Basketbol Oyuncu Önerileri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basketbol Oyuncu Önerileri

Cevap: Basketbol Oyuncu Önerileri

Şu takıma Diana gibi gerekirse yıllığı bir milyon eurodan verilsin taş gibi bir pg alsınlar.Başka birşey istemiyorum.Omar Cook olur,Jeremy Pargo olur vesaire.

bence serkan erdoğanı alalım ve jerry yerine kerem tunçeri aslında fena gitmez ve marcus brown u alsak süper olur efes deyken nasıl oynuyordu adam haLa süper oynuyor :)

Kerem hayalim benimde.Kendisi büyük Galatasaraylıdır.Bakın yazmışlar sözlükte.

kerem tunceri galatasarayliligini hicbir zaman saklamamis bir basketbolcudur. kendisiyle yasadigim bir aniyi anlatmak istedim birden. sene 2006 kerem tuncerinin besiktastan real madrid e transfer oldugu gun. yani o aksam ispanyaya ucucak ve imza aticak. o gun ulusta aykut barka parkinda bi restaurant ta babam ben ve kerem tunceri ile beraber raki iciyoruz. kendisine kirgin oldugumu ve neden besiktasta oynayip galatasarayda tekrardan oynamadigini sordum. bana verdigi cevap omrumde alabilecegim en guzel cevapti. "ben besiktas formasiyla galatasaray taraftarinin onune ciktim, galatasaray taraftari benim anama avradima kufur etti ama birak kufur etmeyi sahaya girip beni dovselerde ben omrumun sonuna kadar hasta galatasarayli kerem olucam. belki bigun tekrardan giyerim sari kirmiziyi degil mi adas"

an itibariyle spormax te hayatim basketbol programinda nasil bir galatasarayli oldugunu yine anlatmaktadir. "besiktasa transfer oldugum gun bana besiktas bayragini opmemi istediler, hemde galatasarayli oldugumu bile bile. ben galatasarayliyim dedikten sonra besiktas bayragi yerine turk bayragini optum"

iste boyle galatasaraylidir kerem tunceri. dilerim bigun yollarimiz kesisir adas.

Yerliye gerek yok zaten kimse iyi oyuncusunu bırakmaz da. Rancik ve Jerry gider. İlkan ve 3 yabancı gelir. Yani +2 genişler boyle bile kalabalık olduk.

Rok Stipcevic

Saso Ozbolt

Sharrod Ford

4 numaraya Nik-Caner Medley cuk oturur.2 numara içinde biraz yaşlı olsa da Trajan Langdon'u isterim

yabancı zaten önemli ama birkan batuk alınırsa çok iyi olur.nba dan da izliyolar,nba gitmeden bir kaç sene de bizde oynarsa süper olur.tarzı ömer onan a çok benziyo ama ondan daha iyi yerlere gelebileceği şimdiden konuşuluyo.

Eğer Fener ile rekabet edecek ve Eurolig'de iddialı olacaksak benim transferlerim ve kadrom şöyle;

Transferler : Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler, Chuck Eidson, Matej Palme, Seibutis veya Oglivy...

İlk Beş : Kerem Tunçeri, Eidson, Palme, Kerem Gönlüm, Seibutis (Oglivy)

Türkiye'de kimse karşımızda duramaz, Eurolig'de de F4 ü zorlarız.

jasaitis,wilkinson şu an takımda olsayadı rancikle shipp in yerine seri bu hale gelmezdi

Üst Alt