Aykut mu? Ufuk mu? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut mu? Ufuk mu?

Cevap: Aykut mu? Ufuk mu?

Aykutu Ufuktan daha çok beğeniyorum, ikisini de seviyorum ama Galatasarayın kalecisi daha büyük bir kaleci olmalı.

Cevap: Kaleci Transferine Gerek Var mı?

Bir kerede gençlere şans tanıyalım Ufuğu denemekte fayda var Aykut 1. Kaleci olamaz

Ufuk'a şans vermek lazım.Leo Franco'dan sonra kalan haftalarda onu izleyip gelecek sezon için planlar yapmamız gerekiyordu ama Rijkaard Aykut'u tercih etti.İyi tarafı Aykut'a güvenmemesi gerektiğini anlamıştır.Kaleciye ihtiyacımız var.Türk yada yabancı fark etmez demek isterdim ama diğer mevkilerde yapılacak transferlere göre karar vermek gerekiyor...

Ufuk'a şans vermek lazım.Leo Franco'dan sonra kalan haftalarda onu izleyip gelecek sezon için planlar yapmamız gerekiyordu ama Rijkaard Aykut'u tercih etti.İyi tarafı Aykut'a güvenmemesi gerektiğini anlamıştır.Kaleciye ihtiyacımız var.Türk yada yabancı fark etmez demek isterdim ama diğer mevkilerde yapılacak transferlere göre karar vermek gerekiyor...

%100 haklısın soyaddaşım :D

Hiçbiri

mondragon2td3.jpg

ufuğu GSda bikaç maç görmeden değerlendirme yapmak yanlış olur.. Aykut'a da güvenemiyorum, çok acemi goller yiyor.Yan toplarda zayıf.. Yavaş yavaş ufuk adapte olmalı artık takıma..

Manisalıyım ve Aykutmu ? yoksa Ufuk mu Sorusuna tartışmasız Ufuk Diyorum . Ufuk da daha bir kaleci havası var . Aykut' un eksiği çok . Yan toplar Sıfır . Sakarlık hat safhada . Ufuk biraz daha kendine güveni gelirse ve geri paslarda biraz daha olumlu areket edebilirse iddaa ediyorum ufuk süper ligin en iisi olur.

Alınacaksa çok çok iyi bir kaleci alınmalı,Leo franco gibi ortalamanında altında olan ya da santis gibi istikrarsız ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kaleci değil.

Gerçekten Aykut ve Ufuk'tan çok iyi olduğunu düşünürsek olabilir. Ama sıcak bakmıyorum. Son iki senedir aldığımız kaleciler bizde tutunamadı çünkü.

Cevap: Kaleci transferine gerek var mı?

Rijkaard anormal şekilde Ufuk'a bir türlü şans vermediğinden kaleci şart.

Gerçekten Aykut ve Ufuk'tan çok iyi olduğunu düşünürsek olabilir. Ama sıcak bakmıyorum. Son iki senedir aldığımız kaleciler bizde tutunamadı çünkü.

Kadir ama onlar kaleci transferini ucuzdan hallederiz , o mevki o kadar önemli değil mantığı ile haraketle yapıldı . Sence ders çıkarmamışmıdır yönetim ? Kaleci alacaksan paraya kıyacaksın . Adnan Polat bunun farkındadır artık

Cevap: Kaleci Transferine Gerek Varmı?

Tabi ki kaleci transferine ihtiyaç var. Aykut'a güvenmiyorum, Ufuk'u da doğru düzgün izleyemedik. Keşke paraya kıysakta Onur'u alsak.

Üst Alt