Aysal: "İki transfer daha yapacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

Ünal Aysal, kulübün başına geçerken vaadettiği "Kampa kadar transferleri bitirme" sözünü tutamayan bir başkandır. Bundan sonra sözlerinin değeri benim için büyük ölçüde azaldı. Gerçekleri söyeseydi, itibarı şekilde görüldüğü gibi sarsılmayacaktı.

bari mustafa sarp ı orduya satsaydık ona bile sevinecektim yeni transfer gibi... :(

vay be, herkesten beklerdim ama aysaldan beklemezdim böyle seyler.

dünya yildizlari alicagiz, ne bileyim nasil bir takimm yaratacaguz, dünyaca ünkü sitar kaleci haftaya geliyor vs vs dedikten sonra bugün cikip

"fener 2. lige düsebilir, düserse transferlere gerek yok, bonservis ödemeden cok iyi bir takim yarattik, bu yeterde artar dedi" adam resmen yahu.

yani gercekten acik acik bunu söyledi be adam.

hadi fener gitti, trabzon, besiktas, kaysri, antep, bursaspor sana kac puan fark atmis bir baksaniza be millet.

saka gibi yemin ediyorum.

4 yil oldu, ama nafile, yine hemen hemen ayni kadroya güvenip, sezona basliyoruz.

zan-servet-balta-caglar-aykut-sarp-ayhan-ufuk-serkan-stancu

...

ayhanda bir futbolu falan bıraksaydı yada gönderilseydi valla yeni transfer yapılmış kadar sevincektim

Basketbolda kadro iyi olmasına rağmen 5 tane üst düzey oyuncu alındı. Ama futbolda hala üst düzey sayılabilecek bir transfer yok, üstelik futbol daha fazla futbolcuyla oynanan bir oyunken, üstelik futbolda daha kötü ve daha haysiyetsiz oyunculara sahip olmamıza rağmen, üstelik futbola daha fazla önem veriyorken. Tamam basketbol takımına da yapılsın elbet ama elzem ihtyaç futbolcu transferidir. Basketbolda zaten final oynamış bir takım var. Paraları basketbola aktaracaklarına futbola yönlendirmek ve transferde para sıkıntısı çekmemek gerekirdi. Futbol sezonu 1 ay sonra açılacak ama takım daha kurulmadı, basketbol sezonu ekimde açılacak ama kadro hazır. Saçma bir anlayış değil de nedir bu. Basketbol takımına star oyuncuları playoff zamanı getirsen bile yeterli olur. Ama futbolda sezon başı kampını kaçırdığında bile sıkıntı var demektir. Bunu bile bile geciktirmeye devam ediyorlar transferi..

Ön Libero, Sag Acik ve 1 Forvet is tamamdir. Sag Acik almak istemiyor bizim yönetim ama almak lazim bitane. Wright Phillips,Kallstrom ve Rodallega'yi aldikmi tamamdir. Hepsinin sözlesmesi 2012'de bitiyor. Yani bonservisli oyuncunun en ucuz ve en kaliteli adamlari. :D

Kallstrom = 5 Milyon €

Wright Phillps = 5 Milyon €

Rodallega = 5 Milyon €

15 Milyona 3 tane klas transfer. bu adamlar 25-30 milyon eder toplamda.

15 Milyon + 2 Milyon Ujfalusi + Muslera 2 milyon = 19 Milyon €'ya bir takim kurmus oluyoruz. Cok az bir rakkam ama kaliteli kadro.

sabriyi beğenmeyenler sabriden iyisimi varmış? nerdeymiş evet bi sol bek alınabilir ama onun haricinde bi forvet forvet arkası tipli adamla sağlam bi orta saha yeterde artar bu takım 40 maç oynucak 70 değil sakatlık olmazsa zaten yeterlidir kadro bana kalsa sağ sol bek oynayabilen bi adam alırım forvet yerine ama takdir hocanındır ama yok hiç bişi yapmadı yok kötü transfer gibi yorumlarada tilt oluyorum bu sene şampiyonlar ligine girerse ozaman yapmazsa saydırırsınız şu anki mevcut kadro bile şampiyonluğun en büyük adayıdır.görende 70 maç oynucaz sanar altı üstü 40 maç

Geçen sene kol yeme rekoru kıran defansa bir adam al, sonrada şampiyonluk bekle..ne güzel dünya!!

Ben 2 hafta once "Aysal'dan ümidi kestim" dediğimde tüm forum üzerime çullandı şimdi herkes yazıyor bakıyorum......

Bizim ne Drogbaya Ne Forlana ne Reyese ne de başka bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız yok ! (BAROS-ELMANDER-STANCU-KAZIM-PİNO varken)

Bizim KALECİ (Muslera ok olarak kabul ediyorum )

STOPER ,STOPER, SAĞ-SOL BEK, ORTASAHA, ORTASAHA oyuncularına ihtiyacımız vardır .!!

Yok ben F.Terimim ; geçen sene GS tarihinin en kötü derecesi olan -8 average ve 8. liği ve teknik direktör yemek konusunda uzmanlaşmış olanları ben adam ederim derse ,yandı gülüm keten helva!!

Biz Kayseriyi de Antep'i de geçemeyiz .!!!

Başkanımız borcumuz çok plağını an itibariyle plağa sürdü !!!

İşte bende bundan korkuyorum! Egoları törpülenmemişse, seneye ömür törpümüz olacak takımımız bu sene ki gibi...

İşte bende bundan korkuyorum! Egoları törpülenmemişse, seneye ömür törpümüz olacak takımımız bu sene ki gibi...

Bugun baya bir kisiyle tartistik bu konuyu. Terim'in Lauro bizi goturur dusuncesi cok kotu bir isaret bana kalirsa. Zaten Tulun bam varken Ledesmaya gerek yok diyen biri.

Yanlız ben bu gün Ünal Aysal'ın konuşmasını dinledim. 2 diye sınırlama koyduğunu hatırlamıyorum.

Zaten bir orta saha alınacağı kesin.

Atletico Madrid'den Forlan ve Reyes'e de talip olundu.

Bence en kötü 3 oyuncu alınır. Bu 4 de olabilir.

Daha önce hangi transferleri yapmıştı?

Polat'ın aldığı Selçuk ve Elmander mi? Trabzon'un istemediği Ceyhun mu? Madrid'in üçkağıtla sattığı Ujfalusi mi? Yoksa Cüneyt Tanman'ın verdiği listeden; diğer takımlarca alınmayan Okan mı?

polatin aldigi mi ? sen fanatikte yazarmisin ?

Üst Alt