Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Su tarih neden verilir? hadi aksi bir durum oldu ne gerek var yahu.. sen acikla transferlerini imza toreni kolay is :)

Yahu kendi kendinize Demba ismini ortaya atıyorsunuz,yüzyılın yalancısı fotomaç haberlerine aldanıyorsunuz sonra o oyuncu gelmeyince kahrolsun başkan oluyor...

Melo 7Mio

Assaidi (Hoilett) 6 Mio - 0

Ba 10 Mii

Ömer T 5Mio

Sercan 3 Mio

Hamit 2 Mio

Bunlari al baskan , DembaBa dan daha iyisi Aguero,Rooney felan dir gözümde ,BaBayi al baskan

Ibrahimovic gelsin bizim bahçedeki bütün şeftali ve erikleri çırıl çıplak toplayacam..

bence drogba olayindan sonra bos cikacagini sanmiyorum bu laflarin cunki kendiside rahatsiz olmustu cunki herkez kendisine beceriksiz demisti onun oda acemi baskanlik dönemi sona erdi dedi onun icin bence 25 hazirana kadar transfer aciklanir bu transferler bizi tatmin edermi orasi baska bir soru

"Fatih Terim isterse Demba Ba'yı alırız " demişti 2 gün önce şimdi ise:

" Senegalli golcünün ilk olarak Teknik Direktör Fatih Terim tarafından kendilerine önerildiğini söyledi."

Anladığım kadarıyla Fatih hoca önermiş ama istememiş :eek: te allam

Biri bi arastirsin abi. Ne var 25 haziran'da? Fatih Terim'in yas gunu felan mi. Anlamadim gitti, adam 3-4 haftadir 25 haziran diyip duruyo.

Yanliz, 25 haziran'da Umut Bulut'la Dany icin imza toreni yapilip, bizimle jb gecilirse; katil olurum. :)

Arkadaş nasıl bir adam bunu hala anlayamadım. Dalga mı geçiyor yoksa 2 gün önce söylediğini unutuyor mu?

Adam 2 gün önce Terim isterse Demba Ba'yı alırız dedi. Bugün de Demba Ba'yı bize Terim önerdi diyor.

25 Haziran takıntısını da anlayamadım. Sadece zaman kazanmak için olduğunu düşünüyorum.

"Fatih Terim isterse Demba Ba'yı alırız " demişti 2 gün önce şimdi ise:

" Senegalli golcünün ilk olarak Teknik Direktör Fatih Terim tarafından kendilerine önerildiğini söyledi."

Anladığım kadarıyla Fatih hoca önermiş ama istememiş :eek: te allam

7500. kere de olsa söyleyim Fatih Terim isterse alırız demedi, teknik ekipten öyle bir talep yok dedi. Ayrıca bu açıklamalara da pek inanmıyorum çünkü haberin kaynağı belli. Başkan bir açıklama yapacaksa bıraksın transferi Mahmuti'yi anlatsın bize.

Üst Alt