atakan kayalar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hocam paçalarından kompleks akıyor. yaş 36 ama ergen gibi konuşuyorsun. :(

Tanımadığın insanlar hakkında ahkam kesme.Herkes istediği kişi hakkında istediği gibi konuşur bunun kompleksle alakası yok.10 yaşında veledin nesini kompleks yapacaz olm bir insan 70 yaşında çok sevimli 1 ihtiyarda olabilir 10 yaşında gıcık 1 cocukta olabilir.Daha annesine bile saygısı olmayan 1 velet.Sende böyle saygısız 1 kişisin heralde bu çocugu çok sevdin.

babacım bunun adı kompleks, başka bir şey değil. çocuğun 10 yılda ulaştığı birikime 25-30 senede ulaşamayan tipler çocuğu kıskanıyor resmen. neymiş, 5 ayda 250 kitap okunmazmış. bir laf vardır; 'zarfa değil mazrufa bak' diye. 250 olmasın da daha az kitap okumuş olsun. neticede çoğu yetişkinin kapağına bile bakmayacağı kitapları açıp okumuş, yaşına göre analiz etmiş. şu videosu çok iyiydi mesela.

250 kitap mu okumuş? Ki dediğin gibiyse 10 sene değildir o en fazla 3 senedde 250 kitap okumuştur ki birinci sınıfta okuyabileceği sanmıyorum yani demek ki senede ortalama 125 kitap okumuş ayda 10 kitap yapar. Ben tez yazdığım, kitap yazdığım zamanlarda bile ayda 10 kitap okuyup bitirmedim. Alır belli yerlerde refere etmek için insanlar kitap okur baştan sona okumuşsa helal olsun.

Ayda 10 kitap okuyan değil Türkiye'de Japonya gibi İran gibi Hindistan gibi çok okuyan ülkelerde bile yetişkinler o kadar okumuyor. Hele ki ABD gibi Türkiye gibi Yunanistan gibi halkı cahil bırakılmış ülkeleri saymıyorum bile. Bravo denir ancak inşallah ömrünün sonuna kadar devam ettirir.

Tanımadığın insanlar hakkında ahkam kesme.Herkes istediği kişi hakkında istediği gibi konuşur bunun kompleksle alakası yok.10 yaşında veledin nesini kompleks yapacaz olm bir insan 70 yaşında çok sevimli 1 ihtiyarda olabilir 10 yaşında gıcık 1 cocukta olabilir.Daha annesine bile saygısı olmayan 1 velet.Sende böyle saygısız 1 kişisin heralde bu çocugu çok sevdin.

ya boş boş konuşma. çocuk daha 10 yaşında, karakteri oturmamış. senin bile oturmamış işte karakterin 36 yaşında olmana rağmen.

Üst Alt