Aysal: "İki transfer daha yapacağız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

Ünal aysal bu iki mevkiye kesin alincagini söyledi 2 oyuncu alacaz o kadar demedi

polatin aldigi mi ? sen fanatikte yazarmisin ?

cidden basında çıkan bütün olumsuz haberlere anında inanıyor herkes , şaka gibi .

selçuk ve elmander'i adnan polat'ın bitirdiğine nasıl hemen körü körüne inanabiliyorlar ? şaşırtıcı .

Ünal aysal bu iki mevkiye kesin alincagini söyledi 2 oyuncu alacaz o kadar demedi

aynen öyle , ben de dinledim .

ek olarak da ali dürüst "bir sağ bek düşünülebilir" dedi .

Arkadaşlar gençlere şans versin şampiyonluk istemem diyorsunuz ondan sonra illa stoper alacak diyorsunuz.Şu rekabet ortamında bile Semih zor forma bulacakken birde stoper gelirse nasıl şans verecek hoca.Kaleci gelecek.Stoper ve sağ bek alternatifi olan bir oyuncu geldi.Serkan yerine yerli bir sağ bek lazım bence.Geçen sene olduğu bir sol bek kiralanabilir.Acaba yönetim FB küme düşerde oradan futbolcu mu alırız diye düşünüyor.Şuan orta saha da o kadar kötü durumda değil kendinizi Sarp'a şartlamayın en büyük bela gitti.Selçuk-Culio ikilisi bile Türkiye ligi için iyi Yekta'da iyi bir alternatif ama Kallström gibi bir oyuncu gelirse daha iyi olur.Forvet Stancu gönderilecekse veya düşünülmüyorsa alınmalı.Sağ açıkta çok önemli ben Reyes gelecek diye o yüzden seviniyorum.Pino'ya pek güvenemiyorum bazen hiç istekli olmuyor.İstikrarı yok ve bir sakatlanınca uzun süre sakatlanıyor.Pino yerine iyi bir sağ açık gelse Kazım ile iyi bir sağ kanatımız olur.Başka adam almasalarda olur şu eksikleri halletseler.

Kaleci geldi sayarsak Selçuk ve yanına X biri , Bir forvet birde yerli kanat ( Volkan ) alınsa bu sene yeterli olur bence.

Bence Galatasaraya Acil Bir Sol bek lazım Yoksa işimiz zor..Ve orta sahaya Bir Beyin lazım orayı toparlayacak .. Forvete Gelince Bir tane Gurbetçi Forvet Olabilir... Bi Unutmadan Bir YILDIZ lazım...

baskan sanki cok onemli turk oyuncu transferlerimiz olucak gerekli aciklamayi fatih terim yapicak demisti sanki 2 hafta falan once!! yoksa benmi yanlis hatirliyorum?

Yapma baskan. Transfer falan istemiyoruz. Vizyonsuz oldugun yavas yavas belli oldu. Aci ama gercek..

Yakinda tepkiler dahada agirlasacak ve malesef bundan haberin yok..

İki transfer daha yapıcaz diyor ama bu iki transferin içinde kaleci dahilmi? Bi forvet birde ortasaha alıcaz deniyor kaleciden bahseden yok.

Tamam muslere var ama onda kesin birşey yok

Yönetim yönetiyor di mi futbol takımını ? Lafa gelince Fatih Terim'e toz kondurmazsınız ne kadar güzel,Fatih Terim istemiyoruz desin göndersinler Mustafa Sarp'ı yönetimle ne alakası var ?
Sadece mustafa sarpmı takımın %80 duruyor aynı hani yarısından çoğu gidecekti.Fatih terim içinde derim mustafa sarpı aydını ve benzerlerini kadroda tutuyorsa vizyonsuzdur arkadaş başkanda o eşdeğerdedir.

Sadece mustafa sarpmı takımın %80 duruyor aynı hani yarısından çoğu gidecekti.Fatih terim içinde derim mustafa sarpı aydını ve benzerlerini kadroda tutuyorsa vizyonsuzdur arkadaş başkanda o eşdeğerdedir.

Bak ben de takımın çoğunun değişmesi taraftarıyım ama şöyle bir durum var bu sene avrupa kupalarına katılamadığımız için ciddi bir maddi kaybımızı var.Kadronun tamamına yakınını değiştirmeye kalksak bu batacağımızın göstergesi olur bence.Borcumuzu döndürmek için sağlam gelirlerimiz olması lazım,tamam bunun içinde stat gelirleri de var,o stadı doldurmak için transfere ihtiyaç var ama yabancılar avrupada oynamadığımızı görünc gelmiyorlar,gelmek istemiyorlar o yüzden yapacak pek bir şey kalmıyor.

Transferi fenerin durumuna göre yapacağız ne demektir?Bence vizyonsuzluktur kusura bakmayın.Bize ne fenerden ya.Her gelen başkan bizi fenerlemi kıyaslamak zorunda.

2 transfer yapılacaksa sağ kanat ve orta saha olmalı. Muslera transferinin olduğunu varsayarak.

-----------Muslera------------

Sabri------Ujfalusi-------Servet--------Balta

X-----------X------------Selçuk------Arda

-------Elmander----------Baros-----------

Biraz daha akıllı yönetimimiz olsaydı Cana'yı yollamak yerine Türk statüsüne geçirebilirdi. Böylece defansa 1 yabancı daha alabilirdik.

Bu defansla bu iş olmaz arkadas kimi getirirse getirsinler, hala su defans anlayısı ıle bırseyler yapabılecegımızı sanan varmı? ve kimse de defansa transfer konusunda söz etmiyor,demek ki yönetim geçen sene bizi rezil eden defans anlayısından memnun Servet-Balta-Sabri-Cağlar-Serkan-Zan bu ne abi bunların hiçbirine güvenmiyorum.Hiç olmasa bari stopere çok saglam bı adam alsaydık.

Üst Alt