beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı!

Selçuk İnan, “Hocam İyi futbolcu arıyorsan, elini taşın altına sokacak oyuncu arıyorsan, burada bulamazsın.
Peki madem oyle dusunuyorsun Selcuk, neden defolup gitmiyorsun? Al ceketini cik git iste, ben bu kulube layik degilim bu parayi haketmiyorum de bizde seni adam yerine koyalim. Bu takimda adam gibi futbolcu yok diyorsun yani bunu soylerken acaba kendisi ne turlu bir sorumluluk almis bugune kadar?

Chedjou
Podolski
Sneijder
Bruma

Sırf bunlar bile gitse rahatca 5-6 AS Oyuncu alabilirsin. Maaş bütçesine büyük bir rahatlama gelecek ve böylece transferlwe yapılacak.

Son düzenleme:
Bu xelçuk denen eleman ne sinsi ne içten pazarlıklı ne çakal bir herif çıktı böyle arkadaş! Bir de bu herifi severdik eskiden. Karaktersizin önde gideni imiş haberimiz yokmuş.

Eminim ki adamların umrunda bile değil, soyunma odasından çıktıktan sonra dalga bile geçmişlerdir. Olan biz taraftara oluyor, b.ku yemişiz hemde en ishallisinden.

Tudor da o 1.90+ boyunu gostersin bakalim bidaki macta Sneijder, Bruma, de Jong vs. hepsini yedege cekebiliyor mu? Ilk 11 de gorursek bunlari sen de bos birisin gozumde.

Ayrıca servis edilmesi de bir planın eseri olduğunu düşünüyorum. Medya silahı ile bazı sürpriz ayrılıklara hazırlıyorlar taraftarı. Buna Muslera da dahil edilirse şaşırmam, çünkü hala sözleşme konusunda anlaşma yok, bu yönetimin de anlaşmak istediğini düşünmüyorum.

Chedjou
Podolski
Sneijder
Bruma

Sırf bunlar bile gitse rahatca 5-6 AS Oyuncu alabilirsin. Maaş bütçesine büyük bir rahatlama gelecek ve böylece transferlwe yapılacak.
Chedjou sözleşme bitiyor galiba, Podolski satıldı, Brumayı gönderecekler buna eminim, çünkü belli bunlar anlaşamadı sözleşme konusunda. Ancak Alperin dediği gibi, bu yönetim iyi transfer yapamayacak.

Bunlardan değil.
Tek çözüm... Bu tür transfer işinden anlayan birisini getirmek.

Ayrıca Tudor Nasıl Adam isteyecek onu bilmiyoruz. Berki Tudor iyi adam aldıracak.
Tabiki T.D. isteği nekadar kale alınır bilinmez.
Ben Dursunun futbol işini kardeşinden alıp başkasına vereceğini sanmıyorum.

Bunlardan değil.
Tek çözüm... Bu tür transfer işinden anlayan birisini getirmek.

Ayrıca Tudor Nasıl Adam isteyecek onu bilmiyoruz. Berki Tudor iyi adam aldıracak.
Tabiki T.D. isteği nekadar kale alınır bilinmez.
Tudor'a birakilmamali bu isler adamin capi bu oyuncu grubunu yonetmeye bile yetmiyor, gider 11 tane atlet getirir falan Allah korusun. Hem hocanin fikri alinmali ama ayni zamanda bu takim islerinden, futbolcudan anlayan bir komite kurulmali. O bizde yok iste, yapacak olan Mehmet ile Cenk Ergun. Onlarin yapacagi is den hayir gelmez zaten.

Tudor'a birakilmamali bu isler adamin capi bu oyuncu grubunu yonetmeye bile yetmiyor, gider 11 tane atlet getirir falan Allah korusun. Hem hocanin fikri alinmali ama ayni zamanda bu takim islerinden, futbolcudan anlayan bir komite kurulmali. O bizde yok iste, yapacak olan Mehmet ile Cenk Ergun. Onlarin yapacagi is den hayir gelmez zaten.
Transferler zaten Mehmet ve Cenk'e kalırsa... Sezonu hiç açmayalım.
Giderler Kasımpaşa ve Bursa dan "Yıldız Oyuncu" alırlar.

Bunların alayı brumayı satmak için bahane onu bile beceremedi gerizekalılar .. tepkiken çekindikleri için senaryo yazdılar kimse hocaya saygısızlık yapamaz diyip satacaklar çocuğu.. 10 kez yasini 10 kez sabriyi affeden zihniyet gelmiş orada artislik yapıyor.. iki koyunu güdemeyecek adamları başımıza başkan yaptılar çapsız oğlu çapsızlar..

kosan ve disiplinli takim yaratmak istedi yapamadi diye hoca suclu olamaz futbolcular olur NET
Sadece koşmakla takım olunmuyor, koşmak, taktik, teknik, bunlar saha içi ile ilgili konular. Takımı yönetmek, krizleri yönetebilmek, oyuncular karşısında saygınlığını yitirmemek, bunlar saha dışında gerekli olan etkenler ve malesef bunları Tudor şimdiye kadar yapamamış gibi görünüyor.

Üst Alt