Barça'ya Arda sözü ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barça'ya Arda sözü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Barça'ya Arda sözü !

arda hic biryere gitmiyor !

zaten kimse bonservisini alamaz !

huntelaar´in 29yasinda 24milyon € transfer oluyorsa sneijder 27milyon ediyorsa

ARDA TURAN en az 45milyon € eder ister uctu diyin ister hayal diyin bu paradan bi kurus asaga inmem !

Arda Hleb'den iyi mi? Yav daha Arda ne yapti ki? Turkcell superb ligde oynadi. Adam Arsenal'de Barca'da simdi de Inter'de oynuor. Sasirdiniz iyice.

Yazmaktan hiç bıkmayacağım bunu;

Arda ne yaptı? Arda, evet görünürde pek bir avrupa kariyeri yok, özellikle ş.ligi. Bunun en büyük sebebi, çıktığı dönemdeki kadro kalitesi. Ama yine de bu genç yaşına rağmen yaptıklarına kısaca göz atarsak, boşverin şöyle diyelim; evet fazla büyük maçta oynayamadı ama oynadığı büyük maçlarda ne yaptı. Arda nın kuşkusuz ilk büyük maçı mleda boleslav. Henüz 18 yaşındaki bu çocuk GS formasıyla çıktığı ilk maçta akıl dolu iki golü ve asistiyle sahanın tartışmasız yıldızı oldu. TSL de yaptıklarını anlatmaya gerek yok. Çıktığı ilk ş.ligi maçı(bordeaux) maçın adamı, ikinci maçı; anfield road da liverpool lu oyuncuları dumur eden hareketleri ve asisti hala hafızalarımızda. Sonraki psv maçlarında da en azından GS nin en iyi adamıydı. Yine 18-19 yaşlarında italya ile yaptığımız hazırlık maçında da italya gibi defans kurgusu üzerine oynayan bir takımın ceza alanında adeta fink atmasıyla, zambrotta cannavaro yalnış hatırlamıyorsam gattuso gibi 3 adamın bile arasından çıkması ve benzeri hareketleriyle lippi ye adından söz ettirmişti. Sonra GS nin avrupa macerası iyi geçmedi, yine bu kadro yetersizliğinden. Yine arada çok güzel oynadığı bir brezilya maçı da vardı. A. şampiyonasında ilk çıktığı maçta maçın adamı oldu, takımı kurtardı, ikinci maçta(bana göre) yine sahanın en iyisiydi. Hırvatistan karşısında da en iyiler arasındaydı zira çoğu iyi oynayamamıştı o maç. Sonra geçen seneki olmpiakos, benfica maçlarında çok güzel oynadı. Berlini saymıyorum, o maç pek beğenmemiştim. Bordeaux maçını tek başına aldı, hamburg maçında da bana göre bordeaux maçından bile iyi oynadı ve şaşkınlıkla gole sevinmeme bile engel olan o efsane asisti de geçen seneki en güzel gol paslarından(diğerleri; arda fener maçı lincoln e asisti, lincoln a.gücü baros a attırdığı gol) biriydi. Bir diğeri de yakın tarihteki ispanya maçlarıdır. İlkinde bana en büyük hayal kırıklığımı yaşatmış olsa da rövenştaki harika futbolu en azından durumu artıya geçirmiştir. TSL de de baktığımızda arda trabzon,beşiktaş, sivas maçlarının yüzde doksanında harika oynamıştır. Bunlar da TSL nin büyük maçları. Hiçbir fener maçında kötü oynadığını hatırlamam, ama ondan beklentim en azından bir maçı alıp götürmesi kadıköyden. İşte böyle; Arda oynadığı büyük maçların neredeyse hepsinin hakkından gelmiştir; gittiği takımda ya da ligde karşılaşacağı rakipler bunlardan daha zorlu değildir. Sahadaki mücadelesiyle ve sempatikliğiyle de her zaman gittiği taraftarın favori adamı olabilecek bir adamdır. Bu barca olur, manchester olur, juve olur....

Saygılar

Bence de yeter artık. Arda'nın hangi takıma gideceğini değil bizim takımımızda daha neler yapabileceğini, potansiyeli ve bu potansiyeli en iyi nasıl kullanabileceğini tartışalım.

:) Yok daha neler, "sabri" ile verince 5m indirim .. Sabri'nin kimliğinde "TC" yerine başka bir ülke yazsaydı yada rengi siyahi olsaydı çok iyi fiyat ederdi ..

Sağbek olamıyor defansı bilmiyor

Sağaçık olamıyor orta yapmayı bilmiyor

Tek yaptığı sağdan toplu - topsuz bindirme.

rengi yeşil bile olsa iyi fiyat etmez sabri.

Arda'ya İngiltere Ligi yakışır.Ama La Liga'da tabii ki özellikle bu yıl yapılan transferlerden sonra müthiş bir lig oldu.Ama ben Arda için EPL'nin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Türkiye Ligi ve Galatasaray forması da baya yakışıyor kendisine.

Öyle fotoşopla motoşopla elin formasını giydirmeyin Kaptan'ıma! :D

Şimdiden gönderdiniz yahu adamı...:confused:

Arda gitmesse galatasaray ile efsane olur ama tabi herkesin olduğu gibi ardanında hayalleri vardır saygı göstermek gerek ve eğer gideceksede barça ayarında bir takıma gitmesi gerekir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt