Batuhan mı ? Sercan mı ? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batuhan mı ? Sercan mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Batuhan mı ? Sercan mı ?

ben eğer sercan alınırsa rijkaard'ın elinde 2 senede çok fazla parlayabileceğini düşünüyorum, eğer bursa nonda yı istemişse bence nonda verilebilir adam 32 yaşına geldi tamam iyi formda evet fakat bu form maksimum 2 sene sürer o da muamma geleceği olmayan bir adamı değeri yükselmişken takasta kullanmak bence çok mantıklıdır...

ayrıca sercan ever şuanda şımarıktır kendini bursanın efendisi görmektedir ama Gs'ye geldiğinde kendisinden kat ve kat ünlü kat ve kat yetenekli adamların arasında kendisini kral hissedemez çalışmak zorunda hisseder ve de camiamızın türkiyede diğer genç yetenekleri öğüten!! camialardan biri olmadığı göz önüne alınırsa bize gelirse ben çok başarılı olabileceğine inanıyorum..

2. bir umit karan transferi yapmış oluruz ki ümit karanın bence 1 2 gömlek hatta kendini çok fazla geliştirirse 3 gömlek üstü olan bir santraforumuz olur...

ben şahsen nonda yaser mehmet güven aykut artı 2 3 milyona fitim...

bu futbolcuların maaşlarından elde edeceğimiz karı da düşünün..

ben eğer sercan alınırsa rijkaard'ın elinde 2 senede çok fazla parlayabileceğini düşünüyorum, eğer bursa nonda yı istemişse bence nonda verilebilir adam 32 yaşına geldi tamam iyi formda evet fakat bu form maksimum 2 sene sürer o da muamma geleceği olmayan bir adamı değeri yükselmişken takasta kullanmak bence çok mantıklıdır...

ayrıca sercan ever şuanda şımarıktır kendini bursanın efendisi görmektedir ama Gs'ye geldiğinde kendisinden kat ve kat ünlü kat ve kat yetenekli adamların arasında kendisini kral hissedemez çalışmak zorunda hisseder ve de camiamızın türkiyede diğer genç yetenekleri öğüten!! camialardan biri olmadığı göz önüne alınırsa bize gelirse ben çok başarılı olabileceğine inanıyorum..

2. bir umit karan transferi yapmış oluruz ki ümit karanın bence 1 2 gömlek hatta kendini çok fazla geliştirirse 3 gömlek üstü olan bir santraforumuz olur...

ben şahsen nonda yaser mehmet güven aykut artı 2 3 milyona fitim...

bu futbolcuların maaşlarından elde edeceğimiz karı da düşünün..

Bursaspor da bu futbolcuların maaşlarından edeceği zararı düşünüyordur emin ol

Bir futbolcu ne kadar iyi olursa olsun eğer karakterli değilse o oyuncudan hiçbir zaman düzenli verim alınamaz size bir dönem faydası olur ama uzun vadede herzaman hayal kırıklığı yaşatır (bknz:Lincoln).M.Denizli gibi yumşak bir hocayla anlaşamayan Rijkaard ın otoritesinde ezilir gider.

Bursaspor da bu futbolcuların maaşlarından edeceği zararı düşünüyordur emin ol

eğer haber doğru ise nonda aykut mehmet güven volkan artı 4 milyon euro ya razı oluyorlarmış...

bu da bana edecekleri zararı düşünmediklerini gösterir.

bu 4 futbolcunun maaşları tahminen en az yılda 2 milyon eurodur zaten..

bu topçuları satmaya çalışsan

volkan 500.000 tl eder mi bilemiyorum

mehmet güven genç olmasından dolayı maksimum 1.000.000 tl etsin

aykut da anca 500.000 eder

nonda iyi futbolcu fakat ilerlemiş yaşına rağmen maksimum 2.000.000 euro ya belki satarsın.

bu tahminler çok iyimserdir.

gerekli hesabı yaptığında

sercan=2.000.000 tl + 2.000.000 euro (futbolcuların değerleri) - 2.000.000 euro (4 futbolcunun maaşları) + (sercana verilecek maksimum yıllık )1.000.000 euro + 4.000.000 euro (sercana verilecek bonservis) = 5.000.000euro + 2.000.000 tl dir.

bu en kötü ihtimalde olan maliyetidir.

tahminimce 3.000.000 euro + 1.000.000 tl ye mal olabilir.

bilmem ne kadar katılırsınız.

eğer haber doğru ise nonda aykut mehmet güven volkan artı 4 milyon euro ya razı oluyorlarmış...

