Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Yoruma ne güldüm Can, Allah seni de güldürsun.

Haberi gördümde; Can'ın negatif mesajı ne olur diye düşünmedim değil :D

Ucuz olsa ama "birşey demem; olur" demek le olmuyor maalesef.

Kalite ve Maliyet iki ayrı veri burda. Taraftar olarak sportif değerlendirme yapmalısın. Sportif/Maliyet degerlendirme gereksiz.

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Sportif değerlendirme yapıyorum. Altyapımızda işe yarar taş çatlasın 3 4 çocuk vardır.
Elimizde fiyat olarak kazık elemanlardan veremiyoruz. Tarık vs gibi üstüne birde belki işe yarayabilecek 3 genç veriyoruz.
Maliyet olarakta 7 M çok onu kenara koyarım ama altyapından zaten 2 3 genç ancak çıkıyor. Enayice bir anlaşma...

8278230.jpg

Su tipleri zengin ettik ya Allah belani versin Dursun. En cok da bu koyuyor bana.

Volkan Pala, Ahmet Gül ve Doğuş Can İncedere olabilir gençler.

Bu üç ismin profesyonel sözleşmeleri var ama U21 Takım'a alınmadılar. Son durumları ne bilmiyorum.

Parasini pulunu gectim yillardir muhasebe yaptik da ne oldu sanki. Takima faydali olsun yeter.

Ndiaye hem belhandaya hem selcuka alternatif olacak bi adam bi tasla iki kus misali.Hayirli olsun.

Selçuk ve Tolga orta sahasından kurtulduk diye sevineceğine maliyet hesaplayanlara içinde bulunduğumuz durum müstehak. Takım iyi olsun da yemişim maliyetini, zaten başarı gelince otomatik paralarda geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt