Reyes

@ersinduzen Ersin Düzen

bana sorarsaniz reyes transferi bitmis... galatasaray için hayirli olsun diyebilirim... program sonrasinda ispanya'dan da dogrulattim...

riera'dan sonra sıcak bakıyorum artık.zaten futbolculuğuna değil ama sene başında burun kıvırması çok zoruma gitti benim.Tabi önceliğim Poldi:D

Fatih Terim'in oynamayan bi adamı alacağını hiç zannetmiyorum , Nourddine Amrabat Reyes'ten çok daha faydalı olacaktır.

reyes gibi kaç futbolcu var ligimizde..bizim takımda kim var.hem sağda hem ortada hemde solda rahat oynar.riera gibide patlamaz rahat olun

Reyes aradığımız adam değil. Bize yardıran, boş alanlara koşacak, adam eksiltecek oyuncular lazım. Reyes'in oyun tarzını aslında riera ya benzetiyorum. İkiside ayağına top isteyen oyuncular.

Türkiye şartları için kanatlarda fiziği sağlam, ikili mücadelerde ayakta durabilecek, at gibi ciğeri olan ve adam eksiltebilecek, ceza sahasının içine de kat eden, az çok hava hakimiyeti olan oyuncular lazım. Kisaca keita tipinde adamlar lazım. Amrabat fena değil ama asıl hedefi avrupa olan bir takımda eksik kalır. En dogru karar keita'yı getirmek olur, hem kisa hem orta vadeli.

Mertan'a da mutlaka şans vermeli hoca çünkü üst tarafta saydığım kriterlere çok uygun.

Riera reyesle ayni kesinlikle değil.Reyes begenmeye bilirsin.Yanliz adam deniyor en azından.Reira gibi saga sola pas atmiyor.Ben reyesi istemiyorum ama saçma sapan genç yetenek diye milyon euro verip adam alacaklarına reyes gelsin.

malesef türk takımlarının kaderi bu arkadaşlar sızlanmaya gerek yok biz ancak bu lige düşüşte olan oyuncuları getirebiliyoruz ya tutarsa mantıgıyla yok şu genç oyuncu burda yok bunu alalım fmde şöle böle ya da izledim süper o oyuncularada bizden önce avrupada marsilya ajax benzeri takımlar salça olur ve alır malesef gençlerde o takımları seçer

başlarda balon haber gibi gelmesine ragmen reyes galiba geliyor bize yakışan desteklemek olucaktır umarım tutar

Üst Alt