Aykut mu? Ufuk mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut mu? Ufuk mu?

Cevap: Aykut mu? Ufuk mu?

Ufuk'u çok tanımıyoruz, ama potansiyeli olduğu bir gerçek.

Aykut'un ne olduğu senelerdir önümüzde. Sezona Aykut'la başlarsak sonumuz yine hüsran olur.

Cevap: Kaleci Transferine Gerek Var mı?

Gremio'lu Victor ve Felipe en zor alınabilecek kaleciler Brezilya'dan. Brezilya'dan oyuncu almak zaten baslı basına bir dert, standartları yok adamların tutturabildigine fiyat cekiyorlar.

Fabio alınabilir, Cruzeiro kalecisi az cok stabil bir kalecidir. Ne yapacagını tahmin edebilirsin.

Brezilya ligini takip eden varsa. Bence J.Cesar ve Gomes'ten sonra en iyi Brezilyalı kaleci Cavalieri'dir. Liverpool paraya sıkısık ve takımı yenileyecekler. 4m euroya alabiliriz. AB pasaportlu, 28 yasında henuz.

aykut kaç senedir takımda bunca süre aldığı zaman oldu.ve hiçbir zaman 1. kaleci olamadı

aykut iyi değil çok iyi bir kaleci olsaydı mondragondan sonra aralıksız oynaması gerekirdi.mutlaka çok iyi bir kaleci şart.yerli kaleci alalım diyenlere soruyorum yerli alınabilecek ve gözü kapalı ilk 11 de oynayacak kim var?

sakın onur demeyin.. zira imkansız..

Kac macini izlediniz ki Ufuk un ?

Ama sonunda adam gibi takim olsun, Kale en son problem bana göre, Aykut söledigimiz gibi kötü degil, bana göre yinede Leo aykut dan daha iyi, ama siz bagirdiniz Aykut kaleye filan, hersey ne cabuk unutuyorsunuz...

Sonra hata yapinca, bundan bisey olmaz diye baslyiorsunuz, ya arkasinda durun, yada konusmayin

35 kişi hayır demiş,Aykut yada Ufuk Avrupa Ligi ilk maçında bir hatalı gol yesin,bu 35 kişide hayır dedikleri için hemen pişman olacaktır.

1) Aykut'tan ancak yedek kaleci olur. Bunu anla artık Rijkaard lutfen. Tamam Aykut ahlaklı, iyi bir insan, mukemmel bir profesyonel, antreman disiplini mukemmel ama kotu kaleci.

2) Kaleye para harcamak istemiyorsak, Berlin'den bonservis elindeki Cek Drobny alınabilir. Buyuk kuluplerden talibi pek cıkmaz cunku o kadar iyi bir kaleci degil. Ama Aykut ve Ufuk(?) 'tan iyi.

3) Para var ve Rijkaard bey Ufuk'u silmisse, Cavalieri, Fabio, Ochoa, Rubinho alınabilir.

4) Rijkaard allah askına sampiyonluk iddiamızın kalmadıgı son 4-5 maçta Ufuk'a sans vermerek, sureci son derece kotu kullandın. Bari hazırlık maçlarında duzenli (arka arkaya 4-5maç gibi) olarak forma ver de Ufuk'a, olacak olmayacak mı sen de anla, biz de... Ona gore hareket edelim.

Cevap: Kaleci Transferine Gerek Varmı?

Tabi ki var...

Şu 3'ünden birini alalım.

Onur - Trabzonspor

Akınfeev - CSKA Moscow

Boruc - Celtic

Kaleci çok önemli... Aykut iyi bir kaleci değil. İyi kaleci, bambaşka...

Akinfeev'i transfer etmek çok zor ama özellikle Boruc'u Gs kalesinde görmek çok isterim.5-6 milyon Euro gibi bir ederi vardır en az ama Boruc gerçekten çok çok iyi bir kalecidir.

Akinfeevi en az 15 Mi ya alirsin...

Ama Boruc cidden iyi olur, cok mükemmel bir kaleci dir, ama bizde kimse tutunamaz... Cech gelse bile. Bir sezon da hepsini siliyoruz...

Buarada Ufuk ile Aykut arasında bir seçim yapmak zorunda kalsam seçimim hiç düşünmeden,Ufuk olurdu.Ufuk'un Manisa'da bir çok maçını izlemiş biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.Fakat genede Boruc gibi bir kaleci alınacaksa kesinlikle kaleci transfere gerek var.

Aykutla kesinlikle devam edilmemeli cok istikrarsiz ,zamanlama hatalari felaket.

Ufuk icin birsey diyemicem daha 2 macini izledim ondada yetersizdi, ama madem herkezin

söyledigi gibi cok cok yetenekli kaleci ise Frank aykut yerine en azindan ufugu 1. mac icin deneyemezmiydi ?

Ayrica Borucda istikrarsiz nezaman neyapacagi hic belli olmaz ayarsizlik var onda.

Akinfeevi en az 15 Mi ya alirsin...

Ama Boruc cidden iyi olur, cok mükemmel bir kaleci dir, ama bizde kimse tutunamaz... Cech gelse bile. Bir sezon da hepsini siliyoruz...

Leo konusunda aslında baya sabırlıydık fakat Fb maçında şike yapsa bu kadar hatalı bir gol yemeye cesaret edemezdi o derece.

Aykut'a gelince yeteri kadar kredi ona da bence verildi fakat bizim 1 maç iyi 1 maç kötü bir kaleci ile bütün sezon devam etmemiz imkansız.

Transfere gerek var ama yabancı kaleciye karşıyım :eek: nasıl çıkacağız bu işin içinden bilmiyorum :eek:

Onur'u alabilsek harika olurdu.

bence aykut ve orkunun performansı önemli ancak bitransfer yapılacaksa bu yerli olmaycaktır çünkü ardağınız standartlara uygun bir kaleci yok yabancı bir kaleci içinid forumda dönen isimler biraz abartılı bize pahalı gelir.ayrıca takımın en zayıf yeri bence kaleci değil orta sahadır yani mükemmel bir kaleci alsanızda o bölgeyi dolduramazsak bi işe yaramaz ben yerli kaleciden yanayım hem yabancı kontenjanı açısından hemde para olarak orda kullanılmasından yanayım bence aykut ve ufuk ligi de idare eder avrupayıda hata yababilirler ama ya hatayı yabancı kaleci yaparsa yine başa mı dönelim ben kaleci transferini gereksiz buluyorum. asıl soru mehmet toplaın yeri dolacak dhaa iyi birini alabilecekmiyiz? tamam aykut çok iyi bir kaleci değil ufukta öyle ama çokta kötü değiller. ve ben ufukun potansiyeli olduğunu düşünüyorum canlı olarak seyrettim pek çok kez ama oynadıkça kendini göstereceğine inanıyorum.

Adnan Başkan zaten açıkladı.Seneye Ufuk,Aykut ve Emirhan ile devam edilecek.Bencede gerek yok.Ufuk 1.ci kaleci olsun.

Üst Alt