bu da bana edecekleri zararı düşünmediklerini gösterir.

bu 4 futbolcunun maaşları tahminen en az yılda 2 milyon eurodur zaten..

bu topçuları satmaya çalışsan

volkan 500.000 tl eder mi bilemiyorum

mehmet güven genç olmasından dolayı maksimum 1.000.000 tl etsin

aykut da anca 500.000 eder

nonda iyi futbolcu fakat ilerlemiş yaşına rağmen maksimum 2.000.000 euro ya belki satarsın.

bu tahminler çok iyimserdir.

gerekli hesabı yaptığında

sercan=2.000.000 tl + 2.000.000 euro (futbolcuların değerleri) - 2.000.000 euro (4 futbolcunun maaşları) + (sercana verilecek maksimum yıllık )1.000.000 euro + 4.000.000 euro (sercana verilecek bonservis) = 5.000.000euro + 2.000.000 tl dir.

bu en kötü ihtimalde olan maliyetidir.

tahminimce 3.000.000 euro + 1.000.000 tl ye mal olabilir.

bilmem ne kadar katılırsınız.

Valla renktaş ben Nonda'nın 2 mio Euro etmeyeceğini, diğer 3 oyuncunun da asgari 1 mio TL ederi olduğunu düşünüyorum.

Asıl bence sorulması gereken şu, 4 oyuncu + 4 mio Euro bu Sercan denen adama değer mi? Acizane görüşüm, bu adama harcanacak 4 mio Euro'yu kaliteli bir yabancı (Defansif orta saha ya da Coloccini gibi bir defans) oyuncuya harcardım. Nonda'yı takımda tutar, diğer üçünü de ederlerine verirdim

teknik olarak kesinlikle batuhan

batuhan hakan ın ayaklarına hakim,(o boyla çalım bile atabilen) teknik vede daha güçlü olanı. üstelik hakan gibi yüksek toplara hakim..

ama kişilik olarak sercan avantajlı

teknik olarak kesinlikle batuhan

batuhan hakan ın ayaklarına hakim,(o boyla çalım bile atabilen) teknik vede daha güçlü olanı. üstelik hakan gibi yüksek toplara hakim..

ama kişilik olarak sercan avantajlı

Teknik hariç katılıyorum, Sercan daha teknik ve akıllı bir oyuncu bence. Bizim sistemimiz açısından da daha yararlı olur, ayrıca herkesin dediği gibi Batuhan problemli bir adam. Ama maliyeti yüksek olacaksa Sercana da hayır derim.

Ne Sercan sırtı kaleye dönük oynayabilir , ne de Baros. Bu halde Sırtı kaleye dönük oynayabilen bir Nonda'nın satılması yangına körükle gitmektir. Evet sistem gereği Baros , Sercan gibi forvetlere ihtiyacımız var ama bu sırtı kaleye dönük oynayan oyuncuya ihtiyacımız yok anlamına gelmez.

Baros tipindeki forvetler eğer gününde olursa maçın yıldızı olurlar , Nonda tipinde ki forvetler gününde olursa arkasındakiler veya yanındakiler maçın yıldızları olurlar.

Trabzon bu ligde çok tökezleyecektir. Nedeni ise Gökhan ve Umut ikiside sırtı kaleye dönük oynayamayan futbolcular. Dolayısı ile bu da arkadaki futbolcuların hucumda pek etkili olamamasına yol açacaktır. Trabzon'u bu sene daha çok kontra gollerle izleyebiliriz.

Galatasaray'a bakınız ; Baros araya sarkan forvet , Nonda top saklayabilen.

Beşiktaşta ; Bobo , Holosko sürekli ileri , Nobre ise top saklayabilen forvet.

Fenerbahçede ; Guiza savunma arkasına sarkabilen , Semih ise top saklayabilen forvet.

Forvet hattında 10 tane sadece Baros , Sercan tarzı ya da sadece Nonda Nobre tarzı adam var demek forvetin çok alternatifli olması demek değildir. Forveti alternatifli kılan şey birbirinden farklı özelliklere sahip olan oyunculara sahip olmak demektir.

O yüzden Baros - Nonda alternatifi Baros - Sercan alternatifinden çok daha iyi ve yararlıdır.

Nonda - Baros - Sercan'lı bir 3 lüye evet , ama Nondasız Baros - Sercan alternatifli ikiliye hayır.

Nonda gidecekse Sercan gelmesin taraftarıyım.

bizde akıllı bi federasyon olsa

bjk den rica edip

şu problemli yeteneğinizi rijkaard ın ellerine verseniz de

türk futbolu bu çocuğa şans tanısa

der.

1 bjk vermez. versede kiralık verir öylede biz almayız...

2 hiç kimsenin ne türk futbolu umrunda ne de batuhan

3 batuhan bunları bilsede azıcık kendisine çeki düzen verse,

eğer ucuza olursa gelsin bizde şansını denesin hâla aynı yollara devam ederse zaten rijkaard yol verir, kendi bilir gider genç yaşında bar açar...

bizde akıllı bi federasyon olsa

bjk den rica edip

şu problemli yeteneğinizi rijkaard ın ellerine verseniz de

türk futbolu bu çocuğa şans tanısa

der.

1 bjk vermez. versede kiralık verir öylede biz almayız...

2 hiç kimsenin ne türk futbolu umrunda ne de batuhan

3 batuhan bunları bilsede azıcık kendisine çeki düzen verse,

eğer ucuza olursa gelsin bizde şansını denesin hâla aynı yollara devam ederse zaten rijkaard yol verir, kendi bilir gider genç yaşında bar açar...

Rijkaard Bjk'nin başında olsa sen Arda'yı verirmiydin Bjk'ye ? Hayır. bunun Türk futbolunun menfaatiyle alakası yok.

Ne Sercan sırtı kaleye dönük oynayabilir , ne de Baros. Bu halde Sırtı kaleye dönük oynayabilen bir Nonda'nın satılması yangına körükle gitmektir. Evet sistem gereği Baros , Sercan gibi forvetlere ihtiyacımız var ama bu sırtı kaleye dönük oynayan oyuncuya ihtiyacımız yok anlamına gelmez.

Baros tipindeki forvetler eğer gününde olursa maçın yıldızı olurlar , Nonda tipinde ki forvetler gününde olursa arkasındakiler veya yanındakiler maçın yıldızları olurlar.

Trabzon bu ligde çok tökezleyecektir. Nedeni ise Gökhan ve Umut ikiside sırtı kaleye dönük oynayamayan futbolcular. Dolayısı ile bu da arkadaki futbolcuların hucumda pek etkili olamamasına yol açacaktır. Trabzon'u bu sene daha çok kontra gollerle izleyebiliriz.

Galatasaray'a bakınız ; Baros araya sarkan forvet , Nonda top saklayabilen.

Beşiktaşta ; Bobo , Holosko sürekli ileri , Nobre ise top saklayabilen forvet.

Fenerbahçede ; Guiza savunma arkasına sarkabilen , Semih ise top saklayabilen forvet.

Forvet hattında 10 tane sadece Baros , Sercan tarzı ya da sadece Nonda Nobre tarzı adam var demek forvetin çok alternatifli olması demek değildir. Forveti alternatifli kılan şey birbirinden farklı özelliklere sahip olan oyunculara sahip olmak demektir.

O yüzden Baros - Nonda alternatifi Baros - Sercan alternatifinden çok daha iyi ve yararlıdır.

Nonda - Baros - Sercan'lı bir 3 lüye evet , ama Nondasız Baros - Sercan alternatifli ikiliye hayır.

Nonda gidecekse Sercan gelmesin taraftarıyım.

Baros sırtı dönük sabit top tutamıyor belki ama topu sırtı dönük taşıyabiliyor.Yine topun ileride kalmasını sağlıyor.

arda batuhan la bir mi!!??? polemiği açmak istemiyorum ama

arda kendini defalarca kanıtlamış genç yaşında..

dediğin doğru ben bjk ye bizden sadece sabri ile gökhan zanı verebilirdim..

yok yok sabriyi bile vermem

o da floryadan yetişme :D

ama zanı 0 liray aldık 1 liraya satsak kardır..

bosque olayından sonra bjk ye kimse gelmez rijkaard ayarında...

Haha renktaş sen GS nin başına geçsene uçurusun bizi :D haha mantığa bak 0 almış 1 satmak karmış :D haha akşam akşam koparttın beni :D:D

Benimki Arda - Batuhan kıyaslaması değil demek istediğimi gayet iyi anladığını düşünüyorum.

Sercan.. Adam 2 yıldır takır takır oynuyor.

Batuhan bir tek geçen sezon ikinci yarı oynadı. Biraz da Ertuğrul hocanın son zamanlarında.

Seneye Galatasaray'a gelmezse Bursa'da onu izlemek için maça gideceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt