Basketbol Oyuncu Önerileri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basketbol Oyuncu Önerileri

Cevap: Basketbol Oyuncu Önerileri

Eğer bir kaç yıl önceki halimize döneceksek, kalsın. Ama Fenerbahçe-Efes gibi takımlarla başa baş mücadele etmek istiyorsak, 5 dakika oynayacak, sadece defans gücü olan oyunculara yer yok.

12 kişilik rotasyonda ne zararı var adamın? Kaldı ki bu adam bu sezon geçen maça kadar hep ilk 5'e başlıyordu, Oktay hoca da bırakmaz zaten içim rahat.

Shipp hakkındada nötrüm ben.Daha skorer 2 numaraya hayır demem.Mesela Trajan Langdon

İsim: Tuğçe Canıtez

Ülke: Türkiye

Doğum Tarihi: 11-10-1990

Boy: 1.90

Pozisyon: PF-SF

Takım: North Idaho College

Ulusal Takımlar İstatistikleri: 2010 U-20 (10.2 sayı, 9.9 ribaund, 1.2 asist)

2010 A Milli(AŞ Eleme grubu) (4.2 sayı, 4.4 ribaund 0.4 asist)

Faydalı Linkler:

https://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... _376.html#{1E6DE468-3716-424E-AB6F-3B15217A68E9}

NIC Athletics > Home ... a=schedule

Analiz:

90 doğumlu oyuncu ABD'de North Idaho College'da forma giyiyor. İzmir'de başladığı basketbol hayatına Ceyhan'la devam etmiş. Ceyhan'la yaşadığı anlaşmazlık sonucunda ABD yolunu tutmuştu(kafalara Enes gelmesin, bu kız davasında haklı. Zamanında verilen sözlerin tutulmaması, fahiş bonservis istenmesi ve sürekli pozisyonuna 1 veya 2 adet yabancı transfer edilmesi, süre alamaması vs.) Tuğçe'yi altyapılardan hatırlatacak olursak, 2006 yılında Aydın'da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonasını takımına kazandıran bir oyuncu olarak anılır. O gün finalde Fenerbahçe'yi mağlup etmişlerdi. 2009 yılında kontenjan olarak yer aldığı takımı Gençler Türkiye Şampiyonası'nda finale kadar yükseltmişti. Bana göre tam bir 4 numara. Ama North Idaho'da zaman zaman 3 numara da forma giyiyor. Milli Takım ve Ceyhan'daki altyapı maçlarından kendisinin dönem dönem 5 numara olarak kullanıldığını da belirtmekte fayda var. Atletik ve kaydadeğer bir ribaund sezgisi var. En önemlisi genç oyuncuları benim gözümde özel kılan basketbol oynamak istemesi, mücadeleci oluşu, oyuncu karakteri. Şu an için önünde bulunan en büyük problem orta ve uzun mesafeli şutlarını istikrarlı hale getirebilmesi ve post-up'ını geliştirmesi gerekiyor. Özellikle Nevriye'nin oynadığı 4 numara pozisyonu için biçilmiş kaftandır kendisi. Altyapılardan takip ettiğimiz kadarıyla kadromuza ekleyebileceğimiz, ender oyunculardan biridir. Takım-Bonservis durumunu tam bilemiyoruz. Bu yıl sonunda 2 yıllık Üniversite olduğu için okulundan ayrılacak. Büyük ihtimalle Ncaa'e geçiş yapacak. Eğer kafasında erken profesyonel olma fikri varsa, bu kız değerlendirelebilir sezon sonu. Makul bir bonservis bedeli ile Ceyhan ile anlaşılarak.

Carl English.Gran Canaria'yla eşleştiğimizde bize karşı performansı müthişti.Çok takip edebildiğimi söyleyemem ama çok iyi bir oyuncu izlenimi vermişti bana o zamanlar.Bilen tanıyan arkadaşlar varsa şuanki durumuyla ilgili bilgi versinler.:asd:

Barış'ı istemem ben. Tutku'yla aynı tip oyuncu zaten. Daha kreatif bir oyuncu alınabilir, Jerry gönderilip.

biz bulamıyoz mersin buluyo böyle adamları. trafik kazası yüsündemi gitti ülkeden.

Partizan istediği için gitti ama başı biraz ağrıdı o yüzden.Mersindeyken takımın 2. silahı idi.Chris Lofton onu gölgede bıraktı genel olarak.Chris loftonun 22de 17 3lük isabetiyle 61 sayı attığı maçta unutulmaz

Partizan istediği için gitti ama başı biraz ağrıdı o yüzden.Mersindeyken takımın 2. silahı idi.Chris Lofton onu gölgede bıraktı genel olarak.Chris loftonun 22de 17 3lük isabetiyle 61 sayı attığı maçta unutulmaz

1 mactamı atmıs 61 sayıyı:) toplamda kac sayı atmışlarki. 22 de 17 yi kobe braynt anca atar. bu lofton nerde şimdi?

Rusyada ilk 3 e oynayan lokomotif kubanda.NCAA tarihinin en çok üçlük atan 3 .oyuncusu gelmiş geçmiş.Ayrıca kobe o kadar keskin şutör değil reyiz

ne bilim ben kobeyi gördüm göreli her atışını sokuyomuş gibi geliyo:) bana göre lebron james ten daha iyi oyuncu tabi bu benim fikrim. dünya sampiyonasında gelmesini cok istiyordum. resim cekinecektim.

ne bilim ben kobeyi gördüm göreli her atışını sokuyomuş gibi geliyo:) bana göre lebron james ten daha iyi oyuncu tabi bu benim fikrim. dünya sampiyonasında gelmesini cok istiyordum. resim cekinecektim.

İyi oyunculuk ayrı şut atmak ayrı.3ük deyince ray allen,jj re****,kapano,james jones,stojakovic gibi oyuncular önde gelir

Üst Alt