Ayhan Islıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Islıklandı

Cevap: Ayhan Islıklandı

Formasına değer veren oyuncu bunu sahada gösterir. 2 senedir toplasan 3 maç oynamamış bir adam Ayhan. Saha dışında forma öpmek, oley çektirmek, basına açıklama yapıp prim toplamak falan kolay işler, madem çok seviyorsun kulübünü sahada en ufak mücadele niye yok? Aga Karpaty maçından sonra biz acı çekerken havaalanındaki görevlilere gülerek " Seyirci var mı dışarıda?" diyen adam değil midir bu ya ?

ayhana niye kızıyorsunuz ki, onu 11 e alan, ona forma veren zihniyete kızmanız gerekiyor. adam gibi takım kuramassan ayhanlara, barışlara, sarplara kalırsın işte böyle

bu sezon iyice anladım ki Galatasaray taraftarı nankörün kralıymış. Lan ayhana küfür edenler adam bi zamanlar nou campta xavi yedek beklerken o takımın hücum organizasyonunu yapıyordu... yaş gelmiş 34 adamın suçumu onu oynatıyorlarsa. O mu transfer istemiyor. Şu yeni yetme Galatasaray taraftarından bıktım harbiden.

Ilk önce kendi yaşına bak sonra yeni bitme diye soyle git ayhanı izle bank asya da seni zorlayan yok

Çıldırın çıldırın, çıldııırııın çıldııırııın.

120090711130838.jpg

bu taraftar büyük kaptan bülent korkmaz'a bile küfür etti ayhan kim ki.taraftarın tepkisi 1-2 yıldır sürüyor buraya gelineceği belliydi efendice gitseydi keşke.armayı öpeceğine sahada mücadele etseydi biraz

Armanın hakkını verdi sanki birde armayı öpüyor.Ben daha büyük tepkiler bekliyordum

Ya Cana ne alaka şimdi adamı Maradona diye getirmedik ortasahadaki direnci arttırsın diye getirdik görevini yerine getiriyordu ama hagi olmasaydı

Geç kalınmış bir protesto, ıslıklayan herkesi tebrik ediyorum... Armayı öpmekle armanın hakkı verilmiyor, çıkıp adam gibi topunu oynayacaksın.. Baktın olmuyor mu beni bu hale getiren, bana tekrardan futbolcu olduğumu hatırlatan, milli takıma seçilmemi sağlayan camiaya artık layıkıyla hizmet veremiyorum deyip bırakmasını bileceksin. İşte o zaman alkışlanarak uğurlanırsın...

senin elinde yekta varken, kazanmaya ihtiyacın varken, ayhanın ne oynadıgı belliyken bile yektayı oynatmıyorsan senden ne köy olur ne kasaba. hagi derhal gönderilmeli. sonrada bu yönetim istifa etmeli..

Cana ortasahaya Allah aşkına bir geçsin :)

Cana'yı savunanlar şimdi stoper oynatıyor diye Hagi'ye sallamaya başlamış.

Sanki ortasahaya geçince içine Xavi falan kaçacak hey Allah'ım :D

Geç kalınmış bir protesto, ıslıklayan herkesi tebrik ediyorum... Armayı öpmekle armanın hakkı verilmiyor, çıkıp adam gibi topunu oynayacaksın.. Baktın olmuyor mu beni bu hale getiren, bana tekrardan futbolcu olduğumu hatırlatan, milli takıma seçilmemi sağlayan camiaya artık layıkıyla hizmet veremiyorum deyip bırakmasını bileceksin. İşte o zaman alkışlanarak uğurlanırsın...

Hasan Şaş'ı Arif'i bile ıslıklayan zihniyetten başka sözler beklemiyorum...

Üst Alt