beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!"

Gomis iyi oyuncu ama Belhanda'ya 8 milyon euro çok aşırı para. Yine bizim beyinsizi kazıklamışlar, Belhanda'nın ederi max 4 milyon euro'dur. Faydalı olacağını sanmıyorum, her zamanki gibi aldığı parayı boşa çarçur etmeyi başardı. Aslında yine iyidir ben Serdar Gürler'i falan almasını bekliyordum, gelişme var. Hedefle kümede kalmaktan ilk 10'a girmeye yükseldi.

gomisde belhandada tarihi gecmis cöplerdir, nekadar gomis gecen sene iyi oldada fikrim degismez
gider ibarboyu alirdim veya doumbia ne oyuncular var ulan adam 32 olacak belhandaya 7-8veren malin önde gidenidir ulan MAL adamin sözlesmesi seneye bitiyo ver eline cok istiyorsan yillik 4 bagla kafasini cel al seneye bedavaya beyinsiz sana o hotelleri actirani o gücü vereni seveyim hayatimizin icine ettin yillardir!

H.O.

772793199_1577579.gif

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Gecen twitterde okumustum kesin bundan dolayi belhanda gibi transfer yapiyoruz ahmet gibi adamlara komisyon vermek icin.

Şu an Beşiktaş'ta Galatasaray'da Ahmet Bulutla çalışmak zorunda. Bulut'un elinde senetler var iki kulüpten alacağı ... milyon euro para var.

*Galatasaray'ın bir de Ceylan Çalışkan'a yine böyle yüklü miktarda borcu var Çalışkan diyor ki Cana'nın transferinden kalan alacaklarım var

*Sadece bu iki menajer alacakları için FIFA'ya gitse her iki kulübe de transfer yasağı gelir onun için Bulut ve Çalışkan'la çalışmaları şart!

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

8 milyonun yarısı Ukrayna'dan Point otele sermaye parasıdır. Dursun yine kendine çalışmış. 1000 tane falan transfer yapar heralde o paraya.

Takıma orjinal mevkiilerinde yeterliliğini kanıtlamış adamlar lazımken Belhanda ısrarını anlaymadım. Bu adam DM/B2B/10/kanat/kanat forvet mevkilerinden hangisi için alınıyor, bilen yok?...

Bu mevkilerin hepsinde muhtemel 5-6/10 luk performans göstermesi yerine, tek birinde 8-9 luk iş yapacak adam her daim daha makbuldür benim gözümde...

Takıma orjinal mevkiilerinde yeterliliğini kanıtlamış adamlar lazımken Belhanda ısrarını anlaymadım. Bu adam DM/B2B/10/kanat/kanat forvet mevkilerinden hangisi için alınıyor, bilen yok?...

Bu mevkilerin hepsinde muhtemel 5-6/10 luk performans göstermesi yerine, tek birinde 8-9 luk iş yapacak adam her daim daha makbuldür benim gözümde...

Toplum olarak bizde her zaman "Ne iş olsa yaparım abi" diyenler makbul olmuştur ama bu işlerin genelde yarım yamalak yürümesine neden olur.

Gomis'e hadi eyvallah diyelim hatta DÖ seviyesine göre iyi bir transfer bile denebilir tamam da Belhanda'ya 8 milyon avro vermek ne demek lan? Kim lan bu Belhanda? Yine sinirlerimi hoplattılar akşam akşam Allah belanızı versin.

Üst Alt