Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri

Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri

Besiktas guya yildizlarla dolu bir takim ama bir cacik olmadi ve olmaz da. Onemli olan Turkiye liginde verimli olabilecek oyuncularin alinmasi. Bu cok meshur oyuncular olabilir olmayabilir. Ama mecbur bir yildiz gelmeli dendiginde panik icerisinde milyonlar bosa gidiyor. Gelecek sene toparlanma senesi olacak. Takim ruhu ile, mucadele ile ilk 3'e girmek hedeflenmeli. Asiri beklentiler olmamali.

Soyle birsey var. Eger ligde ilk ucu hedeflersen ilk beste yer bulursun. Sampiyonlar liginde basari hedeflersen ligde sampiyonluga ambargo koyarsin. Fenerin durumuna gore transfer yapacagiz demek vizyonsuzluktur.

ben sonunda anladımki ben futboldan falan anlamıyorum,boşuna izlemişim o kadar sene,bu takım niye forvet arıyor birisi açıklasın bana,forvet yerine 2 orta saha alınması daha mantıklı değilmidir,ltf bana cluio vs demeyin bu taıma adam gibi üst düzey 2 orta saha lazım,biri libero poziğsyonunda biriside oyun kurucu gibi,yani bir busquets ve bir xavi tarzı adamlar lazım,hadi selçuk banko oynasın ne vereceği belli değilde diyelim ki iyi oynadı mutlaka 2 orta saha lazım,benim anlamadığım biz reyes e teklif götürdükmü evet,diğer taraftan cambiasso yu istiyormu terim evet bunların 2 si bir den olmuyorsa bunlar birbirinin nasıl alternatifidir bilen biri sölesin,reyes hucum ağırlıklı cambiasso b2b bi adam,ben bu futbolu bilmiyorum ok de bu yöneticilir ne yaptığını biliyormu acaba onu bilmiyorum

Bende yönetimin yanlis isler yaptigini düsünüyorum ve herzamanki gibi yine gec kaldigimizi düsünüyorum transferlerde. Kampi kaciran futbolcunun pek yararli olamadigini gecmis dönemlerde gördük. Bu sefer böyle olmayacagini düsünmüstük ama ne hikmetse bu kadar basarisizliktan sonra, transferde bu kadar rahat olmalari beni endiselendiriyor.

ben sonunda anladımki ben futboldan falan anlamıyorum,boşuna izlemişim o kadar sene,bu takım niye forvet arıyor birisi açıklasın bana,forvet yerine 2 orta saha alınması daha mantıklı değilmidir,ltf bana cluio vs demeyin bu taıma adam gibi üst düzey 2 orta saha lazım,biri libero poziğsyonunda biriside oyun kurucu gibi,yani bir busquets ve bir xavi tarzı adamlar lazım,hadi selçuk banko oynasın ne vereceği belli değilde diyelim ki iyi oynadı mutlaka 2 orta saha lazım,benim anlamadığım biz reyes e teklif götürdükmü evet,diğer taraftan cambiasso yu istiyormu terim evet bunların 2 si bir den olmuyorsa bunlar birbirinin nasıl alternatifidir bilen biri sölesin,reyes hucum ağırlıklı cambiasso b2b bi adam,ben bu futbolu bilmiyorum ok de bu yöneticilir ne yaptığını biliyormu acaba onu bilmiyorum

ünal aysal madrid'den döndüğü zaman " bu 3 oyuncu dışında (forlan,reyes,ujfa) bir orta saha oyuncusu da düşünüyoruz " demişti ya .

reyes ve cambiasso birbirlerinin alternatifi değil anlayacağın .

Takıma şiddetle ortasaha ve stoper bölgesine takviye yapılması lazım.

Bende yönetimin yanlis isler yaptigini düsünüyorum ve herzamanki gibi yine gec kaldigimizi düsünüyorum transferlerde. Kampi kaciran futbolcunun pek yararli olamadigini gecmis dönemlerde gördük. Bu sefer böyle olmayacagini düsünmüstük ama ne hikmetse bu kadar basarisizliktan sonra, transferde bu kadar rahat olmalari beni endiselendiriyor.

transferlerin ilk kampa yetiştirilmesi güzel bir şey ancak ;

avrupa kupalarına katılmadığınız seneler için o kadar da önemli değil .

yani önceki sezonlarda temmuz ortasında eleme maçı oynuyorduk , o zaman çok başımız ağrıyordu transferlerin yetişmemesinden dolayı . ( örn ; baros transferinin steaua maçından sonra yapılması , misimovic transferinin karpaty maçından sonra yapılması )

liglerin de 7 austosta açılacağını varsayarsak ( hatta gecikebilir ) , gecikmeyip 7 austosta açılsa bile daha 1 yurt dışı kamp dönemi ve 1 ay süre var .

bu da transferlerin uyum sağlaması açısından gayet iyi bir süre .

ben şu an sizin kadar karamsar bakmıyorum duruma , hatta hiç karamsar bakmıyorum .

bu günkü mali kuruldan sonra bir çok sürecin çok daha hızlı işleyeceğini düşünüyorum .

önümüzdeki 10 gün çok kritik . eğer bu 10 gün içinde de bir gelişme olmaz ise , o zaman ben de başlarım endişe duymaya .

Cambiasso volkan sen muslera nei ve bir forvet daha gelirse takim seviye atladi derim. Aksi takdirde bu sene pek bisey beklemeyin. Fatih hocanin ilk senesiydi de efendim uefa sampiyonlugu bile 4 sene sonra gelmisti de, siz takimi seneye gorun falan yine kandirir dururuz kendimizi.

Gonul isterki bir stoper daha alinsin ama sanirim olmayacak

Komik olan, bunlari su an diyen kisiler, RIjkaard zamaninda burun kiviriyorlardi...

alınan oyuncular polat dönemine göre kat ve kat daha iyi muslera selçuk mesela ama transfer politikası yanlış değil sorun en azından 3 tane daha lazım

Peki bide Haldun Ustunel donemiyle karsilastirsak.. Adam dos Santosu bile getirdi, ama Adnanlar opsiyonunu bile kullanmadi. Adam dokturuyor simdi...

Bence su anki transfer emin ellerde degil. Tulunla falan olacak is degil... Emekliligi gelmis oyunculari topluyoruz, onca para veriyoruz, ilk yari bitmeden gondermeyiz insallah...

Dünya çapında dört tane yıldız transferini ne yapacaksınız ?

Avrupa kupalarında yokuz. Bilinçsizce yazılmış bir yazı..

Bazen insanlar elinde olmayan sebeplerden dolayı, bazı şeylerden vazgeçmek zorunda kalır. Biraz daha anlayış ve sabırlı olmak gerekiyor. Henüz transfer sezonu bitmiş değil.

Senin yazdigin daha bilinçsiz hatta sacma bi yazi.

Geçenlerde yazdım yine yazayım.. Başkan gözümde gitgide "Hallederiz Kadir" rolüne bürünmekte. Allah geleceğimizi hayır etsin..

Arthur benim sozlerimi yineledi ve bastan sona doğru ve mantıklı bir yazı. Aysal'ın vaatleriyle mevcut icraatları bir değil. Bu saatten sonrada bir dunya yıldızını kadromuza katacağımızı sanmıyorum. Kaldı ki kendisi 3 dunya yıldızı demisti. Bu hafta Drogba'yı alırsak bilemem, almazsak zaten adam alınacaksa nasıl adamlar alınacağı belli... Gecen seneki iskelet olduğu gibi duruyor, birtek Selcuk var TRANSFER olarak niteleyebileceğimiz, birde Muslera belki...

vaatler ile icraatler arasinda ucurum var.

Üst Alt