Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Başkan ilk seçildiği zamanlarda basına bu kadar sık çıkan bir başkan olmayacağını söylüyordu ama maşallahı var :)

Eğer doğruysa şayet gereksiz bir açıklama olmuş. Daha önce kapa bildirilen ama gerçekleşmeyen transferleri de göz önünde bulundurursak şayet taraftar icraat bekler. Bu tip gereksiz açıklamalarla beklentiyi yükseltmeye gerek yok bence.

drogba drogba diyip duruyosun diyeceksiniz. belki geçen seneden beri drogbayı 10 kere söylemlerinde bulundu. içinde kalmıştır başkanın belki, demba ba iyisi alınabilcek gözle bakarsak drogba-adebayor dur.

hee adebayorda iyi ama bonservis-alacağı yıllık ücret filan 30 filan bulur. drogba 7-8 versen 2 seneliğine yeter.

hem ilerde yabancı sınırılaması gelecekmiş değilmi. elmander ve drogba 2 sene sonra ayrılırlar başarılı olursak avrupa kupalarında müthiş bir golcü alırız belki..

Demba Ba'yı alabilecekken vazgeçiyorsan ve çıkıp hakkaten bu açıklamaya yapıyorsan bu işin sonu hüsran olur başka bir ihtimal yok.

25 Haziran’da Türk Telekom Arena’da taraftarımıza oyuncularımızı tanıtacağız” dedi.

Assaidi, Dany, Umut Bulut vb. icin yapacaklarsa hic yapmasinlar...

Roni, Drobga, vb adamlar getireceksin ki, imza show yapasin.

Demba Ba' dan daha iyi olarak kimi gördüğü de önemli tabi. "Bence Umut Bulut Demba Ba' dan daha iyi Galatasarayımıza hayırlı olsun" diyerek çıkabilir ortaya.

Yahu arkadaşlar Galatasaray' da ne zaman transferin Haziran ayında bittiğini gördünüz?

Bir de bu açıklamalar ile umutlanıyorsunuz.

31 Ağustosta takım bulamayan oyuncuları kadrosuna katmak bir Galatasaray geleneği oldu artık.

İyi okuduysanız forvetleri saydı. Demba Ba'yı istemedi. Yani büyük ihtimalle forvet alınmayacak gibi. Umut Bulut yeterli görünüyor açıkca.

Haberi okumadan bur da milleti germeyin ya.

Ayıptır,günahtır.

Sağ bacağı olamaz Demba ba'nın

Başkan futboldan anlamadığı için böyle açıklamalar yapması çok normal.

Ha ayrıca Demba Ba' yı alabiliyorsak taraftar olarak biz ona da razıyız, boşuna daha iyisini aramasın başkan :)

Benim yönetime güvenim tam çünkü İmparator ile yönetim birlikte hareket ediyor.

Biraz sabırlı olalım ben yildiz transfer gelmezsede üzülmem çünkü transferleri İmparator yapıyor, ona güvenim sonsuz

Benim yönetime güvenim tam çünkü İmparator ile yönetim birlikte hareket ediyor.

Biraz sabırlı olalım ben yildiz transfer gelmezsede üzülmem çünkü transferleri İmparator yapıyor, ona güvenim sonsuz

Demba Ba beklerken Webo falan gelirse bende ufak bi hareketlenme olur açıkçası :eek:

Üst Alt