Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nur topu gibi yeni bir kazik girdi bize. Emegi gecen her serefsiz hain'in Allah belasini versin.
Bu Yoruma ne güldüm Can, Allah seni de güldürsun.

Haberi gördümde; Can'ın negatif mesajı ne olur diye düşünmedim değil :D

Ucuz olsa ama "birşey demem; olur" demek le olmuyor maalesef.

Kalite ve Maliyet iki ayrı veri burda. Taraftar olarak sportif değerlendirme yapmalısın. Sportif/Maliyet degerlendirme gereksiz.

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Oyuncuya 2,2 M €, menajerine 1,3 M € ödenecek.
20120911021001-4796-big.jpg

Hem kazık yedik hem de gelecegimizi mahvettik.
7 milyona 1 2 milyon daha katip muhteşem orta sahalar alınırdi.Biz gittik en beleşini aldık.

Avrupada kendini ispatlamış oyuncu gelmeyi kabul ediyorsa o 15i çok rahat veririm. Mesela Diarra için 500binin hesabını yaparken De Jong aldık. 500bin kar ederim derken 5 milyon zarar ettik :)

işte n'diaye de lass diarra niyetine alındı. tarzları andırıyor, bakacagız artık.

işin güzel tarafı selcuk'a yedek kulübesi gözüktü. igor bence kadro kurma konusunda yetenekli, hocalık konusunda bilemem.

Bu Yoruma ne güldüm Can, Allah seni de güldürsun.

Haberi gördümde; Can'ın negatif mesajı ne olur diye düşünmedim değil :D

Ucuz olsa ama "birşey demem; olur" demek le olmuyor maalesef.

Kalite ve Maliyet iki ayrı veri burda. Taraftar olarak sportif değerlendirme yapmalısın. Sportif/Maliyet degerlendirme gereksiz.

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Ne anlatiyorsun yav ?

Tabi ki parasina göre yorum yapacagim, bedavaya gelmiyor bu adam. Cok para verdigin adama dair beklentiler de yüksek olur.

ben 7 milyonu geçtim yıllık 2.2 menajerine 1.3 ne ya açıklasın biri bana..menajer sanki afrikadan topçu bulup getirdi 100 bin€ya .... burnumuzun dibindeki adamı aldık bir de menajeri düdüklemiş

Moderatör tarafında düzenlendi:
işte n'diaye de lass diarra niyetine alındı. tarzları andırıyor, bakacagız artık.

işin güzel tarafı selcuk'a yedek kulübesi gözüktü. igor bence kadro kurma konusunda yetenekli, hocalık konusunda bilemem.
bu kadroyla başarılı olmazsa sportif direktör olsun :) Zaten şubat ayında yazmıştım.Karabük kadrosunu bu adam kurduysa mutlaka gelmeli diye :)

lan bu kadar paraya git fransa liginde daha kralını bulursun.dursun sırf 2018 seçimine güçlü girebilmek için saçıyor paraları.

7 buna verip ustune 3 altyapi verecegine ne bileyim takimi memnun degilken git imbulaya 12-13 oner. Veya once kirala bak.

Kasimpasaya 4 ay sonra sozlesmesi bitecek donk icin 2.5 milyon, trabzonun bedava verip maasindan kurtulmak istedigi cavanda icon trabzona 1.8 milyon , 1 kere bile senegal milli takimina cagrilmamis ndiaye icin osmanliya 7 milyon + altyapidan 3 topcu ve ibb clichyi getirmis uzun sure anlasamamisken ve sen deli gibi sol bek ariyorken 1 telefonla clichy i alabilecekken ibb ile aran kotu olmasin diye o adami almaman!!

Dursun tam bir akepe neferi yalakasin, abv!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt